Ostatní aplikaceTelevizny program (SK/CZ/..)

Moderátoři: don_alex, radegast

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
Killian
Stálý androiďák
Reputace: 0

Televizny program (SK/CZ/..)

Příspěvek od Killian » ned 18. črc 2010 23:18:49

Tak dnes som publikoval na Android Markete moju aplikaciu TV Program.

Hladajte priamo na markete nazov com.androidsk.tvprogram, alebo priamo na https://market.android.com/details?id=c ... .tvprogram
Obrázek

- 100 TV stanic vratane SK/CZ
- TV program na 5-7 dni vopred
- offline rezim - program pre danu stanicu sa stiahne iba raz a potom ked je potrebny novy
- nastavitelny pocet oblubenych stanic("long-press" v zozname stanic)
- notifikacie - dlhym podrzanim na dany program sa zapne notifikacia, upoznorni X minut pred zacatim programu
- manazer notifikacii - moznost zobrazit vsetky notifikacie spolu a zrusit jednotlivo/naraz
- farebne odlisene skoncene/beziace/buduce programy
- automaticky nalistuje zoznam na aktualny cas
- moznost zobrazit program pre vsetky oblubene stanice spolu
- nastavitelny zoznam viditelnych stanic, nastavitelny cas notifikacii (X minut pred zacatim)
- integracia s aplikaciou CSFDroid - hlada programy priamo na CSFD
- slovensky jazyk/cesky jazyk

Poznamka: Ak pouzivate Taskiller a podobne aplikacie, je potrebne si pridat tuto aplikaciu medzi vynimky, v inom pripade notifikacie zlyhaju. Program nebezi v pozadi a nezerie baterku, zapisana je iba udalost priamo v systemovom AlarmManageri aby v urcity cas spustil program(notifikaciu).

Ak najdete chyby, alebo mate napady na zlepsenie, tak ich kludne piste.
Obrazok:
Obrázek Obrázek Obrázek
Naposledy upravil(a) Killian dne sob 21. kvě 2011 20:49:49, celkem upraveno 5 x.

Mozi
Androiďák!
Typ mobilu / ROM: Galaxy Nexus
Kontaktovat uživatele:

Re: Televizny program (SK/CZ/..)

Příspěvek od Mozi » ned 18. črc 2010 23:55:20

Povedená aplikace chválím. Chybu jsem zatím žádnou nezpozoroval, ale můžu ti napsat pár věcí které by se mi v aplikaci líbily.

Na můj v kus je 6 předvolených stanic málo, když si tam dám všechny ČTčka tak mi zůstanou jen další dvě místa, osobně bych volil alespoň 9.
V roletce se všemi TV stanicemi, které mám vybrané bych uvítal kdyby si je člověk mohl seřadit podle vlastní libosti.
Velice užitečná by byla funkce odkazování na ČSFD popřípadě IMDB, nevím jak složité by bylo přímo odkazování, ale odkazování do vyhledávání na daném serveru už by určitě šlo.

Osobně se přimlouvám za to aby jsi to do češtiny nepřekládal, děsím se totiž toho až moji potomci v budoucnu budou brát slovenštinu jako cizí řeč. Občas se mi snad zdá že lidé rozumí více angličtině než slovenštině.
HTC DESIRE

Autor tohoto vlákna
Killian
Stálý androiďák

Příspěvek od Killian » pon 19. črc 2010 0:06:45

Dakujem za feedback.
Ohladom vyhladavania na CSFD a IMDB - bolo to v plane, zatial som sa k tomu nedostal, ale v dalsom update to asi bude. Pravdepodobne long-press na konkretny program otvori kontextove menu kde bude na vyber: "Pridat notifikaciu", "Hladat na IMDB", "Hladat na CSFD"...
Co sa tyka poctu predvolenych stanic, tak mozno spravim bud nastavitelny pocet, alebo este pridam tie 3. Pri programovani som na to myslel, a v "pozadi" to je uz pripravene na akykolvek pocet predvolenych stanic.
Zoradenie kanalov - dobry napad, pozriem sa na to. Asi najlepsie by bolo spravit usporiadanie stylom drag/drop ako je v android playliste - ale neviem ake to bude zlozite v tomto pripade. Napadlo mi este zoradzovanie podla "oblubenosti" (najviac prezerane stanice na vrchu).

