Ostatní aplikaceAplikace na focení s datumem

Moderátoři: don_alex, radegast

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
jimenez
Stálý androiďák
Reputace: 2
Typ mobilu / ROM: Huawei P30
Mobil 2 / ROM: Asus Zenfone 5 2018
Tablet: LENOVO P8
Rom: CustomROM Android 10

Aplikace na focení s datumem

Příspěvek od jimenez » sob 07. bře 2015 23:26:04

Zdravím a chci se zeptat jestli někdo z Vás nezná nějakou dobrou aplikaci na focení, kde je možné zadat aby ve fotce bylo i datum případně čas. U svého Huawei Ascend P7 jsem v nativnim foťáku nic takového neobjevil. Pamatuju si to ještě z dob kinofilmu a upřímně dlouho jsem to k ničemu nepotřeboval a tak ani nehledal a nezaměřoval se na to. Teď fotím mimino, kde by se údaj o době celkem hodil. Za každej tip na aplikace, klidně placenou budu moc rád a děkuji předem.

S angličtinou na mě nechoďte, všechno prosím hezky česky.

POSIX
Robot
Reputace: 17
Typ mobilu / ROM: Redmi 2
Rom: MIUI

Re: Aplikace na focení s datumem

Příspěvek od POSIX » ned 08. bře 2015 9:49:41

Jen tak jsem trochu prohledal a např Vignette camera to umí, je to taková spiš aplikace na filtry ale když je vpravo dole vypnes a zapneš datestamp tak je to dobrý

Autor tohoto vlákna
jimenez
Stálý androiďák
Reputace: 2
Typ mobilu / ROM: Huawei P30
Mobil 2 / ROM: Asus Zenfone 5 2018
Tablet: LENOVO P8
Rom: CustomROM Android 10

Re: Aplikace na focení s datumem

Příspěvek od jimenez » ned 08. bře 2015 14:42:58

Děkuju za odpověď. Vignette jsem kdysi na Androidu měl kvůli "blbnutí" s fotkami. Teď jsem ho tedy nainstaloval znovu, ale nevím nevím. Jak sám píšeš je primárně aplikace určená k jinému účelu než rychlému focení, taky mi chybí čeština a na pořízení rychlé fotky se mi to moc vhodné nezdá. Spíš jsem měl na mysli klasickou aplikaci na focení, která ideálně zvládá i video a je v češtině. Vím, že to umí A Better Camera, ta ale na mém telefonu v placené verzi funguje poněkud záhadně, většinou totiž neuloží fotku což je u foťáku vada jaksi podstatná. Nějaký další tip dle výše popsaných preferencí? Moc děkuji.
S angličtinou na mě nechoďte, všechno prosím hezky česky.

Odpovědět

Zpět na „Ostatní aplikace“