Ostatní aplikaceAuto Unlock - Zapomeňte na zámek obrazovky

Moderátoři: don_alex, radegast

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
LiberX
Androiďák!
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S I
Twitter: AppDroid_cz
Kontaktovat uživatele:

Auto Unlock - Zapomeňte na zámek obrazovky

Příspěvek od LiberX » ned 03. čer 2012 18:54:39

Neztrácejte čas s zámky obrazovky. S Auto Unlock Vás již žádné zámky nebudou otravovat a přitom se nebudete muset bát, že by došlo k nechtěné manipulaci na dotykové obrazovce.

Recenze zde:
Až tady bude recence aplikace ve stejném rozsahu jak na odkazovaném webu pak si tady dělej reklamu jak chceš:
Čtrnácté: zakládání vláken pouze za účelem reklamy vlastního produktu je zakázáno v případě, že v textu není podrobný popis aplikace se screenshoty a s dalšími zákulisními informacemi o aplikaci. V případě předchozí domluvy s administrátorem fóra si lze dohodnout na základě výměny odkazů VIP podporu. (Zvýraznění a zvýhodnění..bližší info na dotaz)

radegast

Znáte portál AppDroid.cz? Aktuální informace z Android scény, recenze Android aplikací a her.

foto1977
Droid
Reputace: 14
Typ mobilu / ROM: Sony Xperia XZ1 Compact
Rom: stock

Re: Auto Unlock - Zapomeňte na zámek obrazovky

Příspěvek od foto1977 » pon 04. čer 2012 21:33:42

Díky za upozornění, hned jsem ho vyzkoušel a tu dvacku do něj vrazil. Na LG Blackovi s 2.3.4 funguje super,
ale nevím jak to pojede na ICS když už to je přes rok bez inovace.
jinak je to fakt paráda :yes:
Alcatel OTE → Siemens C35i → Nokia 3310 → Nokia 6610 → Nokia E65 → LG OptimusOne → LG Optimus Black → Samsung S Duos → UMI X1 → iOceanX7 → UMI Cross → Zopo 998 → iOceanX7s → One+One 64GB → JIAYU G4S → UMI X3 → JIAYU G4S → Nexus 5 → Xperia Z3C → Huawei Nova → Xperia XZ1C

Dopij
Stálý androiďák
Reputace: 3
Typ mobilu / ROM: LG L90 D410 Dual

Příspěvek od Dopij » úte 05. čer 2012 18:54:35

Nední to špatné, ale bohužel se mi to tluče s Unlock with wifi, který používám už dlouho, takže ve finále mi mobil zůstane zamčený, když oba programy jsou spuštěné. Takže doma a v práci upřednostňuji Unlock with wifi, a jinak Auto unlock. Unlock with wifi mi víc vyhovuje v tom, že v dosahu vybrané wifi sítě se mobil vůbec nezamyká. Jinak mohu ještě z podobného soudku doporučit program, ketrý se chová obdobně jako Auto unlock, ale je zdarma - MyLock utilities. Nepoužívá proximity senzor, ale přepíná se widgetem. Na proximity senzor je neefektnější odemykací program Proximity Autolock - není vůbec nutný dotek na mobil, zamykání i odemykání se řídí zakrytím, odkrytím, nebo pohybem nad proximity senzorem. Otázka je co udělá stále spuštěný proximity senzor s baterií. Za vyzkoušení ale stojí, je zdarma. Neleknout se japonštiny na marketu, menu aplikace je anglicky.
Edit: Tak po důkladnějším otestování Proximity Autolock musím konstatovat, že permanentně spuštěný proximity senzor má odběr energie naprosto minimální, takže aplikace je vhodná i k běžnému používání. Navíc se dá bezproblémově používat jak v kombinaci s Unlock with wifi, tak i s Auto unlock.

radegast
Moderátor
Reputace: 26
Typ mobilu / ROM: Nexus 5X 32GB
Mobil 2 / ROM: 8.0.0
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od radegast » stř 06. čer 2012 8:42:21

No uvidíme jestli mi nebude vadit to, že při odemknutí bez odemykání tam vždycky zámek problikne :(
Mám čas do 11.6. na rozhodnutí.
Nexus 5X
Nováčci, používejte tlačítko HLEDEJ a podívejte se na AndroidWIKI

Autor tohoto vlákna
LiberX
Androiďák!
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S I
Twitter: AppDroid_cz
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od LiberX » úte 12. čer 2012 14:56:11

Recenze aplikace Proximity Autolock a Smart Screen Off zde:
Až tady bude recence aplikace ve stejném rozsahu jak na odkazovaném webu pak si tady dělej reklamu jak chceš:
Čtrnácté: zakládání vláken pouze za účelem reklamy vlastního produktu je zakázáno v případě, že v textu není podrobný popis aplikace se screenshoty a s dalšími zákulisními informacemi o aplikaci. V případě předchozí domluvy s administrátorem fóra si lze dohodnout na základě výměny odkazů VIP podporu. (Zvýraznění a zvýhodnění..bližší info na dotaz)

radegast
Znáte portál AppDroid.cz? Aktuální informace z Android scény, recenze Android aplikací a her.

Andyss
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: Huawei Ascend P6 White
Rom: B 122

Příspěvek od Andyss » sob 27. dub 2013 10:06:44

Na androidu 2.3.6 mi fungoval auto unlock naprosto parádně.Teď jsem povýšil na 4.1.2....a bohužel nefunguje korektně :(
Sakra já už byl na něj zvyklý :cry:

foto1977
Droid

Příspěvek od foto1977 » ned 28. dub 2013 19:21:43

To je divný mám na Umíkovi taky JB 4.1.2 a jede naprosto korektně.
Alcatel OTE → Siemens C35i → Nokia 3310 → Nokia 6610 → Nokia E65 → LG OptimusOne → LG Optimus Black → Samsung S Duos → UMI X1 → iOceanX7 → UMI Cross → Zopo 998 → iOceanX7s → One+One 64GB → JIAYU G4S → UMI X3 → JIAYU G4S → Nexus 5 → Xperia Z3C → Huawei Nova → Xperia XZ1C

Andyss
Stálý androiďák

Příspěvek od Andyss » ned 28. dub 2013 23:41:31

Hm.Tak to je divné.Mně to po zaškrtnutí spuštení aplikace a proximity senzoru funguje.A za 5 minut nic.Zřejmě není 4.1.2 u všech mobilů stejné.A to jsem to zkoušel přesunout i do kořenového adresáře systému.Bohužel pořád stejné:-(

foto1977
Droid

Příspěvek od foto1977 » pon 29. dub 2013 20:04:16

Mám číňáka a na něm čínskou custom romku postavenou na stock 4.1.2. Auto unlock funguje jak má. Tak nevím ...

Andyss
Stálý androiďák

Příspěvek od Andyss » pon 29. dub 2013 21:29:21

No u mě je to první 4.1.2 romka pro AdvanceP.Z německa.Takže se to snad časem poladí a auto unlock už pošlape v poho.Každopádně díky za info.

Odpovědět

Zpět na „Ostatní aplikace“