vlk
Androiďák!
Reputace: 1
Typ mobilu / ROM: xperia z2

Příspěvek od vlk » pon 19. črc 2010 8:31:49

ahoj, aplikacia sa zda byt super, ale mal by som mal jednu pripomienku, a to aby akceptovala nastavenie jazyka v telefone, teda ak mam nastavenu anglictinu, tak aby sa somnou baviila po anglicky, ak mam nastavenu slovencinu, tak nech pise po slovensky. Android priamo podporuje prepinanie jazyka pre aplikacie, tak preco to nevyuzit?
a inak tiez sa prihovaram za viac predvolieb.
a zisiel by sa aj maly indikator kolko uz z filmu uplynulo - nieco ako na http://tvprogram.centrum.cz/ - zmestil by sa taky maly pod cas

jonathanio
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: Huawei Mate 10 Pro
Tablet: iPad Air 2

Příspěvek od jonathanio » pon 19. črc 2010 8:58:55

Super program. Zatim nejlepsi jaky jsem tkousel. Jen bych taky uvital vic jak 6 predvolenych stanic. A s odkazem na csfd by to bylo uplne dokonale :)

bertos
Nové Androidě

Příspěvek od bertos » pon 19. črc 2010 9:15:59

To Killian
Mooc děkuji ta tuto aplikaci.
Je jednoznačně nejlepší, co jsem prubnul. App Telka mě nevyhovovala, jelikož v upozornění nebyla uvedena stanice. ETV (nebo jak se to jmenuje) je snad jen takový pokus o cosi..
Koukal jsem i na zahraniční programy na sledování TV, ale tvůj je nejlepší..

Připomínky co by se mi líbilo:
1. možnost volby, kdy to má hlásit co půjde - hned, 1. minuta, 3. minuty, 5 minut
2. možnost volby počtu oblíbených stanic 6,9,12 (vím, že 9 stanic bude pitomé na ležatým obrazení)
3. volba jazyka podle Locales (osobně mi slovenčina ani v nejmenším nevadí, ale přecijenom jak na Slovensku, tak v Česku žije dost cizinců a ovládání v nativním jazyku by pro ně bylo fajn)
4. aplikace by mohla být placená, případně udělat sekci Donate - osobně rád zaplatím/přispěju

5. mám pocit, že když jsou dvě události ve stejném čase, tak to sice dvakrát zvukově upozorní, ale zobrazí jen jedno upozornění (možná se pletu, testuju to pět minutek)

Ještě jednou velký dík a přeji vám ať se dílo daří :-)

radegast
Moderátor
Reputace: 26
Typ mobilu / ROM: Nexus 5X 32GB
Mobil 2 / ROM: 8.0.0
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od radegast » pon 19. črc 2010 9:40:24

No pane!
SUPER.
Do teď jsem používal eTVpro (jsem i zaregistrován jako tester), ale toto mně teda překvapilo hodně.
Nápady na vylepšení nemám, neboť mi je "ukradli" předmluvci :lol:
No, snad k dostupnosti dat na několik dní doředu, bych chtěl něco napsat.
Pokud to tak bude, že furt budou dostupné na 5-7 dní dopředu, bude to super. Páč v "konkurenční" se třeba stáhnou na až 14 dnů, ale když jim končí "expirace", tak se dostupnost postupně krátí až se zkrátí na 1 a pak 0 dnů dopředu. A aktualizovat jde až je nula. A to je špatně. Nějaký ten permanentní "předstih" 5-7 dnů je fajn.

