Ostatní aplikaceAccuWeather nastavenie

Moderátoři: don_alex, radegast

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
ostriezka
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Huawei Honor

AccuWeather nastavenie

Příspěvek od ostriezka » ned 01. črc 2012 18:59:08

problém sa týka týchto vecí:
1. nastavenia môjho mesta, ukazuje dedinu, cca 9 km vzdialenú, dá sa tam vpísať moje mesto, v ktorom sa práve nachádzam?
2. fon bol zakúpený v sk shope, kde nebolo upozornené, že nepochádza zo slovenskej distribúcie, ale z Čiech, tým pádom v ňom boli len Cz a Eng jazyk, odkryla som ich pomocou apl. Set Locale and Language, takže slovenčina funguje, aj keď po reštarte naskočí opäť Cz (po vypnutí a znovu zapnutí ostáva Sk).. otázka znie, prečo nenaskočili v počasí aj ďalšie Sk mestá, ale ostali Praha, Brno, Ostrava a Plzeň? Ako ich nahradiť, keď po prechode na stránku ťuknem na ďalšie podrobnosti, zvolím akt. mesto ale ako ho potvrdiť?
3. s počasím a nastavením času som si všimla, že chýba pre naše časové pásmo +1, musela som zadať Amsterdam +2 aby som skorigovala čas počasia so systémovým, prečo?
4. budem mať nejaké problémy s fonom do budúcna, (aktualizácie, sťahovanie....) s českou lokalizáciou?

dík

Autor tohoto vlákna
ostriezka
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: Huawei Honor

Re: AccuWeather nastavenie

Příspěvek od ostriezka » ned 01. črc 2012 21:07:34

prišla som na to pomocou inej apl. počasia, kde preblikávalo ťapnúť na "menu", takže pre ostatných pomoc:
- prvé mesto/dedinu sa nedá premenovať, ale na ďalších štyroch si pomocou menu zadáte mestá aké chcete v nastaveniach, netreba otvárať stránku o ďalších podrobnostiach ;)

Cheeker
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: LG D405n L90

Re: AccuWeather nastavenie

Příspěvek od Cheeker » pon 20. srp 2012 22:27:52

Když chceš počasí pro svoji polohu, tak si telefon vybere "nejbližší" významný bod, takže pokud bydlíš na nějaké vesnici nebo v malým městečku, tak tě to nelokalizuje přesně. Já bydlim na vesnici a jako polohu mi to ukazuje město vzdálené asi 10km.
Siemens AX75 -> Sony Ericsson K750i -> Huawei Honor -> Sony Ericsson K750i -> LG D405n L90

Odpovědět

Zpět na „Ostatní aplikace“