Ostatní aplikacePencil camera

Moderátoři: don_alex, radegast

ramon.dexter
Moderátor
Reputace: 46
Typ mobilu / ROM: xiaomi mi 9/stock ROM
Tablet: huawei mediapad 8.3 - stock

Re: Pencil camera

Příspěvek od ramon.dexter » stř 02. lis 2011 10:24:39

Pavel Vlasák píše:Nechapu vlnu nevole vuci vyvojari " xraverx".
Jaká vlna nevole? Chceš říct, že pokud s ním nesouhlasíme, automaticky vyvoláváme jenom nevoli? My se mu jenom snažíme vysvětlit, že to bere z naprosto opačnýho, špatnýho konce. Prakticky každej vývojář nebo programátor se kterým jsem se o tomhle případu bavil měl naprosto stejnej názor. Prostě pokud chce vydat betaverzi na otestování, má ji dát zdarma,ne placenou.

...jestli budete práskat práskací kuličky...to si taky zapráskám!!!
---------------------------------------------------------------------
obchoduji s chlupatou kapustou ;)

Mishack
Kyborg
Reputace: 109
Typ mobilu / ROM: Pixel 3a XL
Twitter: @MichalSvatos
Rom: Poslední ofiko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mishack » stř 02. lis 2011 10:32:53

Naprosto souhlasim s ramonem.

Btw, reci typu "na udrzovani dvou aplikaci nemam cas" ... jako sry, ale co je me jako uzivateli do toho. To je jak prijit rano do pekarny a pekar by rekl, ze ma jen 10 rohliku, ptze na vic nema cas. Tak si nema otvirat pekarnu...
N1 (testovací phone, CM 7.2) --> Galaxy Nexus (AOKP JB-MR2 Milestone 1) --> LG Nexus 5, 32GB (stock, Xposed Framework + GravityBox) --> LG Nexus 5x, 32GB (Stock, root) --> Pixel 3a XL (stock)
www.mishack.cz | helpforitaly.eu

radegast
Moderátor
Reputace: 26
Typ mobilu / ROM: Nexus 5X 32GB
Mobil 2 / ROM: 8.0.0
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od radegast » stř 02. lis 2011 10:54:02

Wotan píše:No neviem podla mne bol jeho prvy prispevok v tomto vlakne korektny ale rozviedlo sa to zaujimavym smerom....
Ano?
Sice napsal
xraverx píše:Ahoj, vydal jsem svoji prvni apku na marketu. V pripade nahlaseni problemu jsem ochoten vratit penize.
a taky jsem to pochopil, že kdo mu pomůže s vývojem tím, že mu nahlásí jakoukoliv chybu, tak mu vrátí peníze, ale až později taky vyplynulo, že to nebudou všechny peníze.
Ono nejde o to, že přijdu o deset korun, či kolik, ale všude běžně platí, že vyvojář si testery "platí" a to třeba tím, že mu poskytne aplikaci na testování zdarma a tak, a ne abych si MUSEL zaplatit abych se mohl stát testerem. To je špatně.
Jestli chce na aplikaci vydělávat, jakože z jeho řeči to vyplynulo, pak se chci podílet taky a chci podíl ze zisku. Koupi aplikaci si koupím podíl, sem tam nahlásím nějakou chybu/poznatek z užívání a zpátky chci díl z prodaných aplikací.
Nexus 5X
Nováčci, používejte tlačítko HLEDEJ a podívejte se na AndroidWIKI

Autor tohoto vlákna
xraverx
Stálý androiďák
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: iPhone 4S

Příspěvek od xraverx » stř 02. lis 2011 11:58:11

V podstate par lidi nechape, ze mam jiny nazor na prodej aplikace na Marketu - ohledne free verze a konci to tady napadanim na mou osobu. Coz pro mne hranici se slusnym chovanim. Timto koncim prizpivat do tohoto vlakna. V pripade dotazu k aplikaci, pripadne pokud chcete aplikaci zdarma nevahejte mne kontaktovat zpravou.

ramon.dexter
Moderátor

Příspěvek od ramon.dexter » stř 02. lis 2011 11:59:23

Opravdu, diskuse s pařezem má větší smysl než s tebou.

Nechci být nějak hrubej, ale s tímhle přístupem se jdi vycpat. Vývojáři tvýho formátu nevěřím.