bertos píše:4. aplikace by mohla být placená,...
Jen proboha ne na Marketu! Nebo NE JEN na Marketu! Ne každý má totiž root nebo se mu nechce měnit každou chvíli SIM-ku za americkou.
Nexus 5X
Nováčci, používejte tlačítko HLEDEJ a podívejte se na AndroidWIKI

Autor tohoto vlákna
Killian
Stálý androiďák

Příspěvek od Killian » pon 19. črc 2010 10:32:50

Dakujem za reakcie, velmi ma tesi, ze sa vam aplikacia paci :) .
Prave som si vsimol, ze v notifikaciach nefunguje nastavitelny cas - pri publikovani na markete som menil meno celej project package, tak som zabudol prepisat jednu cast. Po dalsom update to bude fungovat, zatial to je natvrdo 5 minut.
Ohladom jazyka - ked bude cas tak spravim en/sk podla locales. BTW. Existuju vlastne SK locales? Ja mam nemecky G1 a tam mam cestinu. Alebo to spravim pre CZ locales a bude to po Slovensky? To je asi skor otazka pre nejakeho programatora, ak to cita...

Aplikacia spoplatnena nebude (aj keby som nahodou chcel, tak to zial nejde cez market), maximalne pribudne Donate tlacitko v Info okne (som student :DD ).
Predstih je permanentny 5-7 dni.
Vsetky spravy som si precital (aj ked som mozno nestihol na vsetko reagovat) a postupne zacnem pracovat na update (opravit cas notifikacie, pozriet sa na nastavitelny pocet oblubenych stanic, odkaz na CSFD/IMDB, ...).

beny6
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: iPhone 4S
Tablet: iPad

Příspěvek od beny6 » pon 19. črc 2010 11:12:38

Pekne, opravdu zatim nejpouzitejnejsi TV program.

K tomu nastaveni casu notifikace posilam muj log, na ktery sem narazil jeste nez sem si tohle precetl, treba ti pomuze http://goo.gl/VF29.

Jinak ohledne lokalizace se podivej sem http://goo.gl/v6YX a sem http://goo.gl/cCHI ;)

stealthx
Androiďák!
Typ mobilu / ROM: Xperia RAY

Příspěvek od stealthx » pon 19. črc 2010 11:37:52

Paradni program! Ta notifikace by taky byla uzitecna, kdydy zvladala upozornovat i na serii danyho poradu. Tady uz mozna nastava problem s vynechanim upozorneni pri vysilani stejnyho dilu v noci a podobne.
| Xperia RAY | LauncherPro | Android 4.0.4 | DiceBall |

radegast
Moderátor
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od radegast » pon 19. črc 2010 12:11:09

Ještě dotaz.
Data se ukládají kde? SD/Telefon?
Mažou se stará data?
Nexus 5X

Autor tohoto vlákna
Killian
Stálý androiďák

Příspěvek od Killian » pon 19. črc 2010 12:24:18

Data sa ukladaju do internej SQLite databazy, pre danu stanicu sa vzdy zmazu kompletne po kazdom novom nacitani TV programu. Takze maximalna velkost DB je (92 stanic) x (program na 7 dni). Neviem aka to je velkost v kB/MB - to by mohol niekto otestovat kliknutim na kazdu stanicu a potom cez spravcu aplikacii pozriet kolko to zabera :D .
Zmazanie vsetkych expirovanych stanic pri kazdom starte by asi spomalila spustenie programu. Mozno pridam tlacitko na zmazanie komplet DB pre pripad... To este premyslim.

Dnes vecer asi bude update. Posuvnu listu s programami som prerobil tak, aby bola v landscape mode napravo a nie dole, tym som vytvoril priestor. Pravdepodobne bude zatial 9 predvolenych stanic, myslim ze to by malo stacit - ostatne su vo vysuvnej liste (a tie ktore nepotrebujete mozete skryt cez menu).

