Ostatní aplikacePřehrávač pro songy z Play

Moderátoři: don_alex, radegast

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
silfax
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Google Nexus S
Tablet: Nexus 7 (2012)

Přehrávač pro songy z Play

Příspěvek od silfax » ned 06. črc 2014 11:33:29

Ahoj,
už delší dobu řeším jednu věc, která mne dosti otravuje. Po zakoupení písničky na Google Play a jejím uložení do zařízení lze písnička s tagy přehrát pouze v defaultním přehráči, pokud použiju například Poweramp, tak na místě tagů jsou jen čísla ... Zakoupením nemyslím předplatné, myslím tím zakoupení s možností stáhnout si písničku i klasicky - což pak tagy má, ale je zapotřebí to překopírovat z PC do mobilu, tabletu, což je dost vopruz ... existuje nějaké řešení? Díky moc

Neumím vše, ale rád bych se to naučil ....

aldabubo
Moderátor
Reputace: 45
Typ mobilu / ROM: OnePlus 7 PRO
Mobil 2 / ROM: Ulefone Power3, Samsung GalaxyNote3a4, Xiaomi Mi9T
Tablet: Huawei MediPad M5 10.8
Kontaktovat uživatele:

Re: Přehrávač pro songy z Play

Příspěvek od aldabubo » pon 07. črc 2014 16:44:13

Zakoupit, stáhnout a překopírovat kam potřebuješ už jako mp3. Imho : Celý ten projekt playmusic je o ničem.
Čtení o základech Androidu, nastavení telefonu, kontaktů, zvonění atd. Hledej zde: Android Expert

Mishack
Kyborg
Reputace: 109
Typ mobilu / ROM: Pixel 3a XL
Twitter: @MichalSvatos
Rom: Poslední ofiko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mishack » pon 07. črc 2014 16:54:44

Maximálne pouzit nejaky synchro slozek.

aldabubo: Dovolím si přidat stejne hodnotný postřeh - "Svíčková je na nic."
N1 (testovací phone, CM 7.2) --> Galaxy Nexus (AOKP JB-MR2 Milestone 1) --> LG Nexus 5, 32GB (stock, Xposed Framework + GravityBox) --> LG Nexus 5x, 32GB (Stock, root) --> Pixel 3a XL (stock)
www.mishack.cz | helpforitaly.eu

aldabubo
Moderátor
Reputace: 45
Typ mobilu / ROM: OnePlus 7 PRO
Mobil 2 / ROM: Ulefone Power3, Samsung GalaxyNote3a4, Xiaomi Mi9T
Tablet: Huawei MediPad M5 10.8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od aldabubo » pon 07. črc 2014 16:59:32

Mám tam napsáno "Imho: ..." což znamená "podle mého skromného názoru" ... Tedy jsem si dovolil zhodnotit projekt play music. Nic více, nic méně. Nebylo třeba na to nijak reagovat. :)

Sám jsem nějakou hudbu zakoupil přes play, ale nekomfortní zacházení s písničkami mě odradilo od dalšího používání této služby.
Čtení o základech Androidu, nastavení telefonu, kontaktů, zvonění atd. Hledej zde: Android Expert

Mishack
Kyborg
Reputace: 109
Typ mobilu / ROM: Pixel 3a XL
Twitter: @MichalSvatos
Rom: Poslední ofiko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mishack » pon 07. črc 2014 17:48:56

OT:
Spoiler:
Posloucham na mobilu, v tabletu, na compu, pres chromecast (do receiveru) ... a je mi uplne jedno, kde vubec ty soubory jsou. Nic komfortnejsiho neznam.
Ano, take jsem kopiroval MP3 do slozek a tvoril si knihovnu ... ale pred 10lety.

Proste mi vadi tahle bagatelizace. To jsou takovy vykriky... Kdybys napsal: "Nenasel jsem pro to vyuziti." nebo tak neco. Chapu, ze to nemusi vyhovovat vsem, ale to nic nevypovida o tom "projektu" jako takovym. Rozhodne ne to, ze "je k nicemu". No to je fuk. Mozna TMI, ale mel jsem nejak potrebu reagovat.
N1 (testovací phone, CM 7.2) --> Galaxy Nexus (AOKP JB-MR2 Milestone 1) --> LG Nexus 5, 32GB (stock, Xposed Framework + GravityBox) --> LG Nexus 5x, 32GB (Stock, root) --> Pixel 3a XL (stock)
www.mishack.cz | helpforitaly.eu

Odpovědět

Zpět na „Ostatní aplikace“