Ostatní aplikaceNahrávání přehráveného zvuku z telefonu v PC - POMOC!

Moderátoři: don_alex, radegast

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
MichaelOfficial
Stálý androiďák
Reputace: -7
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S7
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy S4 mini

Nahrávání přehráveného zvuku z telefonu v PC - POMOC!

Příspěvek od MichaelOfficial » čtv 07. led 2016 21:16:29

Ahoj, zajíma mne jak mohu nahrávat ve Windows 7 zvuky přehrávané v telefonu? Zkusil jsem kabel s oboustranným jack i měnit záznám zařízení, i aplikaci která v telefonu mění profil výstupu zvuku, ale NIC...Zkusil jsem i bluetooth a v pc se nic nedělo. Poradíte mi někdo? Mám Samsung S5.

Flynne
Robot
Reputace: 25
Typ mobilu / ROM: myPhone Next - Stock ROM
Mobil 2 / ROM: iPhone 2G a WP HTC Radar - custom ROM Dynamics 2.0
Tablet: Prestigio Multipad PMP5780D

Re: Nahrávání přehráveného zvuku z telefonu v PC - POMOC!

Příspěvek od Flynne » čtv 07. led 2016 21:44:55

Z jakéhokoli audio zařízení lze ze sluchátkového výstupu nahrávat zvuky do PC, kde musí být přepnuto na záznam zvuku. To musí podporovat zvuková karta. Kabelem Jack/Jack (3,5 mm) se propojí obě zařízení (v PC je to vstup pro mikrofon, případně AUX) a nahrávání lze uskutečnit. K tomu je vhodné si do PC nainstalovat nějaký program pro nahrávání (např. RipVinyl). Možností je dost, stačí jen hledat v Google pod hesly "nahrávání audio" a pod. Totéž v angličtině. Já osobně takto do PC (Win 7, Win 10) běžně nahrávám, záleží ale na nastavení zvukovky pro záznam. Tam zaměř svou aktivitu.

Autor tohoto vlákna
MichaelOfficial
Stálý androiďák

Příspěvek od MichaelOfficial » pát 08. led 2016 5:18:10

Já tam mam právě že jeden Jack a ten je mikrofon a výstup na sluchátka zároveň a nejde to přepnout režim ze sluchátek na mikrofon :/

Flynne
Robot

Příspěvek od Flynne » pát 08. led 2016 7:37:25

To už ale není záležitost telefonu, ale PC. Proto musíš pátrat na jiných webech, nejlépe těch, které se týkají Windows a PC. Je tolik různých příčin, proč nahrávání nejde, že není možné jednoduše poradit. Může to být ovladači zvukovky (aktualizuj je), může to být softwarem pro zvukovku... Hledej na Google, jak jsem již psal minule. Zkus také vyloučit možnost, že to ve Windows neumíš nastavit, ono je tam dost možností, ale to už je nad rámec tohoto fóra. Někdy to opravdu dělá neplechu a je potřeba to zkoušet. Jako zdroj signálu můžeš použít vše, co má výstup do sluchátek, nemusí to být jen telefon.

Autor tohoto vlákna
MichaelOfficial
Stálý androiďák

Příspěvek od MichaelOfficial » sob 09. led 2016 15:10:53

Nejde to i tak i dkyž jsem měnil režimy na pc, Celé to je upřímně na HO-NO. Nechápu proč normalně nejde pichnout kabel na pc a mobil a hotovo. Proč všchno tak pitomě komplikují.

Flynne
Robot

Příspěvek od Flynne » sob 09. led 2016 17:39:07

Vyzkoušej to ještě z jiného zdroje zvuku, např., máš-li nějaký mp3 přehrávač, případně CD discman, anebo kazeťák. Když to nepůjde nahrávat, je skutečně problém v PC, na netu najdeš spoustu stesků na nahrávání audia u win 7 a win 8 (10). Sežeň si do PC ten Rip Vinyl, program na nahrávání, anebo jiný. Musí tam jít nastavit zdroj signálu. Pokud to bude zašedlé, je to opravdu jen problém počítače, ovladačů pro zvukovku. Je to laborování, ale nakonec by to mělo jít. Vím to, protože jsem to řešil také už několikrát. Já mám v NB Asus zvukovku VIA HD Audio a pořád to nešlo, až jsem to chtěl vzdát a najednou zničeho nic se to rozchodilo. Začalo to nejít po upgrade na Win 10.

Odpovědět

Zpět na „Ostatní aplikace“