Ostatní aplikaceVideo Editor se slowmotion

Moderátoři: don_alex, radegast

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
Nagano
Stálý androiďák
Reputace: 1
Typ mobilu / ROM: S7 Edge G935F v6.0.1
Mobil 2 / ROM: LG G3 32GB Titanium - stock Lollipop V21a

Video Editor se slowmotion

Příspěvek od Nagano » úte 18. srp 2015 17:34:21

Zdravím,

jak název tématu napovídá, hledám appku na úpravu videa s vyšším framerate. Vše co požaduji je, že vložím natočené video, označené pasáže nahrávky aplikace "zpomalí" a video se bude dát uložit do původní kvality. Ideálně podporující 1080p @ 60fps nebo 720p @ 120 fps. Zatím jsem zkusil KineMaster a VideoShow, ale ani s jedním jsem takového efektu nedocílil - jediné, co šlo, bylo oříznutí dané sekvence videa, její zmenšení na bídné rozlišení a pouze 30 fps a následné uložení této samostatné části. Video editorů je spousta a ze zřejmého důvodu si nebudu instalovat jednu aplikaci za druhou a zaplácávat tím telefon. :evil:

Za jakýkoli tip předem děkuji! :poklona:

N.

MoniSu
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Noste 4

Re: VideoShow aplikace

Příspěvek od MoniSu » úte 24. led 2017 12:38:10

Mám ji a zakoupená plná verze za cca 50,- zpomaluje, zrychluje, stříhá, kombinuje videa z videí a fotek a ukládá i ve vysoké kvalitě 1080p. Aplikace je fajn, jsem s ní spokojená, jen se peru s jiným problémem. Ač všechen materiál bere ke zpracování z SD karty, nechce videa na kartu uložit, prostě tam ta možnost není. A není to jediná aplikace, která mi takhle trucuje. Chci mít v telefonu pořádek, aplikace v telefonu, dokumenty, hudbu, videa a fotky na kartě. Když nejde na kartu uložit Excel tabulka s daty několika bajtů, je to dobrý, uložím to teda do telefonu a pak přesunu, ale když se dva dny piplám s videem, které má 5 giga, tolik místa v telefonu nemám a je to v…
Nemam něco špatně nastaveného v telefonu? Nebo by pomohla nějaká apka. Rootovat se mi telefon vůbec nechce, jinak funguje perfektně… jo a mám Note 4. Také děkuji za případnou pomoc.

Odpovědět

Zpět na „Ostatní aplikace“