Ostatní aplikacePowerAmp vs PlayerPro vs orig. přehrávač

Moderátoři: don_alex, radegast

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
laajosh
Stálý androiďák
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Note 2

PowerAmp vs PlayerPro vs orig. přehrávač

Příspěvek od laajosh » úte 17. kvě 2016 15:01:21

Zdravím,
Mám Huawei Y6 DS a protože orig.přehrávač má equalizer pouze s předvolbama,tak jsem si nainstaloval výše uvedené přehrávače.
Zvuk celkem dobrý,ikdyž někdy jsem na pochybách,ale co mě vytáčí jsou náhodné výpadky zvuku či pazvuky. Někdy to udělá jednou za čas a někdy v každé písničce. PlayerPro někdy z ničehonic přeruší skladbu a přeskočí na druhou. Když se na ni vrátím tak mi nahlásí že formát není podporován. Po restartu aplikace ji začne znovu přehrávat,ale za chvíli ji zase přeskočí. U PlayerPro mám nainstalované DSP a to se mi při tomto přeskočení skladby odpojí. Nevím jestli je to trial verzí ale po této zkušenosti se mi tedy nechce koupit ani jeden přehrávač a asi se vrátím k originálnímu,ten je spolehlivý. Jakou máte zkušenost vy?

LivArt
Terminátor
Reputace: 263
Typ mobilu / ROM: Samsung SM-N970F
Mobil 2 / ROM: Mi5 + SGS4 + SGS6
Twitter: https://twitter.com/CZmisak
Tablet: SGTab4

Re: PowerAmp vs PlayerPro vs orig. přehrávač

Příspěvek od LivArt » úte 17. kvě 2016 18:02:23

Nemáš tam náhodou nějakou kravinu na spravování paměti, nějakej clean master nebo podobnou cypovinu?
lenovo - Je to ještě mnohem horší, než to vypadá.
Zpomalený nebo sekající se telefon - jak postovat
Nejobsáhlejší Doctor Who CZ & SK Fanweb | Sleduj mě na #twitteru.
Soukromé zprávy mi pište, pokud máte nějaký konkrétní dotaz na mě. Na ostatní dotazy je tu fórum.

ALF
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: JiaYu G3sT

Příspěvek od ALF » stř 18. kvě 2016 9:15:55

Pouzivam uz od dob androidu 4xx PowerAmp a nikdy nebyl problem.Telefony,LG,Huawei,cina,Sony
JiaYu G3sT
SonyEricsson C702 -> SonyEricsson C510 -> LG GT540 -> HTC Desire -> LG Optimus 2x -> Jiayu G3sT -> Huawei P6 -> Sony Xperia Z3C

Jumbo78
Administrátor
Reputace: 281
Typ mobilu / ROM: iPhone XS Max 512 GB
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy NOTE EDGE - STOCK ROM
Tablet: Samsung Galaxy TAB S2

Příspěvek od Jumbo78 » stř 18. kvě 2016 15:52:16

Taky používám x let PowerAmp a bez problémů.
To přeskočení skladby - mohlo by to ukazovat na vadnou kartu (pokud máš hudbu na kartě)
Skvělá navigace WAZE - vyzkoušej
Na poděkování slouží palec u příspěvku ;)
Cashback za nákupy

Autor tohoto vlákna
laajosh
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: Note 2

Příspěvek od laajosh » čtv 19. kvě 2016 6:26:30

Takže problém je asi vyřešen. Zjistil jsem,že ač mám PlayerPro mezi chráněnýma aplikacema,tak tam nebyl DSP. Od té doby co jsem ho tam přidal,tak jsem zatím žádný výpadek ani přeskočení nezaregistroval. PowerAmp jsem už předtím v amoku odinstaloval,ten měl výpadky nejčastější ale je možné že tam taky nebyl uvedený. Když jsem neměl PlayerPro mezi chráněnýma tak se mi zastavoval po zhasnutí obrazovky. Tak snad to byl tento problém. Jinak žádný cleaner nepoužívám,jedině že by tam byl nějaký tovární. Ale musím pochvalit PlayerPro za ovládání gesty, při jízdě autem se špatně přepínají skladby a teď naprosto bezpečně posunu na další a nemusím riskovat nehodu nebo trpět u nějaké nechtěného nevymazaného songu. :palec:

Odpovědět

Zpět na „Ostatní aplikace“