Ostatní aplikaceTo nej z Googleplay

Moderátoři: don_alex, radegast

Autor tohoto vlákna
HapeCZ
Robot
Reputace: 47
Typ mobilu / ROM: SGS7 EDGE 32GB Gold
Rom: OREO 8 (Czech ETL)

To nej z Googleplay

Příspěvek od HapeCZ » stř 10. zář 2014 15:42:14

Každý z nás má jistě spoustu aplikací, které se vepsaly do našich hlav zlatým písmem a nesmí chybět v žádném vašem současném, ani budoucím telefonu a androidem. Proto mne napadlo podělit se o ty nejlepší aplikace a budu rád, když přidáte vaše tipy. Myslím, že to v mnohém pomůže i novým členům fóra. Tak teda za mne:

- Birthdays Free (skvělá plikace na uložení narozenin, svátků, výročí, důležitých událostí, vč.fotografií dotyčného, je v češtině a už nikdy nezapomenete někomu popřát)
- aCalendar+ (asi jeden z nejlepších kalendářů, pokud vám nevyhovuje ten vestavěný)
- Meteor (parádní aplikace zobrazující přehled a postup přeháněk nad našim územím)
- CallRecorder (aplikace umožňující ve velmí dobré kvalitě zaznamenat hovory, někdy se může hodit....třeba vám bude šef vyhrožovat mimo své pravomoci)
- TubeMate (aplikace pro stahuvání videí z youtube a to buď ve formě videa nebo třeba jen mp3) tato app ale NENÍ Z GooglePlay !!!
- Tiviko (velice zdařilá app v češtině, kde můžete mít vždy aktuální seznam televizních pořadů vč.možnosti upozornění na začátek konkrétního programu)
- Zedge (aplikace s velmi širokým množstvím wallpapers, vyzvánění, notifikačních zvuků atd, je samozřejmně zdarma)
- TuneInRadio Pro (placená verze aplikace, kde chytnete všechny vaše oblíbené rádia a nepotřebujete sluchátka, prostě hraje i nahlas)
- Pubtran (výborný jízdní řád)
- Magic Piano (skvělá hra pro milovníky hudby, kde si mohou zahrát svou oblíbenou skladbu na piáno a přitom nemusí znát ani notu, stačí hbité prsty)
- Alkohol Kalkulačka ( s touto app můžete jít na pivo a hlídat, aby jste byli ráno schopni jet do práce bez alkoholu v krvi)
- Smart Tools (výborná aplikace obsahující pravítko,jednotky, vzdálenost, zvuk, kompas, světlo, vodováhu.....prostě dílna v jedné app)
- První pomoc (praktická aplikace, která se kdykoliv může hodit a popisuje první pomoc při různých typech poranění)
- Disable Increasing Ring (zajistí, že vaše zvonění bude ihned hlasité, nikoliv postupně se stupňující - doporučuji)
- iSki (blíží se doba lyžování, tato app je tou pravou pro milovníky lyží)
- Network Signal Info (máte problémy se sítí, připojením, dostupností, či sílou signálu, tato app vám přehledně ukáže jak je to v daném místě se signálem operátora, či wi-fi)
- Opera pro Android (pro mne nej, nej prohlížeč webu, který snad jako jediný korektně zalamuje text při zvětšení - moje srdcovka)

Asi bych ještě našel další app, ale toto je základ, který používám a mám jej dlouhodobě vyzkoušen.

Čekám tedy i vaše tipy, rád některé vyzkouším :palec:

Samsung Galaxy S7 EDGE 32GB GOLD
Pokud mi někdo bude chtít poděkovat nebo vynadat, prosím o použití reputačních bodů

Flynne
Robot
Reputace: 25
Typ mobilu / ROM: myPhone Next - Stock ROM
Mobil 2 / ROM: iPhone 2G a WP HTC Radar - custom ROM Dynamics 2.0
Tablet: Prestigio Multipad PMP5780D

