Ostatní aplikaceSlabý zvuk hovoru a deaktivace displeje při hovoru

Moderátoři: don_alex, radegast

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
OndraBM
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Wileyfox Storm, Cyanogen OS 12.1 (Android 5.1.1)
Tablet: Hannspad HSG1279, Android 4.4.2

Slabý zvuk hovoru a deaktivace displeje při hovoru

Příspěvek od OndraBM » pon 07. kvě 2012 20:04:00

Ahoj lidi, potřeboval bych sehnat dvě aplikace, které ted popíšu, potřebuju nějaké tipy, jestli o něčem nevíte. Prolezl jsem Android market (no jo, von se ted jmenuje ňák jináč...) a nenašel nic:

1. Můj Huawei Vodafone 858 Smart má docela dost slabý zvuk sluchátka při hovoru. Pokud mám kolem sebe klid, telefonuju v pohodě, ale stačí potřebovat volat na ulici nebo v autobuse a je zle, dohromady nic neslyším a co mi protistrana říká, se spíš domýšlím. Chtělo by to nějakou aplikaci, která by uměla ten zvuk do sluchátka nějak namodulovat nebo co, prostě ho zesílit. Nenašel jsem ale nic, co by to umělo, co jsem sehnal, bylo vždy jen jinak vypadající nastavení hlasitosti, jaké je i v Droidu samém a i na max je to pořád stejně slabé.

2. Manželce (která má ten samý telefon co já) se často stává, že jakmile přiloží foun k uchu, letmo se pravděpodobně dotkne uchem nebo tváří displeje a takto nechtíc si něco zablokuje, což má za následek to, že ona mě slyší a já ji ne. Když jsme používali Palmy, měli jsme aplikaci, která deaktivovala displej v okamžiku začátku hovoru. Nebylo by něco takového pro Android 2.2? Zase: sám jsem nenašel nic, proto se takhle (blbě) ptám :)

Dík za cokoliv.

maxfli
Moderátor
Reputace: 58
Typ mobilu / ROM: SAMSUNG GALAXY S8PLUS G955F RENOVATE ICE ROM

Re: Slabý zvuk hovoru a deaktivace displeje při hovoru

Příspěvek od maxfli » pon 07. kvě 2012 20:26:35

1. Asi by bylo potřeba vyslat ČOI na proměření vysoké hladiny zvuku na pouličních místech, kde se nacházíš.
Ne, to je sranda, ale vyzkoušej jinou ROM, možná se něco s hlasitostí změní.

2. Přímo v nastavení telefonu je položka, která nese název Bezdotykový snímač.
Nastavení / Nastavení hovorů / Bezdotykový snímač - zaškrtnout !
NA PODĚKOVÁNÍ SLOUŽÍ TLAČÍTKA (PALCŮ) VPRAVO DOLE U PŘÍSPĚVKU

Autor tohoto vlákna
OndraBM
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Wileyfox Storm, Cyanogen OS 12.1 (Android 5.1.1)
Tablet: Hannspad HSG1279, Android 4.4.2

Re: Slabý zvuk hovoru a deaktivace displeje při hovoru

Příspěvek od OndraBM » úte 08. kvě 2012 11:17:08

Hele, s tím měřením hluku jsi mě dostal, v prvním momentě jsem to měl za fakt... :)

Jinak, ad 1.: jiná ROM bud u mě asi problém, neb momentálně především jaksi nevím, o čem hovoříš. Tak prosím, polopatisticky, o co jde a co to obnáší?

Ad 2.: bohužel, takovéto nastavení nemám. Nevím, jestli to třeba není nějaký custom Voodoofounu nebo co, ale není to tam. A díval jsem se i u ženy. Tak právě proto sháním nějakou tu aplikačku na to.

Odpovědět

Zpět na „Ostatní aplikace“