Ostatní aplikaceSměny a budík

Moderátoři: don_alex, radegast

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
focuston
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: SE Arc S

Směny a budík

Příspěvek od focuston » pát 06. črc 2012 9:38:11

Protože dělám na směny, které se opakují pravidelně po 4 dnech, potřeboval bych budíka, který umí nastavit buzení v tomto intervalu. Zatím jsem žádnou vhodnou aplikaci nenašel. Nevíte o nějaké?

happyBOY78
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: Doogee X5
Rom: Lollipop

Re: Směny a budík

Příspěvek od happyBOY78 » pát 06. črc 2012 15:20:02

Blíže jsem jsem nezkoumal, ale nemohlo by to jít pomocí této aplikace ? https://play.google.com/store/apps/details?id=sumy.sneg
Ještě jeden tip, není sice úplně k tématu..
Osvědčila se mi aplikace https://play.google.com/store/apps/deta ... os.SDAPLAT , dobrá pro ty, kteří mají pravidelné a dopředu dané směny. Nastaví se vzorek směn např DDDOONN (3xdenní,2xvolno,2xnoční), poté se exportuje do vlastního google kalendáře...Třeba na rok dopředu..a mám směnový kalendář vždy po ruce.
Neřeší to upozorňování, ale pro přehled směn na dlouho dopředu v kombinaci s widgetem na ploše umožňující skrolování událostí kalendáře úplně ideální.
Nokia 5110->Nokia 3330->Siemens C35->Siemens S55->Siemens CX75->SE W810->SE W910->SE Cedar->HTC Magic->Xperia Mini Pro-> Doogee X5 (mezitím spousta dalších dočasných founů)

Autor tohoto vlákna
focuston
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: SE Arc S

Příspěvek od focuston » sob 07. črc 2012 5:48:15

Ta první aplikace vypadá dost dobře. Otestuju nejdříve tu. Díky za tipy :-)

Scalex
Androiďák!
Reputace: 1
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi 4 Pro - MIUI 8
Tablet: Lenovo Tab3 8 - stock 6.0

Příspěvek od Scalex » ned 08. črc 2012 16:07:59

Pro Tasker existuje tzv. "Sofistikovaný budík", který dělá to, že spouští buzení podle Google kalendáře. Čili člověk si předem připraví google kalendář nazvaný třeba Budík, v něm si jako eventy nastaví to směnné vstávání (třeba i pomocí té happyBOYem zmíněné aplikace), nainstaluje si do Taskeru úlohu s budíkem + další potřebné soubory, no a nakonec do budíku naimportuje ten Google kalendář. A je to.

Kdo používá Tasker, tak je to pro něj pohodlné a funkční řešení (akorát je potřeba hlídat, aby nějaký taskkiller nesestřelil Tasker).
.: S C A L E X :.

mobil: Xiaomi Redmi 4 Pro / MIUI 8
tablet: Lenovo Tab3 8 / stock 6

Odpovědět

Zpět na „Ostatní aplikace“