Ostatní aplikaceZakoupeni aplikaci ?

Moderátoři: don_alex, radegast

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
hfx9
Robot
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Nexus
Twitter: hfx9
Tablet: Nexus 7
Rom: JB 4.1.1

Zakoupeni aplikaci ?

Příspěvek od hfx9 » úte 20. črc 2010 22:11:10

Zdravim,
mel bych na Vas dotaz:

Jak koupit aplikaci pres android market, ale pomoci moji karty kterou uz mam regnutou na mem google checkout uctu, ale pro nekoho jineho nez me?

Abych to vysvetlil, pro sebe si aplikace jsem schopen koupit, ale pozadal me znamy ktery nema embasovanou kartu abych mu nejaky aplikace pres market zakoupil, ale ja ted nevim co to udela kdyz to koupim pomoci moji kreditky, tim padem se to ukaze u meho google uctu a jak pak dostat ty aplikace k tomu znamemu?

Diky za rady.

PHONE: Oneplus One - ROM: CM11s

Case
Kyborg
Reputace: 1
Typ mobilu / ROM: Vodafone 845 - ZTE Blade - Samsung Galaxy S
Kontaktovat uživatele:

Re: Zakoupeni aplikaci ?

Příspěvek od Case » úte 20. črc 2010 22:50:18

Co znamená "nejde nainstalovat"?

JInak k tomu původnímu dotazu - nejsem si jistý, jestli mohou dva účty v Google Checkout sdílet stejnou kartu, ale rozhodně by IMO bylo nejjednodušší to zkusit: známý by si ke svému Google účtu založil i Google checkout, ty bys mu poskytl údaje o své kartě, on by si nakoupil, co potřebuje, a pak bys navázání své karty na jeho Google checkout zase zrušil. Nevím o tom, že by bylo jakýmkoliv způsobem možné kupovat aplikace pro jiný účet než pro ten, kterým jsi právě přihlášený do Marketu.

Autor tohoto vlákna
hfx9
Robot

Příspěvek od hfx9 » úte 20. črc 2010 23:36:23

to ze nejde nainstalovat uz jsem vyresil, proto jsem take prvni prispevek upravil.

No ono to bude asi malinko slozitejsi, protoze ten druhy nema ani root, aby bylo mozne u nej zobrazit placene aplikace (jedine co by to snad resilo je nakup simky ze zahranici).

No zkusit to s tou kreditkou (priradit ke dvema google uctum) muzu, jen jsem chtel napred vedet jestli to tak nekdo uz neprovozuje.

Case
Kyborg
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Case » stř 21. črc 2010 1:35:34

I když nemá root, nic mu nebrání použít pro nákup tvůj rootovaný telefon.

radegast
Moderátor
Reputace: 26
Typ mobilu / ROM: Nexus 5X 32GB
Mobil 2 / ROM: 8.0.0
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od radegast » stř 21. črc 2010 7:59:46

hfx9 píše:No zkusit to s tou kreditkou (priradit ke dvema google uctum) muzu, jen jsem chtel napred vedet jestli to tak nekdo uz neprovozuje.
Na druhé straně snad můžu mít dva a více google účty a jen jeden účet v bance a tudíž jednu kartu.
Každopádně dej vědět jestli to funguje.
Nexus 5X
Nováčci, používejte tlačítko HLEDEJ a podívejte se na AndroidWIKI

Autor tohoto vlákna
hfx9
Robot

Příspěvek od hfx9 » stř 21. črc 2010 8:07:39

Case píše:I když nemá root, nic mu nebrání použít pro nákup tvůj rootovaný telefon.
to jiste, ale to bych musel u sebe komplet predelat nastaveni google uctu na jeho pak koupit aplikaci a pak zase zmenit google ucet na svuj - jeeeee to je komplikovany :lol:

thubalek
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S a Android Dev Phone 1
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od thubalek » stř 21. črc 2010 10:58:01

No a nebo vydrž. Mě se po pondělním upgrade Android Market Developer Console objevil ve zdrojácích stránky tenhle seznam:

Kód: Vybrat vše

carriers:'AR,Argentina,true;AU,Australia,false,30,Optus,false,15,Vodafone - AU,false;AT,Austria,false,4,T-Mobile - AT,false,14,Vodafone - AT,false;BE,Belgium,true;BR,Brazil,true;BG,Bulgaria,true;CA,Canada,false;HR,Croatia,true;CZ,Czech Republic,true,6,T-Mobile - CZ,true;DK,Denmark,true;EE,Estonia,true;FI,Finland,true;FR,France,false,32,Orange,false,27,Vodafone - FR,false;DE,Germany,false,3,T-Mobile - DE,false,25,Vodafone - DE,false;GR,Greece,true,18,Vodafone - GR,true;HK,Hong Kong,true;HU,Hungary,true;IN,India,true;IE,Ireland,true,19,Vodafone - IE,true;IL,Israel,true;IT,Italy,false,29,Vodafone - IT,false;JP,Japan,false,850,DOCOMO,false,1581,au by KDDI,false;KZ,Kazakhstan,true;LV,Latvia,true;LT,Lithuania,true;LU,Luxembourg,true;MX,Mexico,true;NL,Netherlands,false,5,T-Mobile - NL,false,20,Vodafone - NL,false;NZ,New Zealand,false,21,Vodafone - NZ,false;NO,Norway,true;PH,Philippines,true;PL,Poland,true,7,T-Mobile - PL,true;PT,Portugal,true,22,Vodafone - PT,true;RO,Romania,true,23,Vodafone - RO,true;RU,Russia,true;RS,Serbia,true;SG,Singapore,true,31,Singtel,true;SK,Slovakia,true;SI,Slovenia,true;ZA,South Africa,true;KR,South Korea,false;ES,Spain,false,26,Vodafone - ES,false;SE,Sweden,true;CH,Switzerland,false,16,Vodafone - CH,false;TW,Taiwan,true;TH,Thailand,true;GB,United Kingdom,false,2,T-Mobile - GB,false,28,Vodafone - GB,false;US,United States,false,1187,AT\46T Mobility,false,1788,Sprint,false,1,T-Mobile - US,false,1839,Verizon Wireless,false,1893,nTelos,false'
Něco se děje a řekl bych, že v nějaké dohledné době budou moct minimálně zákaznící T-Mobile CZ na Android Marketu nakupovat (=SILNA SPEKULACE).

Tom
Make You Clock Widget: http://www.makeyourclock.com
Moje Další Android Aplikace: http://android.hubalek.net
Můj Android Twitter: http://twitter.com/android_dev_tom

stealthx
Androiďák!
Typ mobilu / ROM: Xperia RAY

Příspěvek od stealthx » stř 21. črc 2010 11:49:45

Vypada to zajimave, ale kdovi co to je. Vidim tam United States - false. Tak to treba znamena, neaktivni zakaz marketu v usa a u nas aktivni zakaz - true.
| Xperia RAY | LauncherPro | Android 4.0.4 | DiceBall |

Case
Kyborg
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Case » stř 21. črc 2010 12:05:26

hfx9 píše:
Case píše:I když nemá root, nic mu nebrání použít pro nákup tvůj rootovaný telefon.
to jiste, ale to bych musel u sebe komplet predelat nastaveni google uctu na jeho pak koupit aplikaci a pak zase zmenit google ucet na svuj - jeeeee to je komplikovany :lol:
Co je na tom komplikovaného? Udělám přes nandroid zálohu svojí ROM (pro jistotu), wipe/nový flash ROM, přihlásím se druhým účtem, pustím Market Enabler, nakoupím v Marketu, co potřebuju, vypnu telefon do recovery, vrátím zpátky nandroid zálohu. Za čtvrt hodiny mám hotovo.

Krokodyl
Droid
Reputace: 5
Typ mobilu / ROM: Honor 7
Tablet: Samsung T535 GALAXY Tab4 10.1
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Krokodyl » stř 21. črc 2010 13:00:33

Teoreticky by stačilo toto změnit na FALSE u CZ , ale nevím kde je tento soubor uložen. Mám dojem, že MarketEnabler nedělá nic jiného, než tuto hodnotu přepíše. Samozřejmě pouze u root telefonů.
zálohovat ZálohovaT ZÁLOHOVAT

bassaq
Androiďák!
Typ mobilu / ROM: Note 8
Tablet: Ipad mini 4

Příspěvek od bassaq » stř 21. črc 2010 13:03:09

market enabler naopak zmeni promenne prostredi tak aby se telefon tvaril ze ma v sobe simku vybrane zeme (v ME)

radegast
Moderátor
Reputace: 26
Typ mobilu / ROM: Nexus 5X 32GB
Mobil 2 / ROM: 8.0.0
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od radegast » čtv 22. črc 2010 11:17:09

Case píše:Co je na tom komplikovaného? Udělám přes nandroid zálohu svojí ROM (pro jistotu), wipe/nový flash ROM, přihlásím se druhým účtem, pustím Market Enabler, nakoupím v Marketu, co potřebuju, vypnu telefon do recovery, vrátím zpátky nandroid zálohu. Za čtvrt hodiny mám hotovo.
:shock:
Záležitost Menu->Nastavení->Účty a synchronizace a tam "Přidat účet" a u vytvořeného pak možnost "Odebrat účet" je záležitost jen SENSE UI?
Jsem sice root na chvíli měl, ale ne tak dlouho abych zjistil, že to v NEsense ROM není.
Nexus 5X
Nováčci, používejte tlačítko HLEDEJ a podívejte se na AndroidWIKI

Case
Kyborg
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Case » čtv 22. črc 2010 13:42:17

Není, ale způsobem, který jsem popsal já, máš stoprocentní jistotu, že se nedopatřením nestane něco jako že by se ti smíchaly kontakty nebo tak. Proč pokoušet štěstí...

Odpovědět

Zpět na „Ostatní aplikace“