Re: To nej z Googleplay

Příspěvek od Flynne » stř 10. zář 2014 16:40:12

- K TuneInRadio Pro je nutno dodat, že se jedná o internetová rádia, čili je potřeba mít datový tarif, anebo setrvávat na WiFi. Pokud je to doma, je jistě lepší si toto rádio pustit přes PC a pořádné reproduktory. U datového tarifu pozor, je to dost velký žrout a za cca hodinu uhryzne cca 35 MB při standardní kvalitě poslechu. Ale jinak je to fajn a denně poslouchám.
- Alternativou k Tiviko by mohla být aplikace FDB - pro mě je rozhodně lepší.
- Komu nefunguje nebo funguje špatně automatická regulace podsvícení displeje, tomu doporučuji aplikaci Lumos, která se o to postará a při tom téměř nežere prostředky.
- Na skutečné profily zvuků, jak jsme je znali na starých Nokiích a dalších telefonech, je výborná aplikace Sound Profile, která umí od sebe oddělit (a držet) hlasitost vyzvánění a notifikací, ale i spoustu jiných nastavení.
- Alternativou ke Google kalendáři je aplikace aCalendar
- Správu svých výdajů a příjmů lze snadno obsluhovat v aplikaci Supermon. Je od českých autorů a vypadá velmi dobře.
- Na sportování je dobrá aplikace Runtastic, která počítá správně vzdálenosti i na MTK procesorech.
- Pokud jde o média, přehrávač na všechno mi vyhovuje MX Player, VLC Player a na přehrávání audia ze složek Music Folder Player Full (vím, že to umí kdejaký přehrávač, ale tento je jednoduchý, má ekvalizér a vyhovuje mi zatím nejvíc), který umí spolupracovat i s vyhledávačem textů písní MusiXmatch. Pátrání po neznámých skladbách usnadní Shazam a SoundHound. Hodně hudby z celého světa můžete poslouchat s pomocí aplikace Spotify.
EDIT: Na sledování TV kanálů, běžně šířených pozemními DVBT vysílači je konečně stabilní webové vysílání přes aplikaci tv4you, snad nám ji mocipáni svým rozhodnutím nezlikvidují.
- Fotoaparát, který má možnost přiřadit spoušť i jiné věci tlačítku Volume, a který má i vlastní galerii včetně okamžitých úprav fotografií se jmenuje Camera JB+
- Na počasí u mě vede jednoznačně Weather Pro s pěkným widgetem a přesnou předpovědí. Ostatně i další německé aplikace předpovídají velmi přesně: WeatherMaps (radarová mapa srážek, mraků a blesků nad Evropou), WetterApp ze stejné stáje a na zobrazení bouřek Blitzortung Lightning. Kromě toho je dobrý český Meteoservis, radarová mapa srážek Meteor a totéž zobrazující jednoduchý Meteoradar Widget (ten není na GP, najdete jej tady ve speciálním vláknu).
- Ze servisních aplikací uznávám aplikaci Baterie+, Energy Bar (přidá tenkou linku, měnící svou barvu se změnou kapacity baterie, nad oznamovací oblast. Hranice změn v % si lze libovolně nastavit. Pro milovníky práce s Total Commanderem v PC to není kupodivu jeho obdoba Ghost Commander, ale aplikace Solid Explorer. Na rychlé posílání souborů na jiná zařízení slouží Send Anywhere. EDIT: Ještě více mi ale vyhovuje aplikace SuperBeam, kterou jsem nově zmiňovanou Send Anywhere nahradil. V placené variantě se s její pomocí a prostřednictvím vygenerovaného klíče (v neplacené verzi pouze prostřednictvím QR kódu) snadno posílají fotky, hudba, videa i soubory na kterékoli zařízení, které má tuto aplikaci nainstalováno (i na PC).
- Launcher mi vyhovuje Nova a k němu Widget Locker pro zamykací obrazovku.
- Klávesnici preferuji SwiftKey Keyboard.
- Na komunikaci používám Chomp SMS, WhatsApp, Hangouts, Skype, GMail. K tomu ještě pomocníky pro zjištění nebo blokování otravných čísel Nevolejte.cz a Kdo volal. Kolikrát vás někdo prozváněl vám určí Call Catcher a vy podle počtu zvonění zjistíte, zda to byl jen omyl, anebo naléhavé volání. Na sledování provolaných minut a spotřebovaných dat používám CallMeter 3G a experimentálně Callistics.
- Diagnostiku toho, co vám enormě žere baterii lze určit aplikací BetterBatteryStats, která je placená na GP a jako donation verze zdarma na XDA. Podobné, ale podstatně jednodušší jsou Wakelock Detector a CPU Spy.
Aplikací je samozřejmě více, vybral jsem jen ty nejpotřebnější.
Naposledy upravil(a) Flynne dne sob 06. pro 2014 18:03:50, celkem upraveno 1 x.

