Ostatní aplikaceAplikace na dowlandy filmu

Moderátoři: don_alex, radegast

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
Flaster
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Ace GT-S5830i 2.3.6. GINGERBREAD

Aplikace na dowlandy filmu

Příspěvek od Flaster » úte 25. pro 2012 23:16:25

Ahojte. Znate nejakou aplikaci ktera se zabívá odkazy nebo přímím stahovánim filmu dle zadanych pozadavku (mp4.avi..) a parametru (rozlisenim přistroje)?

Bude nekdo schopny dat ji dohromady? Do začátku by to chtělo do aplikace implikovat internetové adresy těch a oněch serverú..
1. / zadat přibližný název filmu
2. / zadat pozadavek formátu
3. / zadat parametry požadavku dle: <*vlastní požadavek> - <rozpoznat parametry přístroje> - <ponechat náhodně>
4. / vybrat z: (**moznost zadání internetové adresy). (***implikovaných ((předdefinovaných)) adres serverú v aplikaci).
5. / začít vyhledávání. »výsledky ve stavovém okně v aplikaci nebo »»zobrazeni stránky ve vybraném prohlížeči.
5. / ****vybrat úložiště: <system> - <SDcart>
A dál nevím.

Funkcionálně: *podmínka,**podmínka,***bez podmínky,****podmínka.
Chování apk: »asi nebude možné,»»reálnější možnost.
hm.

Pri zadani adresy treba na warforum.cz by bylo mozne vybirat odkazy na download linky z fora,warforum databazi nema..Pri adrese treba na ulozto.cz a podobnym s primou databazi by bylo mozne primo stahovat v popup okne.
Naposledy upravil(a) Flaster dne stř 26. pro 2012 0:01:01, celkem upraveno 1 x.

Cleric
Kyborg
Reputace: 109
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Note 10+
Tablet: Huawei MediaPad M5 8.4
Tablet 2 / ROM: Samsung Galaxy Tab S7

Re: Aplikace na dowlandy filmu

Příspěvek od Cleric » úte 25. pro 2012 23:31:01

S warezem a jak se k nemu dostat je striktne proti pravidlum tohoto fora.

Gerchan
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: HTC One X

Příspěvek od Gerchan » úte 25. pro 2012 23:45:01

A ne, nic takového neexistuje, protože je to absolutní nesmysl, film si stáhne s prominutím každý hňup a na takovou banalitu není potřeba aplikace.

Autor tohoto vlákna
Flaster
Nové Androidě

Příspěvek od Flaster » stř 26. pro 2012 0:09:01

Cleric píše:S warezem a jak se k nemu dostat je striktne proti pravidlum tohoto fora.
Tak ono asi jo.To by musela pohlidat aplikace samotna.Zablokovat stranku pri vyvoji.bohuzel je takovych stranek vice nejen u nas.

Jarous1
Droid
Reputace: 1
Typ mobilu / ROM: Honor 8 Premium, FRD-L19 8.0.0.521(C432)
Mobil 2 / ROM: Xiaomi Mi A1, Pie 10.0.9.0.PDHMIXM
Tablet: ASUS ZenPad 3s 10 LTE, Nougat WW_5.4.6

Příspěvek od Jarous1 » stř 26. pro 2012 0:10:36

Stahování filmů u nás není, zatím, žádným porušením jakéhokoli zákona ;) Ani toho autorského...

LivArt
Terminátor
Reputace: 267
Typ mobilu / ROM: Samsung SM-N970F
Mobil 2 / ROM: Mi5 + SGS4 + SGS6
Tablet: SGTab4

Příspěvek od LivArt » stř 26. pro 2012 0:12:14

Ale jak koukám na požadavky na tu aplikaci, tak je to teda dost nereálný..
lenovo - Je to ještě mnohem horší, než to vypadá.
Zpomalený nebo sekající se telefon - jak postovat
Nejobsáhlejší Doctor Who CZ & SK Fanweb | Sleduj mě na #twitteru.
Soukromé zprávy mi pište, pokud máte nějaký konkrétní dotaz na mě. Na ostatní dotazy je tu fórum.

Cleric
Kyborg

Příspěvek od Cleric » stř 26. pro 2012 0:12:39

Kdyby jsi to cetl poradne, zjistis ze jsem hovoril o pravidlech zde na foru.

