Ostatní aplikacePřenosný HotSpot Wi-Fi

Moderátoři: don_alex, radegast

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
NoisyMasters
Stálý androiďák
Reputace: 1
Typ mobilu / ROM: LG G3
Tablet: Nexus 7 32Gb WiFi

Přenosný HotSpot Wi-Fi

Příspěvek od NoisyMasters » ned 09. zář 2012 22:04:08

Zdravím,

mám takový menší problém s HotSpotem. Mám mobilní internet od T-Mobile a zkoušel jsem připojení přes HotSpot k počítači, počítač se bez problému připojí, ale například, když se chci přihlásit na Facebook, hodí mi to chybu, že lhůta pro vypršení k serveru vypršela. Celkově se mi stránka, kterou chci načte, ale pokud se chci přihlásit, hodí mi to tuhle chybu (Facebook, Seznam.cz aj.) Google mi to nenačte třeba vůbec, ale třeba Novinky.cz bez problému. Nevíte v čem by mohl být problém? Dřív jsem měl Wildfire a HotSpot jsem na něm také používal a všechno šlo bez problémů. Děkuju za radu.

Szalooth
Androiďák!
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Nexus 6P stock

Re: Přenosný HotSpot Wi-Fi

Příspěvek od Szalooth » pon 10. zář 2012 11:41:42

Pravděpodobně máš moc pomalý připojení, pokud překročíš určitej time-out, telefon se prostě přestane snažit.

Autor tohoto vlákna
NoisyMasters
Stálý androiďák

Příspěvek od NoisyMasters » pon 10. zář 2012 21:56:04

Od T-Mobile mám ten mobilní internet s největší kapacitou, kterej nabízí a jsem v okolí, kde je typ připojení HSDPA.
EVO 3D mám teprve chvíli a předtím jsem měl WILDFIRE u kterýho to běželo bez problému, takže to nějak nechápu. Poslední dobou se mi na EVU na internetu ani nenačte Seznam.cz apod. Sem tam to jede, ale poslední dny to je vážně "sem tam". HotSpot se připojí, ale nenačte žádný stránky.

Autor tohoto vlákna
NoisyMasters
Stálý androiďák

Příspěvek od NoisyMasters » stř 12. zář 2012 11:28:08

Tak problém je snad vyřešenej, šlo akorát o přenastavení APN v mobilní síti. Od začátku to bylo nastavený WAP T-Mobile a stačilo to překliknout na Internet T-Mobile. WAP asi nestíhal všechny data a obsahy stránek proto to nešlo. HotSpot už jde bez problému ;)

Odpovědět

Zpět na „Ostatní aplikace“