Ostatní aplikaceRozvrh hodin s podporou suplování

Moderátoři: don_alex, radegast

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
kouzelnik3
Androiďák!
Reputace: 3
Typ mobilu / ROM: LG G4
Rom: Stock
Kontaktovat uživatele:

Rozvrh hodin s podporou suplování

Příspěvek od kouzelnik3 » pát 19. úno 2016 0:07:52

Ahoj všem a hlavně těm, kteří navštěvují školu,

hledám nějakou aplikace rozvrhu hodin, která dokáže pracovat se suplováním. Teď používám aplikace "Timetable", která mi vyhovuje po většině stránek. Umí ztišit zvuk x minut před a vrátit původní zvuk po konci hodiny, umí oznamovat x minut před začátkem hodin info o následující hodině jako je místnost, předmět,.. Zároveň umí nastavit takové ty optické hodiny, že jeden den, kdy optická hodina neni, tak nastavím nějaký čas hodiny a jiný den, kdy optická hodina je, nastavím trochu jiný čas víceméně té samé hodiny. Také si umí uložit úkoly a zkoušky na následují dny i s oznámením x dnů před. No a to bych chtěl, aby bylo pokud možno vše zachováno nebo splněno v té aplikaci, kterou hledám. Od toho suplování si představuji, že si nastavím suplovanou hodinu, ať už jde jen o změnu místnosti nebo o změnu učitele, až po odpadnutí hodiny nebo třeba přidané hodiny. Prostě klasika, jako to většinou bývá. Prostě takové dočasné změny, které se změní zpět po uplynutí dané změny.

Existuje nějaká taková aplikace, aby splňovala aspoň většinu výše zmíněného plus supl? Minimálně já jsem na takovou nenarazil a proto se ptám vás, jestli někdo nějakou takovou nezná a případně by mi ji nedoporučil. :)

HTC One V → LG G2 → LG G4 → OnePlus 6

xanthor
Kyborg
Reputace: 91
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S7 [SM-G930F]
Mobil 2 / ROM: Xiaomi Redmi Note 3 Pro 2/16 [kate]
Tablet: Samsung Galaxy Tab A 10.1 2016 [SM-T580]
Tablet 2 / ROM: Alcatel OneTouch Pixi 3 (10)
Rom: S7: stock, kate: NOS

Re: Rozvrh hodin s podporou suplování

Příspěvek od xanthor » pát 19. úno 2016 0:19:43

A zkusil jsi kontaktovat vývojáře té aplikace, kterou teď používáš?

Autor tohoto vlákna
kouzelnik3
Androiďák!
Reputace: 3
Typ mobilu / ROM: LG G4
Rom: Stock
Kontaktovat uživatele:

Re: Rozvrh hodin s podporou suplování

Příspěvek od kouzelnik3 » pát 19. úno 2016 0:23:51

Zkusil, dvakrát. Vždy přišlo jen oznámení o ticketu, že byl přijat můj nápad, ale nic dalšího nepřišlo, jako třeba konkrétní odpověď od někoho tam něco tak něco.
HTC One V → LG G2 → LG G4 → OnePlus 6

Odpovědět

Zpět na „Ostatní aplikace“