Jarous1
Droid
Reputace: 1
Typ mobilu / ROM: Honor 8 Premium, FRD-L19 8.0.0.521(C432)
Mobil 2 / ROM: Xiaomi Mi A1, Pie 10.0.9.0.PDHMIXM
Tablet: ASUS ZenPad 3s 10 LTE, Nougat WW_5.4.6

Příspěvek od Jarous1 » stř 26. pro 2012 0:14:40

Četl jsem to pozorně. A stále na stahování filmů nevidím nic warezáckého, natož protizákonného... Jestli tím ale myslíš přímo tu aplikaci, která se bude přehrabovat těmi pololegálními stránkami na netu, tak to už je asi na delší diskuzi ;)

Cleric
Kyborg

Příspěvek od Cleric » stř 26. pro 2012 10:31:10

Tak by jsi si to měl asi přečíst znovu!!!
Hovořil jsem o Tomto fóru

viz:
První: warez odkazy, dotazy a navádění k používání warezu: - NE! (za odkaz na warez může být udělen BAN bez varování - typicky na 1-30dní dle intenzity problému)

ludekbrno
Terminátor
Reputace: 210
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 4X global

Příspěvek od ludekbrno » stř 26. pro 2012 11:28:28

Cleric:

Zásadní nedorozumění je v definici warezu. To je totiž pirátský software, který je chráněný. Stahování filmů a hudby warez není a navíc je to zcela legální, protože si ho všichni platíme v poplatcích OSA, které jsou připočteny k jakémukoliv přístroji či médiu, které vykazuje uživatelsky přístupnou paměť pro ukládání dat. Takže stahování filmů a hudby není warez a podle mě není ani v rozporu s pravidly fóra. Samozřejmě software - aplikace, to je něco jiného, to tady nemá co dělat.
LG L 9II se stock ROM 4.1.2 + root. Vzhledem k parádní vyladěnosti stock ROM nebudu s velkou provděpodobností uvažovat o jakékoliv custom ROM.

Lubis
Androiďák!
Reputace: 4
Typ mobilu / ROM: Xperia Z3 compact
Mobil 2 / ROM: SE Xperia Neo/Zelly Cream
Rom: Zelly Cream

Příspěvek od Lubis » stř 26. pro 2012 14:23:13

Prosím tě, nenahrál by si mi na nějaký server pár filmů, aby sme si je mohli stáhnout a pak se můžeme zeptat distributora :-D

Cleric
Kyborg

Příspěvek od Cleric » stř 26. pro 2012 14:27:16

Lubis :thumbup:

Třeba Hobbita :lol:

TomasT342
Robot
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi 4X

Příspěvek od TomasT342 » stř 26. pro 2012 16:16:30

Lubis píše:Prosím tě, nenahrál by si mi na nějaký server pár filmů, aby sme si je mohli stáhnout a pak se můžeme zeptat distributora :-D
Poskytování videa ostatním na internetu je legální pouze pokud na to máš povolení autora (což někdy splněno je, u komerčních filmů ale většinou není) - takže výše uvedená žádost je mimo, pokud se Lubis nezabývá natáčením amatérských filmů.
Ale jejich stahování je legální vždy - nemáš povinnost a většinou ani možnost ověřovat předchozí bod.

ludekbrno
Terminátor

Re: Re: Aplikace na dowlandy filmu

Příspěvek od ludekbrno » stř 26. pro 2012 18:33:07

Lubis píše:Prosím tě, nenahrál by si mi na nějaký server pár filmů, aby sme si je mohli stáhnout a pak se můžeme zeptat distributora :-D
Vidím, že o tom víš prd. Zveřejnění samozřejmě nelegální je, ale o tom tady nebyla řeč. Řeč byla pouze o downloadu, který je pro osobní potřebu zcela legální dokonce i z nelegálních zdrojů. Jinými slovy řečeno, trestně postižitelné je pouze nabízení nelegálního obsahu, naopak za jeho stahování nikdo trestán být nemůže. Navíc jak už jsem zmiňoval, z každého nahrávatelného datového média (vypalovací CD/DVD, harddisk, paměťová karta, telefon s interní pamětí...) se odvádí poplatek autorským svazům, jako kompenzace za možnost stáhnout si na ně neoficiálně audio/video. Zdůrazňuji ale, že se to týká výhradně audio/video děl, nikoliv software, u kterého je trestné i stahování (přesněji nelicencované používání). Takže než tady budete někoho poučovat a kritizovat, zjistěte si o tom něco ;-)
LG L 9II se stock ROM 4.1.2 + root. Vzhledem k parádní vyladěnosti stock ROM nebudu s velkou provděpodobností uvažovat o jakékoliv custom ROM.

