Ostatní aplikaceMyBookDroid

Moderátoři: don_alex, radegast

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
wlcik
Androiďák!
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Nexus 4

MyBookDroid

Příspěvek od wlcik » pát 27. srp 2010 11:26:43

Vcera jsem nahodou objevil naprosto genialni aplikaci pro vsechny milovniky knih. Jmenuje se MyBookDroid(http://www.androlib.com/android.applica ... jwnpm.aspx) (Screenshoty zde:http://cz.androlib.com/android.screensh ... tnm.u.aspx
Nabizi spravu vlastnenych, prave ctenych i zapujcenych knih, nabizi i seznam ktery slouzi jako wishlist. Knihy vyhledava podle nazvu ci autora, k jednotlivym kniham stahne i obaly.
Naprosto vynikajici je podpora Goodreads, ze kterych je mozno importovat knihy. Nove pridane knihy je mozno publikovat do Goodreads. Nabizi moznost sdileni informaci o knihach.

Doporucuji!

night57
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: HTC Desire

Re: MyBookDroid

Příspěvek od night57 » pát 03. zář 2010 18:53:49

Vyborna aplikace,konecne neco co mne donutilo prerovnat knihovnu,ale prijde mi ze ta DB knih je takova nedodelana.Nekdy najdu treba dva dily serie v jednom tvaru a ten treti uz je zase v jinem.

EDIT:Da se pridat k knizce vlastni cover?
LauncherPro Plus
HTC Desire + FroYo + UnrEVOked root + 8GB microSDHC

zezi
Nové Androidě

Příspěvek od zezi » pát 03. zář 2010 23:08:37

Ahoj, na téhle aplikaci dělám já ;)

V první řadě musím poděkovat wlcikovi za propagaci a kladné hodnocení ;) .
Nekdy najdu treba dva dily serie v jednom tvaru a ten treti uz je zase v jinem.
Co tím myslíš? Mohl bys sem hodit nějaké příklady? (Nejlépe ISBN). Aplikace vyhledává knihy pomocí books.google.com a GoodReads.com, takže je možné, že hodně českých děl nenajde (Chystám se ji ale v budoucnu pro ČR optimalizovat).
Da se pridat k knizce vlastni cover?
Manuální přidávání obálek pomocí foťáku mám v plánu - mělo by se objevit do dvou týdnů.

night57
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: HTC Desire

Příspěvek od night57 » sob 04. zář 2010 9:51:03

No je to mysleno tak ze kdyz chci skenovat ISBN tak to najde treba Eldest(Inheritace #2),kdyz skenuju dalsi tak Brisingr (Inheritance #3),ale kdyz skenuju prvni dil serie tak to najde Eragon (Odkaz dracich jezdcu).Neni to zase tak velky problem da se to prejmenovat,horsi to je treba u Warcraftu tam jsem musel pridavat jmena,protoze vetsina mnela jenom "WarCraft" misto treba "WarCraft:Vládce klanů".

EDIT:Treba Legie.info ma db CZ knih
LauncherPro Plus
HTC Desire + FroYo + UnrEVOked root + 8GB microSDHC

Ursus1
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: HTC Wildfire

Příspěvek od Ursus1 » úte 23. lis 2010 17:27:23

Ahoj,
měl bych dotaz - lze doplnit možnost odmazání isbn a v případě, že isbn není vyplněné, tak by nehledat cover. Zápasím se staršími díly (1950-60), kde buď isbn neexistuje vůbec nebo je tam nějaká československá obdoba čísla (před dobou, kdy isbn ještě neexistovalo)

Mimochodem neplánuješ obdobnou aplikaci pro hudebniny (CD, DVD)?

Díky, fakt dobrá aplikace
M.

Odpovědět

Zpět na „Ostatní aplikace“