Ostatní aplikaceExistuje něco jako S2U2 (z WM) pro android?

Moderátoři: don_alex, radegast

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
petr-ape
Stálý androiďák
Reputace: 1
Typ mobilu / ROM: Newman N1

Existuje něco jako S2U2 (z WM) pro android?

Příspěvek od petr-ape » pát 11. led 2013 15:16:49

Už asi 3 měsíce studuju jak přejít z Windows Mobile (WM) na Android. V horizontu jednoho měsíce si budu kupovat nový android mobil a už tak postupně hledám aplikace, které by mi nahradily dosavadní aplikace používané na WM. Zjistil jsem, že jediné, co mi na androidu asi vadí je málo propracované zamykání obrazovka. Hledí se dost spíše na bezpečnost datu uvnitř telefonu, ale ne na praktičnost a funkčnost. Na WM jsem objevil úžasnou aplikaci S2U2, která měla výborné funkce, které bych na androidu uvítal:

S2U2:
Obrázek,Obrázek

Funkce, které mělo S2U2, které bych uvítal:
-zobrazoval nejbližší události z kalendáře (počet dle nastavení),
-zmeškané hovory, doručené zprávy, maily - byly znázorněny ikonou a při stisku ikony se přímo ukázal obsah dané události (text zprávy, kontakt, čas...). Až posunutím posuvníku se člověk dostal do předvolené aplikace nebo prostě označil událost za dořešenou,
-dalo se nastavit upozornění na zmeškanou událost - způsob opakovaného připomenutí (zvuk, vibrace), prodleva a délka připomenutí a globálně také hodinové rozmezí připomínání (např. V období mezi 8:00 - 22:00 upozorňovat na nepřečtenou SMS, co 7 min. pomocí zavibrování po dobu max 1 hod. po události.)
-zobrazoval nastavení budíku a dobu do dalšího zvonění.

Znáte nějakou aplikaci pro android, která tohle dokáže? Popřípadě, existuje kombinace třeba dvou tří aplikací, která tohle všechno zvládne?
Mi se to zatím nepodařilo najít. Pokud by někdo věděl jak na to, tak budu velice vděčný!!!

Nesnáším lidi, co se dřív ptají než hledají a čtou!!!

ramon.dexter
Moderátor
Reputace: 46
Typ mobilu / ROM: xiaomi mi 9/stock ROM
Tablet: huawei mediapad 8.3 - stock

Re: Existuje něco jako S2U2 (z WM) pro android?

Příspěvek od ramon.dexter » pát 11. led 2013 15:27:28

Zamykací obrazovka androidu 4.2
Zamykací obrazovka CynaogenMod ROM
Zamykací obrazovky telefonů od samsungu, htc
Go locker: https://play.google.com/store/apps/deta ... screenlock
Lockscreen aplikace na marketu.

Abys chápal, v androidu jsou všechno rovnocenný aplikace. Neexistuje nic, jako systémová aplikace. Cokoli můžeš změnit. Takže až se budeš příště ptát, jestli něco existuje, vlez si na play.google.com a podívej se sám.
...jestli budete práskat práskací kuličky...to si taky zapráskám!!!
---------------------------------------------------------------------
obchoduji s chlupatou kapustou ;)

Autor tohoto vlákna
petr-ape
Stálý androiďák

Příspěvek od petr-ape » pát 11. led 2013 16:52:15

Děkuji za odpověď.
Informace o zamykací obrazovce z androidu 4.2 jsem předtím nenašel. Vypadá to dost jako to co hledám. Díky. Nicméně v plánu mám pořídit si zařízení, na které je zatím dostupná verze pouze 4.0.4.
O zamykacích obrazovkách htc, samsungu stejně jako o GO Lockeru jsem toho dost načetl, ale pokud vím, tak každý umí odkázat na zobrazení dané zmeškané události jen v jiném programu. Žádné z těchto uzamykání obrazovky neumí přímo ukázat obsah události. Ani na ní nejsou vidět blízké události z kalendáře.

Ohledně upozornění na zmeškané události se mi také zatím nepodařilo nalézt aplikaci, která by měla tak rozsáhlé nastavení upozorňování jak jsem psal. Ale zkusím ještě pohledat.

Wotan
Droid
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Galaxy NEXUS
Tablet: Nexus 7
Rom: SLIMbean (GN aj N7)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wotan » pát 11. led 2013 17:07:23

skus missed reminder. Pokial ide lock screen widgetlocker

Autor tohoto vlákna
petr-ape
Stálý androiďák

Příspěvek od petr-ape » sob 12. led 2013 23:04:54

To wotan: Tak jsem si od bratrance půjčil samsung galaxie s2 na vyzkoušení toho cos napsal. Widgetlock je prostě bomba. Přesně něco takového jsem hledal. Tím, že se to chová jako plocha je možnosti přizpůsobení spousta. Takže nastavit to podle mých představ netrvalo dlouho.
Jediné co mi tedy zbývá dořešit je ty notifikace. Na missed reminder jsem se díval už dříve. Funkčně nabízí téměř všechno, co jsem chtěl. Sice nemá nastavení aby třeba v noci automaticky neinformoval, ale to by až tak nevadilo. Horší ale je, že na SG S2 s androidem 4.0.4 nefunguje. Při snaze o spuštění vždy přestane odpovídat. A myslím, že i jeho nestabilita by mohla být důvod, proč už není na google play. Ale tím si nejsem jistý.
Zkusím se podívat po něčem jiném.
Pokud by ale někdo o něčem věděl...

Autor tohoto vlákna
petr-ape
Stálý androiďák

Příspěvek od petr-ape » stř 16. led 2013 12:01:36

Tak jsem nakonec našel asi jedinou aplikací, která jakžtakž informuje o ztracených událostech, a to Missed Call. Bohužel ale neinformuje na nepřečtené maily ani gmaily. Ani nejde nastavit, aby nepřipomínal třeba v noci kdy člověk spí.
Nic lepšího jsem našel..

(Posláno    )

Odpovědět

Zpět na „Ostatní aplikace“