Ostatní aplikaceSledeIT - jak začít psát česky?

Moderátoři: don_alex, radegast

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
milosmid
Nové Androidě
Reputace: 0
Tablet: Samsung Galaxy Tab 10.1

SledeIT - jak začít psát česky?

Příspěvek od milosmid » ned 16. říj 2011 18:44:40

Dobrý večer,
nainstaloval jsem si nejdříve SlideIT demo a k ní český a slovenský balíček - nemohl jsem přijít na to, jak se přepíná klávesnice na českou - nastaveno mám myslím vše dobře - primary Czech, secondary Slovak. Tak jsem si řekl, jsou uživatelé, kteří ji chválí, v demu to možná nefunguje - zakoupil jsem plnou verzi, demo se odinstalovalo, balíčky zůstaly, dají se vybrat, ale stále nechápu, jak donutit, aby klávesnice psala opravdu česky? Kde najdu české znaky? Objeví se na klávesnici? Zkouším Shift - v horní řadě jsou čísla ...
Děkuji moc za radu. Miloš

Scalex
Androiďák!
Reputace: 1
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi 4 Pro - MIUI 8
Tablet: Lenovo Tab3 8 - stock 6.0

Re: SledeIT - jak začít psát česky?

Příspěvek od Scalex » ned 16. říj 2011 21:16:30

Když píšeš tahem, tak prostě piš bez diakritiky (tj. "šiška" napiš jako "siska" a ona se tam diakritika doplní). Pokud píšeš úhozy na jednotlivá písmena, tak podrž chvíli dané písmeno a objeví se ti nabídka dalších znaků (tj. když podržíš E, tak se ti nabídne é, ě, ë a podobně).

Pamatuju si, že když jsem kupoval plnou verzi, že mne to taky zlobilo - měl jsem demo+český balíček, pak jsem demo smazal a nainstaloval plnou verzi, ale chovalo se to divně. Musel jsem odinstalovat i český balíček a zase ho znovu nainstalovat. Pak už bylo vše v pohodě.
.: S C A L E X :.

mobil: Xiaomi Redmi 4 Pro / MIUI 8
tablet: Lenovo Tab3 8 / stock 6

Ex1tus
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S III a HTC Desire
Twitter: ex1tus

Re: SledeIT - jak začít psát česky?

Příspěvek od Ex1tus » čtv 20. říj 2011 15:41:46

Když tak se můžeš podívat na recenzi na http://apemobile.cz/recenze-android-klavesnice-slideit/

Odpovědět

Zpět na „Ostatní aplikace“