Ostatní aplikaceInstagram

Moderátoři: don_alex, radegast

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
Moucha
Stálý androiďák
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: HTC Desyr
Kontaktovat uživatele:

Instagram

Příspěvek od Moucha » pát 20. dub 2012 23:27:35

Ahoj..
mám takový menší problém s Instagramem.. Trošku Vám popíšu situaci,

Nainstaloval jsem aplikaci, zaregistroval nový účet a.. mohl jsem si vybral sdílení.. dal jsem na Facebook.. a objevilo se okno pro povolení práv pro aplikaci (to asi znáte), no ale tam jsem nedal nic, jen jsem se vrátil zpátky a od té doby se tam nemůžu znova dostat, abych tu aplikaci povolil.. Smazal jsem jí ze seznamu aplikací na internetu na svým účtě na Facebooku a čekal jsem, že se to okno otevře znova.. ale v telefonu se mi zobrazuje jen tento obrázek..

Co s tím? Zkoušel jsem odinstaloval Instagram a restartovat telefon, zkoušel jsem i vymazat data z aplikace Facebook a taky nic..
Jen se potřebuji dostat do toho okna s povolením práv.. na webu nemůžu nikde najít ten odkaz do aplikace (asi ani není) Zkoušel jsem vyhledat nápovědu na webu Instagramu a bohužel.. Toto nastavení na Androidu není.. tam se prý může na iPhone nastavit email k facebooku .. http://goo.gl/bAPWM
Přílohy
device.png
device.png (15.56 KiB) Zobrazeno 677 x

Autor tohoto vlákna
Moucha
Stálý androiďák
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: HTC Desyr
Kontaktovat uživatele:

Re: Instagram

Příspěvek od Moucha » stř 09. kvě 2012 21:50:30

Opraveno !!

Kdyby měl někdo podobný problém, stačí vymazat z telefonu aplikaci Facebook (jak jednoduché řešení) .. aplikace Instagram si tuto autorizaci najede jakoby z webu, tam žádný problém nenastane..

Může se zamknout tedy ! :-)

Odpovědět

Zpět na „Ostatní aplikace“