sosak66

Příspěvek od sosak66 » stř 10. zář 2014 16:52:39

Já používám tyto aplikace:
1) Timely Alarm Clock – krásný budík. Graficky moc pěkně zpracováno. DOPORUČUJI!
2) WiFi File Transfer – umožňuje přenos všech možných tipů souborů mezi androidem a PC, formou WiFi, přenos přes webový prohlížeč. DOPORUČUJI.
3) Business Calendar – kalendář pro vyšší standarty.
4) CamScanner - inteligentní nástroj pro správu dokumentů. Skvělá volba pro skenování dokumentů.
5) CallRecorder – velmi kvalitní nahrávání přijatých a odchozích hovorů. Rozsáhle nastavení. DOPORUČUJI.
6) Navigace – Sygic, Navigon – asi nemusím popisovat, každý zná. Sygic DOPORUČUJI.
7) Note Everything - Poznámková aplikace, kde si můžete vytvořit textovou, hlasovou, kreslenou, zvukovou, foto poznámku, zaškrtávací seznam, nákupní seznam, video seznam. Poznámky mohou být uspořádány do složek. Můžete vytvořit zástupce, posílat poznámky.
8) Network Signal Info - poskytuje podrobné informace o aktuálně používané sítě, bez ohledu na to, zda používáte WLAN nebo mobilní připojení. DOPORUČUJI.
9) MX Player – docela slušný přehrávač videí.
10) HD Widgets – velmi rozsáhlé hodiny a počasí. DOPORUČUJI.
11) DroidStats – chcete vždy znát svoji aktuální útratu, pak je tato aplikace právě pro vás. Rozsáhlé nastavení, moc DOPORUČUJI.
12) Barcode Scanner - skenování čárových kódů na produkty, nebo Data Matrix a QR kódy obsahují adresy URL, kontaktní informace, atd.
13) Maps.ME - nejrychlejší off-line mapy všech zemí celého světa.

Autor tohoto vlákna
HapeCZ
Robot

Příspěvek od HapeCZ » stř 10. zář 2014 18:34:22

Lidi 142 si vás toto vlákno přečetlo a odpověděli 2 ochotní účastníci. Prosím najděte si chvíli času a podělte se o své zkušenosti, vždyť jsme tady jedna rodina. Mnoho lidí něco hledá mezi tisíci aplikacemi na GooglePlay, a vy mu můžete pomoci během vteřiny. Prosím, napište alespoň stručně, jaké aplikace jsou vaše TOP. Děkuji :clap: :palec: :poklona:
Pokud mi někdo bude chtít poděkovat nebo vynadat, prosím o použití reputačních bodů

Proluxis
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: LG G3
Rom: v10g-EUR-xx

Příspěvek od Proluxis » stř 10. zář 2014 18:43:44

Pánové děkuji TubeMate je přesně to co jsem hledal..

Autor tohoto vlákna
HapeCZ
Robot

Příspěvek od HapeCZ » stř 10. zář 2014 18:52:05

Na děkování je tady tzv. reputace, tedy palec hore, či dole :D

Proluxis
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: LG G3
Rom: v10g-EUR-xx

Příspěvek od Proluxis » stř 10. zář 2014 18:57:32

Rád bych ti dal palec draku bohužel mi to píše ze mám nedostatek reputační síly nebo co je to tu za cirkus .. ;)

Mishack
Kyborg
Reputace: 109
Typ mobilu / ROM: Pixel 3a XL
Twitter: @MichalSvatos
Rom: Poslední ofiko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mishack » stř 10. zář 2014 19:02:12

Hodně to zestručním, abych tu znova neopisoval, co už napsali jiní :)

EvolveSMS
Výborná app na SMS. Pozor na menších displayích trochu nepraktické a na pomalé stroje to moc neni.

ExDialer - Dialer & Contacts
Dialer a kontakty. Používam již dlouho. Skinovatelné, dobré vychytávky (slide apod).

DroidWall
IP tables pro android (root)

iDoklad
Aplikace pro idoklad.cz - online fakturace.

Pushbullet
Pokud si casto neco posilate z PC do mobilu a opacne (clanky, obrazky, cokoli) - zkuste tohle.

Raining.fm - Rain Sounds
Pomáhá usnout, když vám hlava jede na plné obrátky :) Občas jsem pouzival i jako kulisu pro praci - z webu http://raining.fm/. (placena)

Skifta (nelze uz stahnout z play)
App pro prehravani obsahu z lokalni site pres DLNA.

Spendee
Správa financí. Velmi pěkně udělaná. Dlouhodobě testuji (jinak mám Financisco).

Tasker
Jakto, že nikdo nezmínil Tasker??? Must have app.

Twilight
A nakonec něco proti upírům :lol:

...nemám sice G3, ale LG to je. Tak pst.
N1 (testovací phone, CM 7.2) --> Galaxy Nexus (AOKP JB-MR2 Milestone 1) --> LG Nexus 5, 32GB (stock, Xposed Framework + GravityBox) --> LG Nexus 5x, 32GB (Stock, root) --> Pixel 3a XL (stock)
www.mishack.cz | helpforitaly.eu

lukas9206
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: Asus Zenfone 2 4GB 32GB

Příspěvek od lukas9206 » stř 10. zář 2014 19:39:22

Väčšina čo používam tu už je spomenutá. Co mi tu ale chyba je nejaká RSS čítačka. Nikto to nepoužívate?
-Ja napríklad používam GREADER.
- Potom je celkom zaujímavá aplikacia CURRENCY. Keď treba niekedy rýchlo pozrieť aký je aktuálny kurz istej meny, alebo rovno vypočítať istú sumu.
- Pre root užívateľov môžu byť zaujímavé aplikácie XPOSED INSTALER A GRAVITY BOX, kde nájdete mnoho doplnkov, vylepšení a zmien pre vás mobil.

