Ostatní aplikaceBattery SuperCharger

Moderátoři: don_alex, radegast

l1bi
Stálý androiďák
Reputace: -1
Typ mobilu / ROM: LG G3 64gb sdxc uhc
Rom: stock ROM

Re: Battery SuperCharger

Příspěvek od l1bi » stř 02. kvě 2012 6:05:20

Tak to mě ji tam nacpal Alfa Romeo Widget který jsem již odinstaloval ale během několika dní si to dovolilo vzít 3x 79Kč :evil: takže jsem jim už také napsal a pohrozil ani bych se nevšiml že si to samo odesílá smsky tak doufám že odinstalací to už zkončí ;)
jejich odpověd
Thank you for contacting SMS-Dzarma Customer Support.

We have found that most questions sent to this email address can be answered below or by calling customer service at 800-700-950; our friendly team is available to assist you with your questions.

SMS=Dzarma provides tech tips and alerts to your Android phone. Your subscription will provide you with current and fast breaking tech tips, alerts and updates.

If you would like to cancel the text alert service to your phone this can be done immediately through your mobile phone at any time by texting the word STOP to short code (PENDING). Once you send that text message you will receive a confirmation message. You do not need to do anything with that message it is a courtesy message confirming that the service has been canceled.
We offer a service where users voluntarily sign up and opt-in to our premium text messaging services. Registration requires the cell phone to be on hand for the person to complete the process. The monthly fee would have been billed to you upon activation of the membership.
Membership begins immediately after you register for the service. Once you do this, you will be sent a confirmation message as well as your first few alert messages.

Sincerely,

SMS-Dzarma

LG G7Thinq (LG G3D855-G2mini,Sony xperia -Z3- T-S,hTC Desire Z+Touch Pro2+Touch Pro)-Evo3D rozmlácené na mnoho dílků

k.kamos
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: huavei p10 lite

Příspěvek od k.kamos » stř 02. kvě 2012 13:24:30

tak mam tejden novej chytrej telefon ;-) nic nikde nez z obchod play (google play) jsem nikdy nestahoval a chodila me furt nejaka reklama a zjistil jsem tez ze jsem se stal obeti tohoto podvodu tak jsem tam napsal podle zdejsiho doporuceni a prisel me email

> ------------ Původní zpráva ------------
> Od: Customer Support SMS-Dzarma <advancedsupport@info-text-alert.com>
> Předmět: Re: stiznost
> Datum: 02.5.2012 13:46:12
> ----------------------------------------
> Dobrý den,
>
> Děkujeme vám za kontaktování oddělení péče o zákazníky.
>
> Služba ve vašem mobilním telefonu je deaktivovaná.
>
> Peníze vám rádi vrátíme jedním z následujících způsobů:
>
> 1) Poštou:
> Uveďte prosíme celé jméno, adresu a potvrďte číslo svého mobilního telefonu v
> odpovědi na tento email.
>
> 2) Vracení peněz na PayPal účet:
> Pokud účet PayPal už máte, je možné peníze převést přímo na něj. Uveďte, prosím,
> své jméno a příjmení, e-mailovou adresu, která je spojená s PayPal účetem a
> potvrďte číslo svého mobilního telefonu, abychom bankovní převod mohli
> zpracovat.
>
> Peníze přes PayPal lze vrátit v stejný den, kdy nám své informace pošlete.
> Prostřednictvím pošty platba proběhne během 10-14 dnů po získání požadovaných
> informací.
>
> Všechny informace, jež získáme, budou použité pouze při zpracování vaší náhrady,
> a jen k tomuto účelu. Děkujeme vám za kontaktování, těšíme se na vaši odpověď!
>
> Michael
> Zástupce péče o zákazníky

pokud penize nevrateji budu shanet lidi k podani hromadne zalobe jedna se opravdu jen o koruny ale tech lidi co jsou v tom nevedomky tak je asi hodne a jeste bodou a pokud se nezastaveji bude jich jeste hodne tak ze cekam 14 dni a pak jsem napisu stanovisko jestli budem proti nim bojovat

jeste by bylo mozno os moderatoru kdyby zde udelali anketu na hlasovani kdo by podepsal a sel do zaloby proti teto firme

Petr Langer
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S II

Příspěvek od Petr Langer » čtv 03. kvě 2012 12:32:30

Tak jsem se stal obětí tohoto viru taky, po pár minutách odečteno 79 Kč a aktivováno přes SMS bez mého vědomí jakési předplatné 154 Kč/měsíc, odinstalace baterry supercharger úplně nepomohla, nainstaloval jsem si z marketu Avast a našlo to ještě jeden škodlivý soubor + jsem musel změnit domovskou stránku internetového prohlížeče, která odkazovala na stažení tohoto viru. Taky jsem podle zdejších rad poslal e-mail a dostal prakticky totožnou odpověď.

bompi
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: samsung Xcover

Příspěvek od bompi » čtv 03. kvě 2012 14:32:31

já na svém telefonu taky dlouho tu potvoru nemohl odinstalovat... :-/ pak jsem dal menu,... stiskl dole vlevo pod displejem tlačítko rozšířené nabídky a tam je odinstalovat apolikaci...

