Ostatní aplikaceemulator spectra

Moderátoři: don_alex, radegast

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
petter
Androiďák!
Reputace: 0

emulator spectra

Příspěvek od petter » pát 27. lis 2009 11:24:56

zdravim udelal jsem, emulator spectra pro androida (on uz nejakej je myslim, ale prevazne v Jave). Jadro celyho emulatoru mam v cecku akorat vykreslovani je v jave pres vytvareni bitmapy, vytvareni bitmapy je bohuzel hrozne pomaly, tak kdyby nekdo vedel jak to vytvareni bitmapy urychlit nebo vykreslovat primo v cecku na obrazovku, dejte prosim vedet. Zdrojaky jsou: http://github.com/havlenapetr/spectdroid

bassaq
Androiďák!
Reputace: 1
Typ mobilu / ROM: Note 8
Tablet: Ipad mini 4

Re: emulator spectra

Příspěvek od bassaq » pát 27. lis 2009 11:58:07

tak to me zajima... snad se mi to podari zkompilovat... speccy byla masina a programky jeste taky nekde mam schovane

Autor tohoto vlákna
petter
Androiďák!

Příspěvek od petter » pát 27. lis 2009 12:35:32

bassaq píše:tak to me zajima... snad se mi to podari zkompilovat... speccy byla masina a programky jeste taky nekde mam schovane
na zkompilovani ti staci to jen otevrit v eclipsu, ta lib com mam v cecku je ve slozce libs uz hotova, kdybys chtel zmenit i to cecko tak tu slozku jni musis hodit do sources v ndk slozce a dat make APP=spectdroid. Zatim ten muj emulator se ti jen spusti a mas tam prikaz. radku. Musim jeste udelat nahravani her, to bude lehky ale hlavne to vykreslovani vymyslet aby bylo rychly no. spis kdyby se ti chtelo tak muzes na zaklade toho zacit taky na tom delat, klidne se ptej kdyz ti neco nepujde

Autor tohoto vlákna
petter
Androiďák!

Příspěvek od petter » pon 07. pro 2009 11:25:06

udelal jsem uz celkem funkcni verzi emulatoru spektra s nacitanim her z sdkarty. Na http://github.com/havlenapetr/spectdroid si muzete stahnout zdrojaky, je tam i spectdroid.apk ktery muzete rovnou naistalovat do tel. pokud se vam nechce delat se se zdrojakama a je tam i jedna hra rovnou R_TYPE.SNA, tak ten soubor je potreba nahrat do tel. na sdkartu (primo do rootu sdkarty).jinak to vykreslovani je zatim pomaly, tak kdyby mel nekdo napat tak muze poradit jak to zrychlit

Odpovědět

Zpět na „Ostatní aplikace“