Lubis
Androiďák!
Reputace: 4
Typ mobilu / ROM: Xperia Z3 compact
Mobil 2 / ROM: SE Xperia Neo/Zelly Cream
Rom: Zelly Cream

Příspěvek od Lubis » stř 26. pro 2012 21:23:53

Tohle je mi znamo, podivej se na to zhlediska moralky, jestli ti to bude pripadat stejne.

BTW. Netvrdim tim, ze mam vsechny filmy original, ale ani nevytrubuju, ze stahovani je spravna vec.

ludekbrno
Terminátor

Příspěvek od ludekbrno » stř 26. pro 2012 22:52:06

No, tak mě je silně proti morálce kradení software, ale naopak příležitostné stažení filmu či hudby mi proti morálce není vůbec. A to od té doby, kdy zákonodárci rozhodli proti mé vůli, že budu muset povinně platit nezanedbatelnou částku z každé paměťové karty, kterou si koupím do foťáku pro SVÉ fotky, z každého DVD, kam si SVÉ fotky zálohuji, z každého harddisku, na který si nainstaluji ZAKOUPENÝ operační systém a zakoupené nebo free programy a uložím SVÉ dokumenty atd... A přesně do té doby jsem jak blbec lupoval originální CD, originální VHS nebo platil v půjčovnách atd. Připadalo mi normální za to platit. Jenže pak rozhodli, že paušálně všichni hudbu a video kradou a všichni paušálně za to platí. Takže v současnosti si už jen z principu nějakoh tu hudbu a film stáhnu, protože jsem byl paušálně zahrnut mezi zloděje a paušálně platím. Z tohoto důvodu na tom nevidím absolutně nic nemorálního. Až zákonodárci to paušální označení všech uživateů paměťových médií za zloděje odvolají a zruší ten povinný desátek, v ten okamžik začnu opět považovat stahování filmů a hudby za nemorální. Do té doby je to zcela legální a naprosto morální.

Pistolník
Androiďák!
Typ mobilu / ROM: HTC Desire HD

Příspěvek od Pistolník » pát 28. pro 2012 16:38:15

Naprostý souhlas. A netahejte sem morálku. Pro nás jsou (někdy bohužel) směrodatné zákony.

Autor tohoto vlákna
Flaster
Nové Androidě

Příspěvek od Flaster » sob 29. pro 2012 11:09:41

hehe.Warez jo?Ja o aplikaci a vy o pravech..urcita logika vtom je,ale nepomlouvejte neco co zatim neexistuje,ze aplikace je warezacka.Warezak je uzivatel,ne aplikace.

dufko
Droid
Reputace: 60
Typ mobilu / ROM: xiaomi mi9
Mobil 2 / ROM: xiaomi mi note 3
Tablet: teclast t10

Re: Re: Aplikace na dowlandy filmu

Příspěvek od dufko » sob 29. pro 2012 12:02:30

Lubis píše:Tohle je mi znamo, podivej se na to zhlediska moralky, jestli ti to bude pripadat stejne.

BTW. Netvrdim tim, ze mam vsechny filmy original, ale ani nevytrubuju, ze stahovani je spravna vec.
Aká morálka!!!

Sťahovanie filmov a hudby máme v sr a čr už dávno zaplatené. Peniaze dávame pri každej kúpe cd, dvd, hdd, pamäťovej karte a neviem ešte čoho všetkého..

Mne príde naopak veľmi nemorálne, aby som platil poplatok nejakej organizácii, ktorá akože zastupuje autorov, keď si kúpim pamäťovú kartu do foťáku a na tej karte nebude nikdy nič iné ako moje fotografie.

Odpovědět

Zpět na „Ostatní aplikace“