Autor tohoto vlákna
Killian
Stálý androiďák

Příspěvek od Killian » pon 19. črc 2010 12:43:56

Takto by ste si to asi predstavovali?
Neviem este ci bude nastavitelny alebo pevny pocet oblubenych stanic, nechcem velmi komplikovat program s nastaveniami...
Teoreticky by sa tam vosli este dalsie 3 tlacitka, v landscape rezime by boli napravo - ale vznikol by chaos pri vybere oblubenych stanic (ake poradie by mali tie oblubene stanice ak by boli raz dole a raz na boku...).

Obrázek

Obrázek
Naposledy upravil(a) Killian dne pon 19. črc 2010 12:49:26, celkem upraveno 1 x.

bertos
Nové Androidě

Příspěvek od bertos » pon 19. črc 2010 12:47:37

Jo, takhle to je super !!!

Jo a jak jsem psal, upozornění na dva programy ve stejný čas, opravdu to dvakrát krkne a zobrazí jen ten druhý pořad.

Právě jsem smazal Telku :)

@telefon    

Kubkolienka
Robot
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Mi Mix 2S

Příspěvek od Kubkolienka » pon 19. črc 2010 13:43:13

Zobrazit vsetky like Widget idealne aj scrollable pre launcherpro alebo adw by bolo super
Samsung i5700 Spica - Spicanogen + Yonip - O2 SK
HTC Evo 3D - kaput. 3 krat sa mi meniť display nechcelo
Honor 7 - stock
Xiaomi Mi Mix 2s

carlosac
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: ThL W200
Twitter: @carlosac_cz

Příspěvek od carlosac » pon 19. črc 2010 13:51:15

Naprosto luxusní aplikace na TV program opravdu díky moc :) teď už jen ten ukazatel kolik uběhlo seriálu jak tu někdo psal a "Hledat na CSFD"a byla by to bomba :)

E:taky mažu telku :)
i have android phone
sometimes i use it

bertos
Nové Androidě

Příspěvek od bertos » pon 19. črc 2010 14:02:17

Chlapci, chlapci ....
a co takhle aby to rovnou přehrávalo/nahrávalo zvolenej pořad ? :-)

Volba zvuku by nebyla k zahození... to kuňknutí se lehce přeslechne ....

Ale jinak boží, boží, boží ....
(a to jsem ateista)
Naposledy upravil(a) bertos dne pon 19. črc 2010 14:04:56, celkem upraveno 1 x.

patlen
Moderátor
Reputace: 50
Typ mobilu / ROM: Nexus 6P 64GB
Tablet: Nexus 7

Příspěvek od patlen » pon 19. črc 2010 14:04:06

Tak za takový přínost pro ANDROID svět bych klidně přispěl na zlepšení :-) SUPER apk. :thumbup: :thumbup: :thumbup:

ezopino
Androiďák!
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S7
Tablet: Samsung Galaxy Tab S2

Příspěvek od ezopino » pon 19. črc 2010 14:21:27

Řekl bych, že ideální by bylo, kdyby si člověk mohl vybrat programy, které bude mít na hlavním displeji při spuštění. Takto mne to nebaví, když musím roztahovat lištu a volit programy :-)))))
takovej detail, no :-)
//EDIT - už mlčím, jde to, jen si to chce pohrát... pardon, je tu super app!!!
... Pokud máš možnost, vždy pomáhej - nevíš, kdy to budeš potřebovat sám ...
------------------------------------------------------------------------------------------------------
Samsung Galaxy S7, Samsung Galaxy Tab S2

Autor tohoto vlákna
Killian
Stálý androiďák

Příspěvek od Killian » pon 19. črc 2010 14:23:01

ezopino píše:Řekl bych, že ideální by bylo, kdyby si člověk mohl vybrat programy, které bude mít na hlavním displeji při spuštění. Takto mne to nebaví, když musím roztahovat lištu a volit programy :-)))))
takovej detail, no :-)
To je mozne :) - staci long-press na stanicu v liste.
Dakujem este raz za pochvaly :) .
Pracujem na update...

rimsy
Nové Androidě

Příspěvek od rimsy » pon 19. črc 2010 14:24:42

Testuju "konkurenční eTVpro" ale "TV Program" mě mile překvapil. Rozhodně se přimlouvám za možnost nadefinovat si libovolný počet oblíbených stanic; vyhledávací areu (v sekci "Viac") pro rychlejší dohledání názvu stanice by asi nebyl na škodu (příp. uplatnění i pro dohledávání názvů filmů atp.); možnost stáhnout si program oblíbených stanic z SQL datáze do paměti telefonu; linkování IMDB x CSFD je fajn nápad.

