Ostatní aplikaceblokovanie emailu

Moderátoři: don_alex, radegast

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
Novinka
Stálý androiďák
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: ZTE Blate San Francisco

blokovanie emailu

Příspěvek od Novinka » čtv 31. říj 2013 17:08:58

Mám zriadený účet na gmaile.com. Synchrozinovaný aj na androide. Z jednej nemenovanej poisťovni mi skoro denne chodia emaily rôzneho druhu.Napísal som tam aby mi nepísali,odpovedali,že je to tak nastavené. Mohol by som to zrušiť ale funguje mi na rôznych úrovnia,napr.google play,kaledáre a pod. Nedá sa filtrovať len jeden konkrétny email? Ďakujem.

don_alex
Administrátor
Reputace: 374
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Note 9, 512GB [SM-N960F] [Stock]
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy Note 4 [SM-N910C] [Stock]
Tablet: Samsung Galaxy Note 10.1 [GT-N8000] [Stock+root]

Re: blokovanie emailu

Příspěvek od don_alex » čtv 31. říj 2013 17:36:25

Jistě že dá, ve webovým Gmailu vejdeš do nastavení na kartu Filtry a tam dáš filtr na jednu konkrétní adresu odesílatele..
:palec: Chceš-li poděkovat, klikni na palec :palec:

SERVIS MT => Unbrick | oprava IMEI a S/N | JTAG | unlock | flash ROM | atd. <= VÍCE PŘES SZ
Moje hračky: SM-N960F [Stock] | SM-N910C [Stock] | GT-N7100 [Stock+Root] | GT-N8000 [Stock+Root] | Sony SW2

ludekbrno
Terminátor
Reputace: 205
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 4X global

Příspěvek od ludekbrno » čtv 31. říj 2013 17:43:45

V gmailu přímo v mobilu když otevřeš mail od té pojišťovny a stiskneš klávesu menu, vyjede ti nabídka ve které je i volba "nahlásit SPAM". Když ji použiješ u každého nového mailu z té pojišťovny, ti za pár dní ty maily rovnou budou padat do složky "SPAM". Nicméně nevěřím tomu, že by dnes nějaká významější firma neměla přímo v každém informačním mailu odkaz na odhlášení odběru. Nejspíš špatně hledáš, většinou to bývá až úplně na konci mailu drobným písmem, tak si ty maily pořádně projdi na velkém monitoru, určitě to tam najdeš.

píšu z mobilu
LG L 9II se stock ROM 4.1.2 + root. Vzhledem k parádní vyladěnosti stock ROM nebudu s velkou provděpodobností uvažovat o jakékoliv custom ROM.

Autor tohoto vlákna
Novinka
Stálý androiďák
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: ZTE Blate San Francisco

Příspěvek od Novinka » sob 09. lis 2013 12:39:36

Ďakujem za odpoveď. Skutočne som našiel možnosť zrušenia tohoto nechceného emailu.Skutočne vďaka.

Odpovědět

Zpět na „Ostatní aplikace“