Gaston99
Droid
Reputace: 231
Typ mobilu / ROM: SAMSUNG Galaxy S21 Ultra
Mobil 2 / ROM: SAMSUNG Galaxy S9+
Tablet: SAMSUNG Galaxy Tab S7+
Tablet 2 / ROM: SAMSUNG Galaxy Watch3 (45 mm)

Příspěvek od Gaston99 » stř 10. zář 2014 19:41:24

Nechci se opakovat po předchozích a proto bych doplnil tu o které si myslím, že ji používáme nejspíš všichni a nikdo ji nezmínil a sice Tapatalk.

nofu
Droid
Reputace: 45
Typ mobilu / ROM: Honor 20 Pro
Mobil 2 / ROM: LG G3 32GB - FulmicsROM 8.0

Příspěvek od nofu » stř 10. zář 2014 22:03:07

Našel sem tu správnou stránku TubeMate? Se bojim abych nenainstalil něco špatnýho.

Jinak super práce! Btw. celkem by asi bodlo dávat rovnou i odkazy na aplikace, tak jak to udělal Mishack, na GP je takovej bordel, že si někdy nejsem jistej, jestli sem našel správnou aplikačku.

Co tu nebylo zmíněno a používám často:
Waze - komunitní navigace
SeriesGuide - na správu seriálů
AppSales - zobrazuje na které aplikace jsou slevy
a potěšila apka na blokování reklam AdAway (root nutný) - není na GP

EDIT: proč si to založil v G3? By se hodilo spíš do aplikací. Co to přešoupnout?

bicista
Robot
Reputace: 22
Typ mobilu / ROM: Samsung S Advance

Příspěvek od bicista » stř 10. zář 2014 22:19:49

Mne osobne nejvice vyhovuje kalendar DigiCal
Pak email klient : AquaMail

Dale :
Timeriffic - app kde si muzete casove nastavt profily v jakou dobu co se ma nastavit, zap/vyp vyzvaneni, bluetooth, wifi atp
TeamViewer - app pro sdileni obrazovky Vaseho pocitace, proste pokud mam pocitac zapnuty mohu videt jeho obrazovku a mohu ho ovladat odkukoliv,
dobre pro dalkovou spravu nebo pomoc kamaradum pokud maji na PC problem.

Cerberus - umozni telefon vyhledat, na dalku vyfotit zlodeje, vyfoti zlodeje i sam pokud se neuspesne pokousi odemknout obrazovku, fotku i souradnice posle na mail, mohu telefon pomoci sms z jineho telefonu ovladat, zapinat data a gps, odposlouchavat, zamknout, smazat, restartovat, napsat text pres displej treba hej svine mas muj telefon, vyhledat mobil na mape atp :)

Mesenger "fake" neni z google play, mala app kde si Facebook mysli ze mate nainstalovany Mesenger a nenuti Vam ho, a chat funguje jako po staru rovnou z aplikace FB

SideBar Plus - vyjizdeci potranni panel kam si muzete dat aplikace pro rychle spusteni at jste na jakykoliv obrazovce nebo v jiny aplikaci, tudiz z mi nemusite vyskocit.

ACR - nahravani hovoru

Uprava velikosti - zmena velikosti ci orez fotek

InPocasi - zobrazuje hodiny a pocasi vcetne kdo ma dnes svatek, je mozny na urcity mista ve widgetu na hodiny na minuty app navolit co se spusti kdyz se na to poklepe napr nejaka app, Takze pro poklepu na hodiny se mi spusti Budik, na minuty treba aladin atp,
Xiaomi Mi9T ; LG-G6 ; LG-G4 ; LG-G2 ; Samsung SII ; Samsung S Advance. .

pRo_lama
Moderátor
Reputace: 326
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S8
Twitter: pRo_lama
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pRo_lama » čtv 11. zář 2014 7:29:39

Téma bola presunutá do správnej sekcie. Nemá to nič spoločné z G3 a píšú tu aj ľudia čo majú iné mobily. Takže preto som to presunul.
MOBIL: Samsung Galaxy S8 (64 GB) | TABLET: Nexus 7 (2013)
GADGET: Samsung Gear S2 (SM-R720) + Samsung Gear Fit (SM-R350) + Sony SmartWatch 2

kralovicek
Droid
Reputace: 17
Typ mobilu / ROM: ZTE AXON7
Mobil 2 / ROM: HONOR 4c
Tablet: Pipo M6 pro - RR 1.0 kk - !thx FREAKTAB!

Příspěvek od kralovicek » čtv 11. zář 2014 9:49:43

doplním tedy k obsáhlému seznamu:

TOTAL COMMANDER - správce souborů

EVERNOTE
- poznámky ukládané v cloudu, možnost zapisování i v PC, sync.