Autor tohoto vlákna
xraverx
Stálý androiďák

Pencil camera free

Příspěvek od xraverx » úte 08. lis 2011 8:09:27

Vysel mi cas o vikendu a dneska jsem vydal appku Pencil camera ve verzi zdarma. Tak kdo chce, at vyzkousi. Snad tu zas kolem toho nebude zadna horka debata jako minule :-)
Kdokoliv bude mit s apkou jakykoliv problem, dejte prosim vedet do zpravy. Diky.
https://market.android.com/details?id=c ... amera.free

Obrázek

Notouchme
Droid
Reputace: 32
Typ mobilu / ROM: OnePlus 6
Twitter: https://twitter.com/oONotouchOo

Příspěvek od Notouchme » úte 08. lis 2011 12:11:05

No vidis a ani to nebolelo :D tak ti ji du testnout a hned ti povim

EDIT:
Takze to bylo vcelku rychle, nainstaloval jsem vyfotil prvni obrazek chvile zaseku a pak ze neodpovida ok tak sem ji ukoncil, a pak uz sem ji nezpustil pokazdy Aplikace Pencil camera neodpovida, 2x jsem ji preinstaloval a porad to same
edit: Takze edit te jsem ji nainstaloval uz po 4te (po 2 hodinach ) a ted uz to jede tak nevim co to bylo za faily, jinak funguje dobre to co je povoleno ve free verzi :)
edit2: Jenom se mi ted jeste nelibi ze kdyz dam upravit obrazek ktery je porizovan na vysku tak to pencil camera roztahne na sirku a vypada to strasne :/

Editovat umíš, pak ale nechápu proč ne všechny příspěvky.
radegast
:palec: Na děkování tu máme reputaci :palec:

Pavel Vlasák
Androiďák!
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S3 Neo

Příspěvek od Pavel Vlasák » úte 08. lis 2011 14:22:25

HTC Desire, CyanogenMod, OS Android 2.3.7
Aplikace jako taková je na mém zařízení plně funkční. Žádné chybové hlášky, žádné pády. Nyní nejsou nikterak dobré světelné podmínky, takže mi docela chybí funkce blesku. Doma jsem fotil za toho nejlepšího světla, kterého jsem byl schopen dosáhnout, ale... Největší problém je v tom, že pokud zamířím na nějaký objekt, nebo skupinu objektu vidím v náhledu, že je tak nějak vše v pořádku, ale ve chvíli kdy vyfotím. Slabé kontury se ztratí a ty silné zeslábnou. Fotka má mnohem méně detailů než pouhý náhled.

Agorian
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: Google Nexus S

Příspěvek od Agorian » úte 08. lis 2011 14:31:49

Nexus S rychlé a bezproblémové. Teď už zvážím i nákup po vyzkoušení ;)
Androidi: LG P500 Optimus One -> Google Nexus S
2 GB zdarma kdykoliv po ruce: Dropbox, skvělá hra: Defeat me!, Mariáš

Autor tohoto vlákna
xraverx
Stálý androiďák

Příspěvek od xraverx » úte 08. lis 2011 15:38:22

Pavel Vlasák píše:HTC Desire, CyanogenMod, OS Android 2.3.7
Aplikace jako taková je na mém zařízení plně funkční. Žádné chybové hlášky, žádné pády. Nyní nejsou nikterak dobré světelné podmínky, takže mi docela chybí funkce blesku. Doma jsem fotil za toho nejlepšího světla, kterého jsem byl schopen dosáhnout, ale... Největší problém je v tom, že pokud zamířím na nějaký objekt, nebo skupinu objektu vidím v náhledu, že je tak nějak vše v pořádku, ale ve chvíli kdy vyfotím. Slabé kontury se ztratí a ty silné zeslábnou. Fotka má mnohem méně detailů než pouhý náhled.
Ohledne toho snizeni detailu kontur... V podstate je problem v tom, ze to zobrazuje fotku v rozliseni 1600x1200 v malem okne a proto se to jevi jako malo vyrazne. Pri zobrazeni na pocitaci to vypada dobre, stejne jako puvodni nahled... ale beru ze to muze pusobit na prvni pohled malo vyrazne...

pepcok
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: motorka defy+
Rom: CM10-Nightly-Quarx

Příspěvek od pepcok » úte 08. lis 2011 16:16:02

free verzia na defy+ stále nefunguje.. asi nebol žiaden update pre tento problém?

