Ostatní aplikaceMP3 Tag Editor App

Moderátoři: don_alex, radegast

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
FotoModo
Stálý androiďák
Reputace: -1
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Note 4 5.0.1
Mobil 2 / ROM: zte v970 4.4.2 Kitkat

MP3 Tag Editor App

Příspěvek od FotoModo » pon 21. lis 2011 23:37:48

Nazdar, nenarazili jste na Marketu, nebo na webu na nejakou aplikaci, ktera by mi sama dle nazvu otagovala cele album? Mam par vyberovych CD, kde misto prislusnych tagu nahrali uplne jinou desku, takze upravit kazdou skladbu manualne je opruz, ale asi mi nic jineho nezbejva. Na desktopa jsem vcera poridil MP3 Tag Assistang Pro, ale mi to prijde desne slozity, tak jsem nic neporesil, ale chtel bych neco intuitivni, kde bych na netu dal copy a v tom programku nekam paste a ono by se to ulozilo jak ma byt, resp. bych neco jemne popresouval :-). Diky.

Ericcson GA628(2 roky)- ? -? -? - Nokia 3210 - Nokia - 6310i (2 roky) - Nokia 5310 (3 roky) - ZTE Blade (1 rok) - htc EVO 3D (půl roku) - Huawei Ascend G300 (půl roku) - zte V970 (přes 2 roky) - TCL idol X (1 měsíc) - Ecoo E04 Aurora (1 měsíc) - SG Note 4

aldabubo
Moderátor
Reputace: 45
Typ mobilu / ROM: OnePlus 7 PRO
Mobil 2 / ROM: Ulefone Power3, Samsung GalaxyNote3a4, Xiaomi Mi9T
Tablet: Huawei MediPad M5 10.8
Kontaktovat uživatele:

Re: MP3 Tag Editor App

Příspěvek od aldabubo » úte 22. lis 2011 2:33:47

Pokud to chceš jenom kvůli přehrávání mp3 v telefonu, sežeň si přehrávač, který nespoléhá na id3, ale bere si skladby ze složek, např. PowerAmp. Já mám v id3 taky čurbes, resp. většinou tam nemám nic nebo je tam track01, takže pro přehrávače pracující s id3 je to nepoužitelné. Jestli někdo zná nějaký soft, který jednoduše otaguje dávkově celé album, nechť hodí link, taky bych v tom chtěl mít pořádek...jinak to k ničemu nepotřebuju, jen pro dobrý pocit :)

@telefon    
Naposledy upravil(a) aldabubo dne úte 22. lis 2011 9:52:30, celkem upraveno 1 x.
Čtení o základech Androidu, nastavení telefonu, kontaktů, zvonění atd. Hledej zde: Android Expert

LivArt
Terminátor
Reputace: 262
Typ mobilu / ROM: Samsung SM-N970F
Mobil 2 / ROM: Mi5 + SGS4 + SGS6
Twitter: https://twitter.com/CZmisak
Tablet: SGTab4

Re: MP3 Tag Editor App

Příspěvek od LivArt » úte 22. lis 2011 6:53:19

pro windows je asi nejlepší mp3tag
lenovo - Je to ještě mnohem horší, než to vypadá.
Zpomalený nebo sekající se telefon - jak postovat
Nejobsáhlejší Doctor Who CZ & SK Fanweb | Sleduj mě na #twitteru.
Soukromé zprávy mi pište, pokud máte nějaký konkrétní dotaz na mě. Na ostatní dotazy je tu fórum.

Odpovědět

Zpět na „Ostatní aplikace“