LOCUS - turistický navigátor, free, nej věc pro cyklo/pěší turistiku

ALADIN - detailní předpověď počasí na max 2dny

Dassman
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: Vodafone Smart Prime 6

Příspěvek od Dassman » pát 12. zář 2014 11:12:01

V čem je podle Vás výhoda / nevýhoda výše zmíněné aplikace Pubtran proti třeba Jízdním Řádům idnes?

Za mě bych doplnil
Sleep as Android - Výborný budík pro lepší spánek
Timely - Graficky dobře zpracovaný budík, hodiny
Runtastic - veškeré aplikace od nich pro sport (běh, kolo, chůze)
Sygic - Perfektní offline navigace
Vzdálená obrazovka Chrome - Alternativa TeamWieveru
Nova Launcher PRIME - Svižný launcher s mnoha nastaveními
HD Widgets - Graficky dobře zpracované widget počasí (horší přesná poloha)

Mishack
Kyborg
Typ mobilu / ROM: Pixel 3a XL
Twitter: @MichalSvatos
Rom: Poslední ofiko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mishack » pát 12. zář 2014 11:18:51

Aplikace jsou v podstate totozne. Jedina vyhoda Jizdnich radu je - pokud mas Mobil.cz - ze se ti nepocitaji stazena data.
N1 (testovací phone, CM 7.2) --> Galaxy Nexus (AOKP JB-MR2 Milestone 1) --> LG Nexus 5, 32GB (stock, Xposed Framework + GravityBox) --> LG Nexus 5x, 32GB (Stock, root) --> Pixel 3a XL (stock)
www.mishack.cz | helpforitaly.eu

Gu$houn*
Droid
Reputace: 49
Typ mobilu / ROM: Pixel 3a stock + root
Mobil 2 / ROM: Pixel 3a stock / OP5 [6/64] stock + root
Tablet: Vodafone Smart Tab 4G / cm11 + xposed

Příspěvek od Gu$houn* » pát 12. zář 2014 11:22:09

Pubtran má aktualizované zastávky, což se o jízdních řádech s poslední aktualizací 11/10/2012 říct nedá. Aplikace si sice tahají řády z netu, ale databázi zastávek mají v sobě.

P.
[sntfrmnxs4]
Obrázek

Game
Moderátor
Reputace: 44
Typ mobilu / ROM: Xiaomi MiMax
Mobil 2 / ROM: Samsung Note 3, Huawei Mate 7
Tablet: Nexus 7(2012) 16GB CyanogenMod 12
Rom: MIUI 8

Příspěvek od Game » pát 12. zář 2014 13:39:37

Tak se tedy taky zapojim :)
1)Nova laucher-bez toho ani ranu
2)Ex Dialer-nejlepsi co je
3)Evole sms - super app
4)Locker Pro - vybornej lock vyuzivam hlavne kvuli bannerum
5)Sidebar- vyborna vec pro rychle zpousteni app
6)Screen off - po nastaveni gesta rychle zamykani dvojtym poklepanim
7) Tapatalk - nemusim komentovat :D
8)Sleep Cycle- vybornej budik na mereni spanku atd..
9)Keep- na poznamky super
10)PixLr Express- vyborny editor fotek ,vse zdarma
11)Next Browser-vybornej web prohlizec
12)Poweramp-super prehravac hudby
13)Light Flow- uprava not.diody
14)Event Flow - super widget kalendare+agendy
15)Fleksy - asi nejlepsi klavesnice co je
16)viber ,WhatsApp - kecalci
17) zedge - spousta obrazku ,vyzvaneni atd..
18) AirDroid-prenos souboru z pocitace
19)Solid Explorer-vyborny souborovy manager
20)My Paid Apps-prehled zakoupenych app na Gp i celkova cena utracena na Gp

atd... nebudu to vypisovat vse protoze by sme tady byli do zejtra :D
Xiaomi MiMax MIUI 8
Na poděkování tu máme reputaci ;)
500MB FREE DropBox: http://db.tt/6MHR9sq3
5GB FREE Copy: https://copy.com?r=0IWBM1

Druss81
Androiďák!
Reputace: 7
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S8 no root

