Ostatní aplikaceNoom Weight Loss Pro - zrušení účtu

Moderátoři: don_alex, radegast

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
appleworm
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: HTC Sensation

Noom Weight Loss Pro - zrušení účtu

Příspěvek od appleworm » stř 28. pro 2011 21:04:32

Zdravím,

Asi před týdnem jsem si stáhnul aplikaci Noom Weight Loss, kterou jsem posléze updatoval na Pro verzi, přičemž 30 dní je zdarma a pak se platí měsíční poplatky. To by mělo jít zrušit...jenomže..

Při updatu na Pro to po mě chtělo účet na Google Checkout - jelikož jsem ho neměl, zřejmě se mi při první platbě založil. Ale když otevřu Checkout, tak tam tu aplikaci nevidím, takže ji nemůžu zrušit ! Přitom na Gmail mi normálně přišlo toto potvrzení :

Hello Mobile-User 62294618238xxxx,

Thanks for buying from Noom, Inc. using Google Checkout! Noom, Inc. will charge your order soon.

Order date: Dec 25, 2011 12:44 AM PST
Google order number: 16346345401xxxx
A co znamená to "Mobile-User 62...x" ? To skoro vypadá, jako bych to platil anonymně !

Jinak sorry za blbou zprávu, mám Android týden a ještě se hodně rozkoukávám...prohledal jsem celý internet a nenašel jsem řešení, proto se ptám... Jinak pokud potřebujete vědět nějaké detaily, tak prosím pište, jen ať se to vyřeší...ten program není tak dobrý na to, aby se za něj platilo tolik...

Autor tohoto vlákna
appleworm
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: HTC Sensation

Re: Noom Weight Loss Pro - zrušení účtu

Příspěvek od appleworm » pát 30. pro 2011 9:47:45

Dobrý, už se to vyřešilo - napsal jsem jim email a oni mi to zrušili, takže OK...

Odpovědět

Zpět na „Ostatní aplikace“