Ostatní aplikaceAplikace na zprovoznění mobilního internetu v tabletu

Moderátoři: don_alex, radegast

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
Layoutman
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Huawei Ascend G300

Aplikace na zprovoznění mobilního internetu v tabletu

Příspěvek od Layoutman » pon 07. říj 2013 15:05:33

Zdravíčko,
mám takový specifický dotaz ohledně připojení tabletu bez slotu na SIM k mobilnímu internetu. Můj otec má tento tablet: http://www.alza.cz/nextbook-premium-7se-hd-d402786.htm. Jelikož se mu nechce pořád někam běhat za wi-finou, chtěl by si pořídit od některého z operátorů flashku, která má v sobě SIMku s mob. připojením. Jenže někteří vám tvrdí, že to jde, jen si koupit USB redukci, jiní zase tvrdí, že to nejde, ale prý na to existuje aplikace a třetí skupina tvrdí, že to nejde vůbec. Tak jak je to tedy? Udivuje mě, že výrobci nejsou schopni vyřešit podporu tak šíleného množství těchto levných tabletů a nechávají je odkázané jen na wi-finu. Ostatně slyšel jsem o nějaké aplikaci, která se jmenuje ReverseTether, ale prý je k tomu potřeba root. Děkuji za rady.

dufko
Droid
Reputace: 60
Typ mobilu / ROM: xiaomi mi9
Mobil 2 / ROM: xiaomi mi note 3
Tablet: teclast t10

Re: Aplikace na zprovoznění mobilního internetu v tabletu

Příspěvek od dufko » pon 07. říj 2013 15:21:55

Mám čínsky tablet cube u9gtv, k nemu otg kábel, do ktorého pichnem usb modem do sim kartou a internet mi ide.

Ale túto možnosť som mal uvedenú už v špecifikácii na webe, takže som o nej vedel.

Mirda86
Moderátor
Reputace: 291
Typ mobilu / ROM: imrvere neco jinyho
Rom: stock

Re: Aplikace na zprovoznění mobilního internetu v tabletu

Příspěvek od Mirda86 » pon 07. říj 2013 15:27:52

Pokud ma ten tablet OTG tak by tam mela jit vetsina modemu.
Jak pise Dufko.Pokud budes mit kompatibilni usb modem tak ho staci pichnout pres otg redukci do tabletu a hotovo.Nenu vetsinou treba zadne nastavovani.

Mimochodem.Funguje to i v kombinaci.Treba ze mas modem od vodafonu a v nem simku od O2.Nemusis kupovat predrazene modemy na pausal atd..Staci koupit nejakej pres inzerat za 2-3 stovky a pak tam dat jakoukoliv simku .

Napr. Modem od vodafonu K3520 mi jel zatim ve vsech tabletech hned(zadnej root ani apk nebylo treba).U levnejsich i drazsich tabletu

Odpovědět

Zpět na „Ostatní aplikace“