Autor tohoto vlákna
Killian
Stálý androiďák

Příspěvek od Killian » pon 19. črc 2010 14:34:37

rimsy píše:; vyhledávací areu (v sekci "Viac") pro rychlejší dohledání názvu stanice by asi nebyl na škodu (příp. uplatnění i pro dohledávání názvů filmů atp.);
Toto bude do 2 dni, vyzerat to bude asi nasledovne - v konnkretnej stanici stlacite Menu (teda uz ked vidite konkretny program) a bude moznost Hladat. Hore sa zobrazi plocha na pisanie, automaticky bude radit nazvy programov, takze staci zacat pisat a vybehne zoznam, ktory poradi cely nazov programu - nasledne sa vypise zoznam najdenych casov.
Vyhladavanie vo vsetkych staniciach bude asi tiez mozne (teda najprv pouzivatel zvoli "Vsetky spolu" a potom tiez v Menu zvolit "Hladat" - tak bude ovladanie konzistentne).
rimsy píše:možnost stáhnout si program oblíbených stanic z SQL datáze do paměti telefonu
K comu by to sluzilo? Pri update programu by sa to malo zachovat, pokial nebudem velmi menit strukturu DB. Jedine, ze by chcel pouzivatel nainstalovat TV Program aj na inom telefone a preniest si oblubene stanice...?

krtek
Stálý androiďák
Twitter: http://twitter.com/#!/krtek_cz

Příspěvek od krtek » pon 19. črc 2010 15:05:29

Hezký - kde bereš program?

michalkop
Stálý androiďák
Reputace: 3
Typ mobilu / ROM: Asus Zenfone 2 Laser

Příspěvek od michalkop » pon 19. črc 2010 15:50:47

Já frčím na mobilu s QVGA a na něm se aplikace špatně zobrazovala - neviděl jsem záložku více. Přitom by se to tam vešlo. Mně zatím více vyhovuje eTv kvůli možnosti natáhnout program dopředu, tady se mi zdálo, že se stále připojovala. Vyřešit toto + cca 9 žáložek včetně Barrandova a Primy Cool a bude to fajn aplikace ;).

krtek: to je lepší nezveřejňovat. vím, jak dopadla podobná aplikace pro PC. OT: je to shoda nicků, nebo jsi chodil na SM?
Naposledy upravil(a) michalkop dne stř 28. črc 2010 21:53:28, celkem upraveno 1 x.
Huawei P20

radegast
Moderátor
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od radegast » pon 19. črc 2010 18:06:20

michalkop píše:Mně zatím více vyhovuje eTv kvůli možnosti natáhnout program dopředu, tady se mi zdálo, že se stále připojovala.
To umí tato aplikace taky. A to o dost lépe, páč permanentně na 6-7 dnů dopředu, kdežto jak jsem už tu jednou psal, u eTVpro když končí "expirace" tak se klidně může stát, že u programu je info "Máte data dostupná na 1 den, ne serveru jsou data dostupná na 1 den". Možná to vylepší, ale tato app to umí už teď.
Zkus si vypnout data a dej si zobrazit program už jednou (se zapnutými daty) zobrazené stanice.

