Ostatní aplikaceSledovaní telefonu

Moderátoři: don_alex, radegast

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
bocom
Nové Androidě
Reputace: 1
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S7 Edge

Sledovaní telefonu

Příspěvek od bocom » čtv 04. črc 2013 3:55:04

Zdravim vsechny zde na foru. Mam jeden dotaz ohledne sledovani telefonu, ci samotne klavesnice.
Potrebuji zjistit, jestli je nejaka aplikace, ktera mi bude hlidat muj telefon co se na nem deje a nebo jake texty se do nej pisou. Mam problem s tim, ze mi chodi, ze mesicne odeslu hafo sms ale prito ja nejsem zastance smsek. Prave proto bych rad zjistil, jestli muj telefon nekdo z rodiny nepouziva mimo moje vedeni. Vim ze existuje dost aplikaci na zamceni telefonu, ale nechci aby si manzelka myslela, ze pred ni neco tajim. Znate zenskou podeziravost.

Dekuji mnohokrat

dvzd
Troll - nekrmte mě! :)
Troll - nekrmte mě! :)
Reputace: -7
Typ mobilu / ROM: US5

Re: Sledovaní telefonu

Příspěvek od dvzd » čtv 04. črc 2013 4:18:37

Proč nenapíšeš rovnou, že potřebuješ vysledovat, jestli ti manželka zahýbá? :DD

https://play.google.com/store/apps/deta ... ds.android

Autor tohoto vlákna
bocom
Nové Androidě

Příspěvek od bocom » čtv 04. črc 2013 4:53:20

To bych si to nedaval do svyho telefonu :roll:
Nejde o manzelku ale o decka a nebo keca operator, tot vse

ludekbrno
Terminátor
Reputace: 210
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 4X global

Příspěvek od ludekbrno » čtv 04. črc 2013 6:28:41

Spíš nainstaluj aplikaci SMS counter, ta ti udělá přesné statistiky odeslaných / přijatých SMS. Jinak ale je samozřejmě rozumnější řešení používat zámek obrazovky. To že nechceš, aby si manželka myslela, že před ní něco tajíš, není dostatečný důvod. U smartphonů nacpaných osobními daty je standardem a úplně normální POUŽÍVAT zámek obrazovky heslem či gestem. Je to ochrana dat pro případ ztráty telefonu. To klidně manželce takto zdůvodni. Já telefon zamknutý mám a ženě je to jedno, prorože má telefon svůj a nepotřebuje lézt do mého a naopak já do jejího. A pokud jde o vzájemnou důvěru, tak proč zrovna ty dokazuješ, že jí věříš tím, že máš odemčený telefon? Proč ona neukáže, že věří tobě tím, že jí nebude vadit tvůj zámek obrazovky? ;-) Prostě mít telefon zamknutý je u smartphonu normální. Doba nezamykání klávesnic skončila s "hloupými" telefony, kde v nejhorším případě zloděj či nálezce telefonu měl k dispozici pár SMS. Dnes s google účtem má přístup ke tvým google službám atd., takže zamykat!
LG L 9II se stock ROM 4.1.2 + root. Vzhledem k parádní vyladěnosti stock ROM nebudu s velkou provděpodobností uvažovat o jakékoliv custom ROM.

Autor tohoto vlákna
bocom
Nové Androidě

Příspěvek od bocom » stř 10. črc 2013 14:37:50

To je pravda, mam tam dost soukromych veci, ale nenapadlo mi nikdy telefon zamykat, jelikoz se mi nikdy nestalo, ze bych telefon ztratil, ale co neni, muze byt ;)
Jinak dikes

Odpovědět

Zpět na „Ostatní aplikace“