Ostatní aplikaceJays Headset Control pro Jay a-Jays four nefunguje?

Moderátoři: don_alex, radegast

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
TheBradley
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: OnePlus 2 / OxygenOS 3.6.1

Jays Headset Control pro Jay a-Jays four nefunguje?

Příspěvek od TheBradley » pát 21. čer 2013 8:30:34

Zdravím,

Mám problém co se týče této aplikace. Vlastím Sony Xperii S s androidem 4.1.2. Včera jsem si po dlouhé době pořídil lepší sluchátka a to Jays a-Jays Four. Věděl jsem, že ovladač je kompatibilní jen s Apple, ale existuje i aplikace Jays headset control, která byla v pár tématech zmiňována. Jak jsem správně pochopil, měla by umožnit jednomu (středovému) tlačítku ovládat různé funkce. Bohužel u mě nefunguje. Nastavil jsem si pár funkcí, nastavil jsem si konkrétní přehrávač, pro který mají být tlačítka aktivní, zkoušel jsem i základní Walkman, taky nic. Ve všech těch možnostech v aplikaci jsem nenašel nic, co by mohlo řešit můj problém, nějaké špatné nastavení... Snad všichni říkají, že aplikace docela funguje, tak nevím, jestli jsem jenom já antitalent :D. Jinak se hold obejdu bez toho, to jsem si jen říkal, že je ovladač fajn bonus navíc. Sluchátka hrají parádně, ale kdyby se našla dobrá duše, co by mi mohla pomoci, byl bych vám vděčný :D. Popřípadě pokud by ovladač fungoval s touto redukcí? http://www.headphones.cz/inshop/prislus ... io-lu1.htm

Odpovědět

Zpět na „Ostatní aplikace“