Příspěvek od Druss81 » pát 12. zář 2014 17:25:59

Moje app... Vypíšem čo používam aktívne...
1. Nova Launcher - naj launcher
2. Aquamail - dlho som používal K9 mail, ale prešiel som na Aqua, podporuje aj exchange
3. Tapatalk - ale používam starú dobrú verziu 2.4.13
4. Bazos.sk - prehlad a filtrácia inzerátov, automatická synchronizácia
5. Ebay a Aliexpress - nákup s číny:)
6. G+ , Facebook, Viber, Facebook messenger - sociálne siete
7. Hangouts
8. Changelog Droid - app, ktorá vám vypíše changelog aktualizovaných app a upozorní vás aj na aktualizácie
9. Google Keep - poznámky google
10. Moon+ - ebook čítačka
11. Mymonkey - peňaženka , automaticky ak dostanete sms s banky, tak Vám zobrazí výdavok, zostatok...
12. Quick PIC - naj galéria
13. Sygic - navigácia
14. Dropbox, Box, wettransfer, Mega - cloud
15. Poweramp - mp3 prehrávač
16. Mx player - video prehrávač
17. Tubemate - download manager
18. Aviary - grafický editor
19. Tesla unread plugin - zobrazuje na ikone app počet nových udalostí
20. 3G WatchDOg - počítadlo a vyhodnotenie koľko dát a ktorá app preniesla
21. Xtreamote - ovládanie multimediálneho centra Xtreamer cez mobil
22. Xposed
23. App Settings - zmena DPI app, odobratie práv a mnoho dalšieho, úprava app, xposed
24. Cool Tool - stále zobrazovanie vybraných vecí, ako napr baterka, využitie CPU a pod, nastaviteľné, xposed
25. CPU Spy - či ide mobil do Deep SLeep
26. DArker PRO - stmavnutie obrazovky pod min úroveň, používam hlavne v noci
27. G3 TweaksBox - úprava mobilu G2 s G3 ROMkou:) xposed
28. GPS status - info o GPS
29. Greenify - hibernovanie app, xposed
30. Gsam Battery PRO - monitorovanie batérie
31. Intelli 3G - automatizátor prepínanie 2G a 3g siete, napr pripojím sa na Wifi, prepne na 2G, odpojím a prepne na 3G, xposed
32. Internet Speed Meter - zobrazenie aktuálne j rýchlosti v stavovom riadku
33. Light Flow - správa LED notifikáciíí
34. MinMinGuard - odstraňovač reklám, xposed
35. SD Maid - čistenie internej pamäte, na RAM nepoužívam nič, okrem greenfiy
36. Titanium Backup - záloha app
37. Torque - spojenie s autom pomocou OBD2
38. wifi Auto Turn Off - automatické vypnutie wifi, keď sa odpojíte
39. Zarchiver -práca s archívmy

To je výcuc asi najpoužívanejších app

kralovicek
Droid
Reputace: 17
Typ mobilu / ROM: ZTE AXON7
Mobil 2 / ROM: HONOR 4c
Tablet: Pipo M6 pro - RR 1.0 kk - !thx FREAKTAB!

Příspěvek od kralovicek » pon 15. zář 2014 8:25:45

Game píše: 15)Fleksy - asi nejlepsi klavesnice co je
Musim uznat ze to neni vubec spatne, asi prvni u ktere bych i zustal.... jen nemu prijit na gesto jak udelat carku....nevi nekdo?

brm
Androiďák!
Reputace: 18
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S8+ 64GB
Mobil 2 / ROM: OnePlus 3 64GB
Tablet: Huawei MediaPad M2 10 16GB 5.1.1

Příspěvek od brm » pon 15. zář 2014 8:49:44

Pridám pár k vyššie uvedeným..
Total Commander bol niekedy pre mňa naj (na PC na neho stále nedám dopustiť), ale na mobile sa mi viac pozdáva ES File Explorer:
https://play.google.com/store/apps/deta ... ndroid.pop
Takmer všetci tu používate Nova Launcher, ale ani Apex Launcher nie je na zahodenie:
https://play.google.com/store/apps/deta ... s.launcher
K poznámkovým programom pridám aj OneNote (pre tých, ktorí ho používajú aj na PC v rámci balíka Office):
https://play.google.com/store/apps/deta ... ce.onenote
Kto má rád prehľad o športových výsledkoch, je tu skvelý eVysledky:
https://play.google.com/store/apps/deta ... sledky_com
Rýchla a jednoduchá objednávka donášky na Slovensku Bistro.sk (nutnosť mať azet alebo fb konto):
https://play.google.com/store/apps/deta ... zet.bistro
..a pár možno ešte doplním.

Game
Moderátor

Příspěvek od Game » pon 15. zář 2014 12:46:49

@Kralovicek: Jedine je kdyz podrzis ikonu cislice a přejedes nahoru k carce ktera je schovana za Y

Datluju Phatabletem 8-)
Xiaomi MiMax MIUI 8
Na poděkování tu máme reputaci ;)
500MB FREE DropBox: http://db.tt/6MHR9sq3
5GB FREE Copy: https://copy.com?r=0IWBM1

Cleric
Kyborg
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Note 10+
Tablet: Huawei MediaPad M5 8.4
Tablet 2 / ROM: Samsung Galaxy Tab S7