LivArt
Terminátor
Reputace: 262
Typ mobilu / ROM: Samsung SM-N970F
Mobil 2 / ROM: Mi5 + SGS4 + SGS6
Twitter: https://twitter.com/CZmisak
Tablet: SGTab4

Příspěvek od LivArt » čtv 03. kvě 2012 14:33:58

To je věc launcheru, Správce aplikací najdeš v nastavení.
lenovo - Je to ještě mnohem horší, než to vypadá.
Zpomalený nebo sekající se telefon - jak postovat
Nejobsáhlejší Doctor Who CZ & SK Fanweb | Sleduj mě na #twitteru.
Soukromé zprávy mi pište, pokud máte nějaký konkrétní dotaz na mě. Na ostatní dotazy je tu fórum.

bompi
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: samsung Xcover

Příspěvek od bompi » čtv 03. kvě 2012 14:39:52

pro K.kámoš,.... : chystá se to na webu: http://www.techno.chytry.cz/ ;)

postakove
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: htc wildfire s

Příspěvek od postakove » stř 09. kvě 2012 13:47:26

mě se to stalo a vůbec se to neptalo a pryč 79 korun nic se nedělo tak jsem to udělal znova 2. 79
korun pryč nedá se to reklamovat?? :twisted:

LivArt
Terminátor
Reputace: 262
Typ mobilu / ROM: Samsung SM-N970F
Mobil 2 / ROM: Mi5 + SGS4 + SGS6
Twitter: https://twitter.com/CZmisak
Tablet: SGTab4

Příspěvek od LivArt » stř 09. kvě 2012 21:04:34

Stejně jako z jakýhokoliv jinýho androida - přes správce aplikací.
lenovo - Je to ještě mnohem horší, než to vypadá.
Zpomalený nebo sekající se telefon - jak postovat
Nejobsáhlejší Doctor Who CZ & SK Fanweb | Sleduj mě na #twitteru.
Soukromé zprávy mi pište, pokud máte nějaký konkrétní dotaz na mě. Na ostatní dotazy je tu fórum.

postakove
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: htc wildfire s

Příspěvek od postakove » ned 03. čer 2012 13:26:11

Na jejich strankach je je email napiste ji.Za chvíli vám na email příjde nějaká blbost že děkujou za kontaktování asi tak po měsíci vám napíšou jestli chcete peníze vrátit na paypal nebo poštou. :roll.Jen vůbec nevim jak to muže sežrat ani se to nezeptat.

Luca.K
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: galasy s

Příspěvek od Luca.K » pon 24. zář 2012 21:35:53

Ahoj - dobry vecer, cetla jsem reakci na aplikaci battery...Potrebovala bych poradit s tim jak dostat penize zpet. Aplikace se mi bez jakeho koliv upozorneni stahla z http://apps.mobim8.com/bat/?apk=http:// ... ooster.apk zadne info o plabach tam neni a nebylo...po instalaci mi prisla sms ze 99 Kc ZA TyDEN ZA tipy pro Android..Odpovezte hned ANO.. SMS STOP na 90000 pro odhlaseni. Pomoc: 844444484 v 9:56....po te opravdu po sekunde mi prisla sms o hlaseni setreni baterie a to : Tip pro baterii: Nevystavujte baterii primemu slunecnimu svetlu. SMESNY!!!!! NO A ZA TU SI TEDY NAUCTOVALI 99,- volala jsem operatora ten mi blokl premiove sms a poradil jak zjistit o koho jde to jsem udelala a napsala par mailu. Stale mi tvrdi ze chyba na jejich stane neni, ze jsem si sluzbu objednala a hotovo. Tak jsem ji rekla, ze jsem nebyla informovana o tom, ze by se sluzba mela platit teprv az mi prisla ta sms kde jsem mela pouhou sekundu na zruseni coz je nemozne. PROSIM JAK POSTUPOVAT DAL?

ludekbrno
Terminátor
Reputace: 205
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 4X global

Příspěvek od ludekbrno » úte 25. zář 2012 12:48:05

Sama od sebe se ti rozhodně nestáhla. Muselas instalaci sama spustit. Copak to nejde odinstalovat jako jakákoliv jiná stažená aplikace?
LG L 9II se stock ROM 4.1.2 + root. Vzhledem k parádní vyladěnosti stock ROM nebudu s velkou provděpodobností uvažovat o jakékoliv custom ROM.

Odpovědět

Zpět na „Ostatní aplikace“