2Killian: Pane ještě jednou dík za skvělou aplikaci.
Móóóc bych Tě prosil, kdyby to jen trošku bylo možné, přidat taky pár polských TV stanic.
Máš tam, co jsem si všimnul np. pár německých, mně by fakt a určitě nejen mně bodlo i pár polských ;) . Pro začátek veřejnoprávní TVP1 a TVP2 a Polsat.
Nexus 5X

Autor tohoto vlákna
Killian
Stálý androiďák

Příspěvek od Killian » pon 19. črc 2010 18:24:35

michalkop píše:Já frčím na mobilu s QVGA a na něm se aplikace špatně zobrazovala - neviděl jsem záložku více. Přitom by se to tam vešlo.
Viem kde je problem, staci len cosi zmenit v Manifest subore - zaradim to do updatu.
Dneska vela nestiham, update so zmenami pride bud dnes v noci, alebo v priebehu dna - odpisem a ozvem sa potom.
Dakujem :) .

ToMaSoo7
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: Galaxy Nexus

Příspěvek od ToMaSoo7 » pon 19. črc 2010 22:50:26

Vynikajuca aplikacia, chvalim kludne by som aj nieco prispel.
Mimotoho co tu uz pisali by ma potesila este jedna vec, neviem nakolko to pojde zrealizovat.
Ak chodi nejaky serial kazdy den/raz do tizna v ten isty cas, aby ho stacilo pridat do notifikacii len raz(samozrejme by sa ma spitalo ci oto mam zaujem), potom by mi to hlasilo uz automaticky samo kadzy den ze to zacina.

Snad som to napsial dost jasne a pochopite to.

Ale aj ked tam tato vlastnot nebude, tak budem tento program pouzivat.

EDIT:ak to nieje nijak zlozite tak by ma potesilo pridat pre android 2.2 moznost presunut aplikaciu na SD.

Autor tohoto vlákna
Killian
Stálý androiďák

Příspěvek od Killian » úte 20. črc 2010 1:52:38

Spravil som mensi update
- nastavitelny cas notifikacie (zatial pre vsetky notifikacie rovnaky)
- zvyseny pocet oblubenych stanic z 6 na 9 (zatial natvrdo, neda sa to menit)
- vysuvna lista sa prehodi na pravu stranu ak ste v landscape mode
- malo by to ist aj na zariadeniach s QVGA rozlisenim (moze to niekto vyskusat? v emulatore mi to ide)
- stale staci Android 1.5
- pribudol Donate gombik v Info (aj euro na pivo potesi :D )
- vyhladavanie v programe (Menu -> Hľadať), zatial by som to nazval beta-verziou vyhladavania, malo by to teoreticky fungovat, prakticky to ale nie je vobec odskusane. Jedno obmedzenie - je nutne pouzivat diakritiku ak hladate SK/CZ programy, inac to nenajde :( (ak niekto vie ako v androide hladat cez LIKE bez diakritiky, tak prosim poradte - mne sa to nepodarilo najst)

Ostatne napady/vylepsenia sa budem snazit realizovat pocas najblizsich dni...

patlen
Moderátor
Reputace: 50
Typ mobilu / ROM: Nexus 6P 64GB
Tablet: Nexus 7

Příspěvek od patlen » úte 20. črc 2010 5:18:28

Klidně bych ti dal i 3 eura (za tak dobrou apk) na pivo ale paypal nepoužívám,nemůžeš tam "urobit" aspoň google checkout ???

bertos
Nové Androidě

Příspěvek od bertos » úte 20. črc 2010 5:59:52

To Killian
Tak jsem ráno otevřel jedno voko, hrábnul po founku a dal Market...
Ha.. očekávaná aktualizace už tam čekala na stáhnutí ...
Votevřu i druhé voko a jouduju, že TV Program dělá přesně to , co jsem si přál :-)
Kliknu na Donate a málem sem ti chlape poslal 500 EURo ...
Naštestí jsem při vyplňování něco podělal, tak mě to nepustilo dál ...
Ale i tak jsem ti poslal na pár pivek ...
Hele, co u Vás vůbec stojí pivo ???
Pěkný den Robert

Odpovědět

Zpět na „Ostatní aplikace“