Ostatní aplikaceEditace "vlastní" fotbalové ligy

Moderátoři: don_alex, radegast

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
perblh
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Alcatel OT-997D

Editace "vlastní" fotbalové ligy

Příspěvek od perblh » pon 04. bře 2013 12:35:00

Dobrý den,

před několika dny jsem přešel z WM na Android a musím konstatovat, že jsem zatím nadmíru spokojený - všechny aplikace, které jsem dosud používal, se mi podařilo bez problémů nahradit, dokonce bych řekl upgradovat.

Jediným problémem zůstala WM aplikace "TeamStats", která umožňovala nejen stažení dat o vybrané fotbalové lize (Gambrinus liga, Bundesliga, apod.), ale i vytvoření ligy "vlastní", tedy zadání týmů, jednotlivých zápasů včetně dat konání a následné zapisování výsledků (tímto způsobem jsem si evidoval místní "pralesní" ligu). Výstupem potom byly nejen tabulky, ale i různé statistiky (průměr gólů na zápas, nejčastější výsledky, apod.).

Bohužel se mi zatím nepodařilo najít podobnou aplikaci pro Android - zatím jsem našel jenom aplikace na live zobrazování vybraných lig (bez možnosti vytvoření vlastní ligy) nebo aplikace na vytvoření a "vedení" turnaje, které ovšem neumožňují editovat jednotlivá ligová kola (ligu bez možnosti zásahu "rozlosují").

Prosím tedy o radu, čím by bylo možné WM aplikaci "TeamStats" nahradit (není to nutné, ale možnost vedení statistik hráčů vybraného týmu - vstřelené góly, obdržené karty - by byla třešničkou na dortu ...).

Předem díky za rady

ramon.dexter
Moderátor
Reputace: 46
Typ mobilu / ROM: xiaomi mi 9/stock ROM
Tablet: huawei mediapad 8.3 - stock

Re: Editace "vlastní" fotbalové ligy

Příspěvek od ramon.dexter » pon 04. bře 2013 12:54:43

Je nutný to dělat v telefonu? Excel je pro to vhodnější.
...jestli budete práskat práskací kuličky...to si taky zapráskám!!!
---------------------------------------------------------------------
obchoduji s chlupatou kapustou ;)

Autor tohoto vlákna
perblh
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Alcatel OT-997D

Re: Editace "vlastní" fotbalové ligy

Příspěvek od perblh » pon 04. bře 2013 13:31:58

Excel by byl zřejmě pohodlnější, pokud bych výsledky zadával v teple domova. V praxi to je ale tak, že si po fotbale dáme pár piv a jak se postupně "schází" výsledky, tak se zadávají do aplikace a tabulka je na světě. Jinak ještě pohodlnější by bylo použití webovek (vysledky.lidovky.cz), ale u hřiště (resp. v hospodě) není zrovna nejlepší signál - ideální by tedy byla offline varianta s možností zadání do mobilu ......

Odpovědět

Zpět na „Ostatní aplikace“