Příspěvek od Cleric » pon 15. zář 2014 12:59:49

Tak můj výpis toho nej:
1.MX Player

2.jetAudio

3.Nova Launcher

4.QR droid

5.Tapatalk

6.Svět Androida

7.Copy

8. Mega

9.Total Commander

10.SounHound

11.Cool reader

12.Swarm

13.NFC tools

14.ADM

15.CZC.cz

16.Dlužníček

17.Atlas hub

A to je tak nějak vše

jirka81
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: Sony Xperia Z1c

Příspěvek od jirka81 » stř 17. zář 2014 8:39:34

za mě je to
launcher: Lightning Launcher eXtreme
SMS: Go SMS pro
zobrazení kreditu: USSDDualWidgetPro (má jak vlastní widget, tak se dá používat v Zooper widgetu)
klávesnice: swype
kalendář: Jorte
offline navigace: Be-on-road
widgety: Zooper Widget PRO
widget na směny v práci: workOrg
email: K-9 Mail,
hry: Clash of Clans a 2048 Holo
počasí: Aladin a Meteor, Yr, Aix Weather
obrázky: QuickPic
psaní SMS přes web: Free Text Messaging ↔ PC (SMS)
ostatní:
Facebook a Facebook Messanger
Moje Auto,
Narozeniny,
Brain Calc,
Fing,
Dropbox,
WiFi file transfer (pro jednoduchý upload/download souborů z PC na telefon)
Dropsync (pro synchronizaci adresáře v telefonu s adresářem v Dropboxu)
ES File Explorer File Manager

P1azer
Droid
Reputace: 14
Typ mobilu / ROM: 1+8 Pro
Tablet: Galaxy tab S5e LTE

Příspěvek od P1azer » stř 17. zář 2014 10:55:38

- Poweramp - Hudební přehrávač. Zakoupen dávno předávno v akci za babku, od té doby jsem neměl potřebu ho měnit a myslím, že stejně nemá moc konkurenci

- Meteor a Aladin - Pro aktuální počasí.

- Beautiful Widgets - Pěkné hodiny s počasím. Taky koupeno za babku v nějakém balíčku, takže používám.

- Apex Luncher - Nějak jsem si na něj zvyknul a jeho nastavení migruju z telefonu na telefon. Aktuálně zakoupena placená verze.

- Pumpdroid - Ceny PHM stále rostou a je potřeba sledovat, kde se dá natankovat za levno. Hlavně v cizích městech.

- SoundHound - Vždycky mě štvalo, že jsem někde zaslechl písničku, ale nemohl jsem si za boha vybavit název a interpreta. Koupeno v akci.

- Endomondo - Nejsem běžec ani dálkový jezdec (jezdím teda ještě aktivně bikros), ale svým způsobem mi pomáhá udržet fyzičku (hlavně měřím, jak rychle jedu z/do práce a pak se čas snažím překonávat).
- Chrome - Vím, že to není nejlepší ano nejrychlejší prohlížeč, ale jelikož ho používám multiplatformě, tak je i na každém Androidím zařízení.

- Opera mini - Sekundární webový prohlížeč. Používám tam, kde oko Sauronovo nedohlédne a není tam tedy ani 3G sít.

- Tapatalk - Na hlatání informací a diskutování na fórech. Docela mě ale vytočilo, že jsem měl placenou PRO verzi a po aktualizaci, kde je zdarma pro všechny, nemám žádné zvýhodnění... takže i přes vyhozené peníze ho stále používám.

- Namedays - Nikdy si nepamatuju, kdo má kdy svátek.. navíc jejich widget se mi hodí to celkového vzhledu tématu.

- Total Commander - File manager.

- PicSay Pro - Pro následnou úpravu nedokonalých fotek. Už jsem to asi psal u jiných aplikací, ale koupeno v akci za babku :)

-Titanium Backup - mocný nástroj na zálohování aplikací a systémových dat.

- BetterBatteryStatus - Lenovo má sice nástavbu ala MIUI, ale trošku pozapomněli na položku v menu "využití baterie", takže tohle je náhrada.

- NutriAtlas - Aktualizovaný přehled potravin a jejich složení. Dřív jsem to neřešil, ale když už má člověk dítě a vidí, co se dává do potravin, tak se takováto aplikace hodí (když pak najdete potraviny typu BebeBrumík s difosforečnany, které jsou nevhodné pro děti a další alergeny a karcinogeny).

Pak už asi nemá cenu nic moc rozepisovat, mám tam je typický výčet standardních aplikací:
GApps, CSOB smartbanking, Air Bank, Idnes a jízdní řády, FB+ messenger, GPS Status, MX Player, Qucik Boot, swiftkey a další..

EDIT:

- Chrome to Phone - Rychlé sdílení odkazu z PC CHrome do telefonu. Využvám např. když něco vařím podle receptu na internetu, nebo když se něco raším na jiným PC bez připojení k netu a potřebuju nějakej návod. Jednoduché, rychlé, funkční.
Naposledy upravil(a) P1azer dne čtv 18. zář 2014 7:13:43, celkem upraveno 1 x.