Autor tohoto vlákna
xraverx
Stálý androiďák

Příspěvek od xraverx » úte 08. lis 2011 17:09:36

Defy+ zatim bohuzel, telefon nemam k dispozici a neni se ceho chytit. Zatim jsem bohuzel musel Defy odfiltrovat z podporovanych telefonu na marketu...:-/

EDIT: Publikoval jsem novou verzi s podporou blesku (zatim jen automatika). Mohl by to nekdo vyzkouset, kdo ma fotak s bleskem? Testoval jsem jen na nejakem HTC, kde to fungovalo... dik

Autor tohoto vlákna
xraverx
Stálý androiďák

Příspěvek od xraverx » úte 29. lis 2011 22:08:48

http://www.4allmobile.eu/viewtopic.php?f=100&p=2510973 nevim, jestli mam mit radost, ze je o to zajem nebo byt nastvany....

Notouchme
Droid
Reputace: 32
Typ mobilu / ROM: OnePlus 6
Twitter: https://twitter.com/oONotouchOo

Příspěvek od Notouchme » úte 29. lis 2011 23:35:37

Je to smutny (ja stahuju warez v pripade ze je pekna hra a potrebuju optimalizovanou verzy pro moji vykopavku xD ) -Objasneni podpisu :oops:, Kazdopadne s tim nic neudelas je to android proste :)
:palec: Na děkování tu máme reputaci :palec:

Agorian
Stálý androiďák

Příspěvek od Agorian » stř 30. lis 2011 1:14:19

xraverx píše:... nevim, jestli mam mit radost, ze je o to zajem nebo byt nastvany....
Víš co si myslím? Že lidi, kteří si to stáhnout z warez fora, by si tu aplikaci stejně nekoupili, ani kdyby neměli možnost ji ukrást. A pokud to na některé neplatí, tak si myslím, že jich bude maximálně tolik, co si aplikaci koupí právě až potom, co ji vyzkouší. Takže bych řekl, že na tom nijak moc neproděláš...

Btw: odkazy na warez jsou tu zakázány :-)

Autor tohoto vlákna
xraverx
Stálý androiďák

Příspěvek od xraverx » stř 30. lis 2011 9:45:52

Tak ono mi to zas tak srdce nerve. Spis me trochu tesi, ze si nekdo dal praci s tim to nejakym zpusobem "cracknout" - je tam nejaka ochrana primo od google, asi zjevne uplne zbytecne :-) Ono neni zas tolik lidi, co maji cas resit stahovani nejakeho APK z uloz.to a instalovat to na SD kartu a pak to jeste instalovat vs. jednoduchy nakup na marketu...

ramon.dexter
Moderátor

Příspěvek od ramon.dexter » stř 30. lis 2011 10:02:23

xraverx píše: Ono neni zas tolik lidi, co maji cas resit stahovani nejakeho APK z uloz.to a instalovat to na SD kartu a pak to jeste instalovat vs. jednoduchy nakup na marketu...
Jenom tak na okraj, takových lidí je, zvlášť u nás, pořád hodně. Pak je tu ale mnohem větší skupina líných a pohodlných uživatelů, kteří umí ocenit jednoduchost, snadnost a pohodlí Marketu.

Autor tohoto vlákna
xraverx
Stálý androiďák

Příspěvek od xraverx » stř 30. lis 2011 11:31:01

To ze, je jich u nas hodne, mi az tak nevadi, nebudem si nic nalhavat, ale nas trh je strasne maly v porovnani s celym svetem ... takze to me tak nepali...
btw. s tim piratstvim mi pripadla docela zajimava a paradoxni statistika nakupu te aplikace. Prvni v nakupech je USA (nic prekvapiveho), ale na druhem miste jen o par procent je Rusko (ktere je (aspon si myslim) na tom s piratsvim daleko hur nez my)

Agorian
Stálý androiďák

Příspěvek od Agorian » stř 30. lis 2011 11:40:32

Tak ale to bude taky poctem uzivatelu z te dane zeme ;) Ale urcite jsou v jinych zemich jine mravy, to je pravda. USA je dobry trh pro tohle...

Karloz
Androiďák!
Reputace: 1
Typ mobilu / ROM: Honor 7

Příspěvek od Karloz » stř 30. lis 2011 16:31:52

ramon.dexter píše:... Pak je tu ale mnohem větší skupina líných a pohodlných uživatelů, kteří umí ocenit jednoduchost, snadnost a pohodlí Marketu.
Tak nedefinoval bych je přímo líné a pohodlné. Já třeba vidím výhodu v poplatku pro ocenění snahy autora + bonus v aktualizacích aplikace. Tohle kupování mi totiž neháže klacky pod nohy, jako třeba koupě originálního DVD, kde musím povinně vytrpět reklamy, dozvědět se, že jsem pirát a pak mě to nechá milostivě koukat.

Odpovědět

Zpět na „Ostatní aplikace“