Ostatní aplikaceVytáčení kontaktů přes BT headset

Moderátoři: don_alex, radegast

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
pipounsk
Nové Androidě
Reputace: 0

Vytáčení kontaktů přes BT headset

Příspěvek od pipounsk » stř 16. čer 2010 14:30:14

Vytáčení kontaktů přes BT headset, jde to nebo bylo by možné vytvořit nějakou aplikaci, která by to zvládla. Za volantem trávím hodně času a bohužel vytáčení kontaktů za jízdy na dotykáči není nejlepší. Ď za odpověď.

skooopa
Droid
Typ mobilu / ROM: Motorola BackFlip
Twitter: @fireskopa
Tablet: Nexus 7
Rom: CM7/ofiko 4.1.1
Kontaktovat uživatele:

Re: Vytáčení kontaktů přes BT headset

Příspěvek od skooopa » stř 16. čer 2010 15:59:52

Tak za tohle bych ti dal nejradeji BAN!

Muzes mi nejak rozumne vysvetlit proc napises sem: http://androidforum.cz/bluejacking-t4301.html neco co nema s tematem totalne nic spolecneho (1).

A kdyz ti na to nokdo behem 15ti minut nikdo neodpovi zalozis toto nove vlakno (2).Nehlede na to :

-Mas to v blby sekci
-Neuvedes co mas za telefon ani Blue HF.
-Dokonce ses ani neobtezoval to poradne popsat a ke vsemu jeste blbe zkopiroval z toho vlakna .

Coz pokud dobre pocitam....
Obrázek
Fackováním se hloupost odnaučit nedá
Nepiste mi SZ s banálním dotazem! Od toho je tu tlacitko HLEDAT!

Autor tohoto vlákna
pipounsk
Nové Androidě

Příspěvek od pipounsk » stř 16. čer 2010 18:01:07

No jo no, naprosté jelito. V tom blujackingu mi došlo pozdě, že to nebude to pravé ořechové. Tak jsem se osmělil a zkusil založit nové vlákno. To, že to mám v blbé sekci mi pořád nějak nedochází, kam jsem to měl lípnout. Vývoj aplikací by snad šlo nebo fakt ne? Dál pravda, neuvedl jsem zařízení, tedy HTC Desire a HF mám Nokia nicméně to už nějaký pátek a nevím označení, ale myslím BH - 600, tak nějak. A to hlasové vytáčení kontaktů mi tam fakt chybí, protože za jízdy se to fakt blbě mačká. V tom mi nokie dělala dobrou službu. Tak mě mrzí, že sem to tak podrbal, to nabylo dobré antré. Mohl bych tenhle dotaz přenést do sekce "Aplikace".

michpo
Moderátor
Reputace: 23
Typ mobilu / ROM: HTC One Google Edition
Tablet: Nexus 7
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od michpo » pát 18. čer 2010 18:09:06

Ptas se na konkretni vec, ne na neco co chces aby nekdo naprogramoval, takze s vyvojem to nema nic spolecneho...
Tema by melo byt v aplikacich, protoze prece chces nejakou aplikaci na toto.
Dale vzdy uved konkretni mobil a konkretni headset, jo a nerikej ze nevis jeho oznaceni, na tom headsetu to musi byt napsany, pokud to teda neni zadny noname z ciny (a i ty vetsinou nejake oznaceni maji), takze se staci mrknout...

Navrhuji jak ten puvodni dotaz v blbem tematu, tak i cele toto tema smazat a zalozit spravny dotaz ve spravne casti fora, se vsemi nalezitostmi, nebo toto tema presunout, promazat a upravit prvni prispevek. Toto at rozhodne nejaky globalni moderator.
Nováčci, používejte tlačítko HLEDEJ a podívejte se na AndroidWIKI

Autor tohoto vlákna
pipounsk
Nové Androidě

Příspěvek od pipounsk » pát 18. čer 2010 20:56:41

OK, klidně smazat a připravím si úplný a konkrétní dotaz do správné části fóra. Ď

Cheprer
Stálý androiďák

Příspěvek od Cheprer » stř 07. črc 2010 20:43:48

nechapu proc se do neho tak navazite... mozna neco udelal nekde neco blbe... ale paneboze... zhorel kvuli tomu kostel s vasi babickou? dejte si kafe a cigaro proboha...

Take jsem chtel vlozit stejny dotaz do steneho vlakna... Protoze sem se po takove aplikaci pidil... a nikde nic... a je otazka jeslti je problem ji naprogramovat... Nokia to mnela uz na 3310... a ano take pouzivam hencku... a chybi mi to... neni to o typu HF BT.. ale o tom jak s tim umi telefon pracovat... nokii a podobnem telefonum je jedno jestli jim tam pichnete nokiackou bluetrek ci ponozku an ktere je napsaono blutucovat hencka..... proste to nejak musi jiti a nejde to...

Nepisi to tu abych nekoho pobouril ci nastval, ale neliby se mi vase chovani vuci jednomu cloveku ktery proste nevedel.. forum je od toho aby se pomahalo... a ne buzerovalo... jdu si zapalit... :roll:

vvcrx
Nové Androidě

Příspěvek od vvcrx » stř 14. črc 2010 10:33:13

přesně tohle by mě taky zajímalo :-),X10 mini a BT headset od SE,bohužel z hlavy neznám označení

xcookx
Nové Androidě

Příspěvek od xcookx » čtv 15. črc 2010 22:05:45

tak nexus ma ne hlasove vytaceni kdyz tam ma tu listu hledat a tam ma mikrofon a kdyz na nej kliknete tak hleda podle hlasu ale na desire nic takoveho neni.Myslim si ze by to melo take fungovat asi to bude sense. :|

bubak99
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S III

Příspěvek od bubak99 » stř 06. říj 2010 21:50:22

Stale ziadna odpoved ja mam blue sadu v prilbe na motorke a obcas potrebujem volat . Je to super ked namusim davat prilbu dole poviem meno a vytoci mi to . Toto mi super robila Nokia E66 ale na SGS mi to chyba . Ked to ma Nokia myslim ze android by to mohol vediet ved preto som si SGS kupil ze je lepsi ako nokia a veru je ale toto mi chyba
Samsung Galaxy S ( JuweRom 1.1 XWJS5 )
LG Optimus One, Nokia E66,

Odpovědět

Zpět na „Ostatní aplikace“