Ostatní aplikaceSpořič obrazovky android 1,6

Moderátoři: don_alex, radegast

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
query
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: SE xperiam X10 pro mini

Spořič obrazovky android 1,6

Příspěvek od query » pát 03. zář 2010 13:48:13

Ahoj,
mam SE x10 experia mini pro a zatím se jen seznamuju, ale narazil jsem na jednu věc, která mi dost chybí.

Byl jsem zvyklej, že používám telefon jako hodinky a na starém telefonu N70 jsem měl hodiny jako spořič.
Existuje něco takovýho pro android 1.6? Resp. existují na něj spořiče? Nikde jsem nic nenašel. Teď, když se chci podívat na čas, tak musím telefon odemykat a znova zamykat.

Díky

skooopa
Droid
Typ mobilu / ROM: Motorola BackFlip
Twitter: @fireskopa
Tablet: Nexus 7
Rom: CM7/ofiko 4.1.1
Kontaktovat uživatele:

Re: Spořič obrazovky android 1,6

Příspěvek od skooopa » pát 03. zář 2010 14:09:58

Ne sporice na androidu asi opravdu nedosahnes a kdyby jo myslim ze telefon by mel vydrz sotva par hodin. Jedine co by si mohl pouzivat je nejaka aplikace "nocni hodiny" treba alarm clock V2 ...
Obrázek
Fackováním se hloupost odnaučit nedá
Nepiste mi SZ s banálním dotazem! Od toho je tu tlacitko HLEDAT!

lijavec
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: Huawei P7

Re: Spořič obrazovky android 1,6

Příspěvek od lijavec » čtv 27. led 2011 23:23:59

Tak jsem přešel od symbianu k androidu 2.1 a furt se nemůžu smířit s černým pohotovostním displejem. Byl jsem zvyklej na Nokii používat program cClock http://www.symbianportal.cz/clanky/138- ... -displeje/ a na dislpleji jsem měl furt datum, čas, zmeškané hovory, týden v roce, sms, baterku, signál. Sice jen černobíle a bez podsvícení, ale čitelně.
Jediné co se mi podařilo najít je aplikace ScreenSaver http://www.appbrain.com/app/screensaver ... creensaver Kde jsou hodiny, zmeškané hovory, sms, maily. Jediná nevýhoda je, že program se sám nespustí po uspání telefonu.
Jestli by měl někdo nějaký dalši typ tak sem s ním, díky

Odpovědět

Zpět na „Ostatní aplikace“