Ostatní aplikaceAndroid Auto

Moderátoři: don_alex, radegast

Odpovědět

pturek
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: SAMSUNG Galaxy J5 /2016

Re: Android Auto

Příspěvek od pturek » ned 29. lis 2020 16:45:33

Moje poslední zkušenost je taková, že v několika posledních údržbových verzích AA musel Google udělat nějaké změny a "odlehčit" kód.
Dříve se mi často stávalo, že při navigaci hlas koktal, mapa cukala a celkově byl AA po připojení na auto pomalý (hlavně při navigování s Waze). Teď chodí poměrně svižně a koktání žádné a navíc se mi už nestává, že by se AA s autem nespojil. Docela hezky chodí notifikace na SMS a události v kalendáři, WhatsApp zprávy ale nikoliv. No, a mluví stále hatmatilkou. Jem na verzi 5.8.604353 pro armeabi.
Každý má asi kapku jiné zkušenosti, budou možná závislé na potracích AA na typy CPU v mobilech (resp. na architekturách CPU) a FW mobilu a auta.

placa16
Nové Androidě

Příspěvek od placa16 » pon 25. led 2021 16:31:35

Zdravím mam dotaz k AA se normálně připojím ale nemam tam žádnou aplikaci , spotify , messenger , whatsApp nic jenom přehraváč, mapy a nastavení

pturek
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: SAMSUNG Galaxy J5 /2016

Příspěvek od pturek » pon 25. led 2021 20:11:51

WhatsApp a ostatní messangery mají v AA být patrně integrovány skrytě pouze pro příjem zpráv a odpovědi na ně v "bezpečném" režimu auta, což podle mne v aktuální verzi AA je aktivovaná parkovací brzda (jedině v tomto stavu se ve Waze zobrazí vyhledávací pole, do kterého je pak možné psát z on-screen klávesnice).
SMS se také pouze přijímají a nelze za jízdy psát z auta nové.

Odpovědět

Zpět na „Ostatní aplikace“