Ostatní aplikaceAplikace pro online rezervace v restauracích "myPub"

Moderátoři: don_alex, radegast

Odpovědět

Zaujala vás aplikace myPub?

Super
1
100%
Průměrná
0
Žádná hlasování
Ztráta času
0
Žádná hlasování
Nuda
0
Žádná hlasování

Celkem hlasů: 1

Autor tohoto vlákna
jaroslav.cicko
Nové Androidě
Reputace: 0

Aplikace pro online rezervace v restauracích "myPub"

Příspěvek od jaroslav.cicko » úte 18. zář 2012 10:35:36

Aplikace myPub

Nedávno jsem si do svého telefonu stáhnul aplikaci myPub. Je to on-line rezervační a vyhledávací systém, který mi během chvilky nabídne seznam restauraci v místě, kde se zrovna nacházím s možností udělat si rezervaci. Sami musíte uznat, že jít do restaurace na blint je docela risk. Tady máte alespoň nějakou záruku, že se slušně najíte, posedíte v příjemném prostředí a k tomu za rozumnou cenu. Občas se nacházím někde, kde to moc neznám a tak mi to přijde vhod. Informace o restauracích jsou dostačující k tomu, abych jsem si vybral restauraci podle vzdálenosti, kuchyně, nabídky drinků, ceny, či ostatních potřeb, které jsou pro mě zajímavé.

Rezervovat místo si můžu v jedné ze 7112 restaurací, jež se v současné době nachází v databázi. Tuto informaci jsem zjistil na stránkách firmy, která aplikaci mypub provozuje (http://www.mypub.cz). Rezervace přes aplikaci myPub je rychlá a nic nestojí. Je potřeba pouze několik minut pro výběr konkrétní restaurace a pak už vyplníte pár informací pro vlastní rezervaci (den, hodina, na jak dlouho, pro kolik lidí a ještě zvláštní přání). Po vyplnění klikněte na „odeslat“ a pak cca 2 min. čekáte na potvrzení rezervace. Potvrzení najdete v záložce Moje rezervace.

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Sám za sebe můžu tuto aplikaci doporučit. Využil jsem ji mnohokrát a pokaždé jsem byl spokojený. Tak to zkuste a uvidíte ;)

více informací na http://www.mypub.cz
https://play.google.com/store/apps/details?id=cz.mypub

radegast
Moderátor
Reputace: 26
Typ mobilu / ROM: Nexus 5X 32GB
Mobil 2 / ROM: 8.0.0
Kontaktovat uživatele:

Re: Aplikace pro online rezervace v restauracích "myPub"

Příspěvek od radegast » úte 18. zář 2012 10:53:18

jaroslav.cicko píše:... Sami musíte uznat, že jít do restaurace na blint je docela risk. Tady máte alespoň nějakou záruku, že se slušně najíte, posedíte v příjemném prostředí a k tomu za rozumnou cenu. ...
Tak to by mně zajímalo jak.
Nic nenahradí to co vidím, slyším a cítím, když do podniku vlezu fyzicky.

jaroslav.cicko píše:....
Rezervovat místo si můžu v jedné ze 7112 restaurací, ...
... pražských. Pouze pražských.
Nexus 5X
Nováčci, používejte tlačítko HLEDEJ a podívejte se na AndroidWIKI

Autor tohoto vlákna
jaroslav.cicko
Nové Androidě
Reputace: 0

Příspěvek od jaroslav.cicko » úte 18. zář 2012 14:23:47

Děkuji za názor. Čekal jsem tuto reakci. Samozřejmě máš pravdu, ale na snímku vidím, jak restaurace vypadá, můžu vzít v potaz hodnocení návštěvníků (pokud se tam nachází) a za další jde mi o to, že si můžu předem rozhodnout jakou kuchyni a prostředí budu preferovat. Nemůžu vědět předem, jaké chutě má kuchař, jenž bude moje jídlo připravovat. Na druhé straně, je to větší šance, něž jít na blint. Odejít můžu vždy.

K druhé připomínce.
Tady jsem tvrdě proti jelikož rezervaci jde udělat ve všech restauracích jenž jsou v databázi. Já sám jsem rezervaci udělal třeba Restaurace Šupina - Třeboň, Restaurace U Kadleců - Hrdějovice (Č.Budějovice) a u mnoha dalších se zobrazuje tlačítko Rezervace Online.
Jakou restauraci si vyzkoušel, když mi oponuješ?

radegast
Moderátor
Reputace: 26
Typ mobilu / ROM: Nexus 5X 32GB
Mobil 2 / ROM: 8.0.0
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od radegast » úte 18. zář 2012 18:36:53

Tak druhé připomínce se omlouvám, jestli jsem se unáhlil v hodnocení.
Kliknul jsem na internetový odkaz aplikace/služby a podle zobrazované mapy jsem usoudil, že tam jsou pouze pražské restaurace. No, jedna mimopražská se tam zobrazuje, v Mukařově.
Mám navoleno "Zobrazit všechny restaurace".
Nexus 5X
Nováčci, používejte tlačítko HLEDEJ a podívejte se na AndroidWIKI

Odpovědět

Zpět na „Ostatní aplikace“