Ostatní aplikaceAplikace na Tréning

Moderátoři: don_alex, radegast

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
Zim
Stálý androiďák
Reputace: 2
Typ mobilu / ROM: Oppo Find7a

Aplikace na Tréning

Příspěvek od Zim » sob 04. led 2014 13:51:27

Ahoj lidi hledám nějakou aplikaci na tréning běhu a obecně fyzické kondice.
už vlastním Runtastic Pro + ty miniaplikace ke klikům atd. ale co mě hrozně sklamalo je, že si nemůžu v aplikaci ani přes veb tvořit tréningové plány chtěl bych si udělat plán na běh 8km.
Jediné na co jsem přišel je, že si můžu dokoupit nějaké plány, ale za každý plán chtějí cca 8-15 euro což mně celkem vadí.

Takže jsem začal hledat nějakou aplikaci, která mě umožní si třeba v nějaké pro verzi (pokud možno neomezené) buď bezplatně tréningové plány stáhnout nebo sestavit. Zatím jsem se díval na Endomondo, ale to mě příjde, že je to jen na běh, tak se chci zeptat jestli neznáte někdo něco podobného, jako Runtastic s tím, že bych si tam mohl tvořit vlastní tréningové plány děkuji.

P.S. Ideální by samozřejmě bylo kdyby byla nějaká možnost jak vytvořit plány pro Runtastic, ale doopravdy jsem na to nepřišel.

randalfien
Stálý androiďák
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Galaxy SIII
Kontaktovat uživatele:

Re: Aplikace na Tréning

Příspěvek od randalfien » sob 04. led 2014 14:41:02

Endomondo je na cokoliv - nejen na běh. Plány tam nějak dělat jdou, ale nezkoušel jsem.

kebs
Troll - nekrmte mě! :)
Troll - nekrmte mě! :)
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S4 mini
Mobil 2 / ROM: Cubot GT99
Tablet: ASUS MeMo pad HD7 ME173X
Kontaktovat uživatele:

Re: Aplikace na Tréning

Příspěvek od kebs » pon 24. úno 2014 11:26:35

Úplně v pohodě. Můžeš si tam vytvořit vlastní trasu pomocí mapy. Naplánovat čas, počasí a aktivitu(běh,brusledni,cyklo...) atd... Můžeš si vybrat i z navrhovaných nebo trasy přátel. Myslím, že v tvém případě není nutné hledat jinou aplikaci.
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Ostatní aplikace“