Karel01
Stálý androiďák
Reputace: 1
Typ mobilu / ROM: Galaxy S9
Mobil 2 / ROM: Blackberry Classic
Tablet: Samsung Galaxy Tab S2

Příspěvek od Karel01 » stř 17. zář 2014 12:21:22

AppLock – uzamčení a zaheslování vybraných aplikací
aWallet Password – správa hesel a pin kodů
Calendar Widget – kalendář
CamCard – skenování a správa vizitek
CamScanner – skenování dokumentů
CoolReader – čtečka e-knihy
Diary – diař
Evernote – poznámky
OneNote – poznámky
Meteoservis – počasí
Palmary Weather – počasí
Shazam – rozpoznání hudby
SmartTools – vzdálenost, zvuk, kompas, světlo, vodováha atd.
TV program – přehled pořadů v TV
Sygic – navigace
UltraChron – stopky a časovač
Viber – kecálek
Light Flow – nastavení notifikační diody
Where´s My Money – správa osobních financí
anMoney – správa financí
ES File Explorer – správce souborů
Opera – prohlížeč
Mini Info Widget – info o baterii, cpu, ram,
Svátek widget - název je jasný
Wifi manager – správa bezdrátových sítí
MX Player – video přehrávač
Power CC – kalkulátor spotřeby nákladů spotřebičů
n7Player – hudební přehrávač

floch
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: GSmart Guru G1

Příspěvek od floch » stř 17. zář 2014 15:29:02

Doplním už napisané ...

System Info Droid - systémové informacie o Vašom Androide
App Backup & Restore urobí zálohu vašich inštalovaných aplikácii na externú SD kartu a potom si zálohu možete nakopirovať do PC alebo urobiť jednoduchý Restore
SIM-INFO - užitočné informácie o vašej SIM karte a o Vašom Android zariadení /telefóne/
Traficc Counter - najlepšie počitadlo prenesených dát aké som na GP našiel aby som zistil koľko som preniesol dát v 3G dneska
Network Status - užitočné informácie o vašom aktuálnom pripojení na sieť 3G/WiFi/Bluethoot
RAR - rozbalovač RAR a ZIP archívov
PDANet+ - urobí z vášho telefónu WiFi/Bluethoot server a môžete sa naň pripojiť z notebooku a zdielať internet cez 3G ŠPICA !!!!

xtron
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: LG G2
Mobil 2 / ROM: HTC Desire HD

Příspěvek od xtron » čtv 18. zář 2014 15:44:30

Tasker - nejdůležitější aplikace - automatizace telefonu

Rocket Player Premium - hudební přehrávač

aCalendar+ - dle mě nejlepší kalendář

Evernote - poznámkovník synchro s PC aplikací

Clean Master Phone Boost - číštění systému a uvolnění RAM, hry spouštím jen přes tuto aplikaci

AdAway - podobné známějšímu AdBlock, vyžaduje root

Jízdní řády - popis netřeba

Mapy.cz - turistické offline mapy od Seznamu

MX Player - přehraje všechny video soubory

Antivir a ochrana mobilu - antivir od Avastu

MapFactor - navigace

Battery Doctor - šetří baterii

Firefox - webový prohlížeč, podporuje flash a rozšíření AdBlock Plus

Opera Mini - ideální prohlížeč po překročení FUP

RealCalc - nejlepší vědecká kalkulačka

Just 6 Weeks - domácí workout

Runtastic Pro - dlouho jsem vybíral aplikaci na běhání a vyhrál Runtastic

Pedometer Pro - krokoměr od Runtasticu

gReader Pro - RSS čtečka

AppSales - upozorňuje na aplikace ve slevě

Box - cloud, 50GB od LG gratis

Greenify - hibernuje aplikace šetří baterii vřele doporučuji

My Data Manager - kontrola nad množstvím využitých dat

Twilight - díky za ni! pokud zevlíte s telefonem v posteli pomůže vám usnout :)

Timely - opravdu povedený budík

Pocket - čtení článků offline

Classic Text To Speech Engine + hlas Iveta

Moon+ Reader Pro - to nej pro knihy

Gu$houn*
Droid
Reputace: 49
Typ mobilu / ROM: Pixel 3a stock + root
Mobil 2 / ROM: Pixel 3a stock / OP5 [6/64] stock + root
Tablet: Vodafone Smart Tab 4G / cm11 + xposed

Příspěvek od Gu$houn* » čtv 18. zář 2014 15:58:31

xtron píše: Clean Master Phone Boost - číštění systému a uvolnění RAM, hry spouštím jen přes tuto aplikaci

Antivir a ochrana mobilu - antivir od Avastu
Čištění RAMky a antivir, vítejte v pekle ...

P.
[sntfrmnxs4]
Obrázek

Game
Moderátor

Příspěvek od Game » čtv 18. zář 2014 16:07:45