Ostatní aplikaceVodafone 845 - PC Suite

Moderátoři: don_alex, radegast

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
michalkop
Stálý androiďák
Reputace: 3
Typ mobilu / ROM: Asus Zenfone 2 Laser

Vodafone 845 - PC Suite

Příspěvek od michalkop » pát 16. črc 2010 15:57:03

Ahoj, nevím, kam to zařadit, ale dnes jsem při opětovném pokusu nějak inteligentně dostat do mobilu Vodafone 845 záznamy z kalendáře v Outlooku zajímavou věc díky jednomu neočekávanému chování programu:
- tento synchronizační software dokáže kromě SMS, Kontaktů a Synchronizace kontaktů a kalendáře i práci s kalendářem, pamětí telefonu i zálohování kalendáře, kontaktů a SMS. Standardně jsou tyto funkce ale deaktivovány.
- Bohužel, se mi situaci nijak nepodařilo opětovně napodobit
- Jinak v programu jsou obsaženy opravdu patřičné pluginy (je to vidět i v položce O aplikaci)
- a v konfiguračních souborech, které jsem se i snažil upravit (ale bez výsledně) jsou obsaženy řádky zakazující tyto položky pro Huawei V710 (aka Vodafone 845)
- sice jsem změnil text z "remove" na "add", ale nebylo to nic platné. asi se to z nich natáhlo během instalace

A pozor na synchronizační bugy!
- kontakt s přiřazeným obrázkem ho po úpravě při synchronizaci už mít nebude!
- jsou problémy s přenosem narozenin z Outlooku - přenese se jen menšina a zbytek se vymaže z Outlooku!!!
- a ten nejdůležitější: Pokud máte nějakou událost v Outlooku, v jejímž popise je nějaká "čárka" (comma), tak synchronizační program se zacyklí, vyhodí chybu a synchronizace se ukončí! + se čárka změní z čárky na něco takového "/," (už si to přesně nepamatuji). Vypadá to na chybu s ošetřením speciálních znaků.

Verze softwaru 1.0.1. Novější verzi (a ono ani tuto ne) se mi přes Google nepodařilo dohledat.

Huawei P20

vkalina
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: VF845

Re: Vodafone 845 - PC Suite

Příspěvek od vkalina » úte 14. zář 2010 18:30:49

tak me se to stalo taky, jednou se pc sute spustil s volbami na editace kontaktu a kalendare. Jinak u synchronizace kalendare jsem narazil na to, ze kdyz mam aktivni data, tak se i udalosti v kaendari po kazde synchronizaci zdvoji.

Odpovědět

Zpět na „Ostatní aplikace“