Ostatní aplikaceWifiPokrytec - generátor heatmap Wifi signálu

Moderátoři: don_alex, radegast

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
bedla.czech
Nové Androidě
Reputace: 0

WifiPokrytec - generátor heatmap Wifi signálu

Příspěvek od bedla.czech » sob 30. říj 2010 14:49:30

Ahoj,
chtěl bych Vám představit aplikaci WifiPokrytec, která je od včerejška na Android marketu. Aplikace slouží ke generování teplotních map síly wifi signálu vybraného AP a byla "rozpitvána" na akci Android pitevna v rámci ČVUT GUG.

bartfox
Stálý androiďák

Re: WifiPokrytec - generátor heatmap Wifi signálu

Příspěvek od bartfox » sob 30. říj 2010 16:34:28

Zkoušel sem to - kdyby šlo nakreslit půdorys bytu v PC, pak to přenést do Desire, tak by to bylo fajn... Kreslení v Desire je hrůza

B
Samsung Galaxy S2 (i9100) - PDA:KF3 Phone:KE7 CSC:KF2 (O2C) --> polák 2.3.5 XXKI4 --> ICS 4.0.3 LPS => PRODÁNO
Samsung Galaxy S3 (i9300) - rootnutý polák 4.1.2 XXELLA 3.0.31-742798 JZO54K.I9300XXELLA

Case
Kyborg
Reputace: 1
Typ mobilu / ROM: Vodafone 845 - ZTE Blade - Samsung Galaxy S
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Case » ned 31. říj 2010 0:55:08

Chtěl jsem si tu aplikaci vyzkoušet, protože mi přišla zajímavá, ale naprosto souhlasím s komentáři na Marketu - ovládání je příšerně neintuitivní a krkolomné. Vzdal jsem to.

Dám vytvořit novou mapu. Když si vyberu síť a zadám název nové mapy, tak to najednou zakřičí, že musím mít nějaký podklad. Kde, jak? Do té doby se tam o žádných podkladech nemluvilo... Když konečně zjistím, že se musím vrátit na předchozí (úplně prázdnou!) obrazovku a vlézt do menu, tak si můžu (zase na úplně prázdné černé obrazovce) vytvořit nový podklad. Mám zadat rozměry - výchozí je 100x100...čeho? Centimetrů? Palců? Metrů? Pixelů? Proč mi to nemůže říct, co se po mně vlastně přesně chce? Zadám rozměry...a jsem na nějaké obrazovce, kde zase nevím, co mám dělat...Zoomovat nejde...v menu je nějaké kreslení čar a posouvání bodů...tak dám teda kreslit čáru. Hm, teď kreslím čáru, ale jak ji mám ukončit?

A tak pořád dál. Prostě nepoužitelné. Po chvilce frustrovaného utrpení to letělo pryč, je mi líto.

Mishack
Kyborg
Reputace: 109
Typ mobilu / ROM: Pixel 3a XL
Twitter: @MichalSvatos
Rom: Poslední ofiko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mishack » ned 31. říj 2010 9:54:26

Naprosto souhlasim s Case. Mam bohuzel uplne stejnou zkusenost.

@telefon    
N1 (testovací phone, CM 7.2) --> Galaxy Nexus (AOKP JB-MR2 Milestone 1) --> LG Nexus 5, 32GB (stock, Xposed Framework + GravityBox) --> LG Nexus 5x, 32GB (Stock, root) --> Pixel 3a XL (stock)
www.mishack.cz | helpforitaly.eu

yxyxyx
Androiďák!
Typ mobilu / ROM: SGS3
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od yxyxyx » ned 31. říj 2010 11:17:11

Na android pitevnu na felu jsem se chtěl podívat, ale 25. jsem byl bohužel mimo Prahu...

1) naprosto souhlasím s Casem

2) neexistuje záznam z pitevny(asi by bylo lepší z android pitevny - :-D jiné pitvy mě nezajímají :-D ), klidně i z nějaké jiné aplikace? Děkuji :-)
Samsung Galaxy S3, Samsung Galaxy S2,Motorola Defy CM7, HTC Desire(prodáno), Acer S100 Liquid(prodáno), N85(prodáno), HP 114(prodáno)

Autor tohoto vlákna
bedla.czech
Nové Androidě

Příspěvek od bedla.czech » ned 31. říj 2010 13:58:55

Ahoj vsem,
za podnety a kritiku dekuji. Ergonomii aplikace mam v TODO a z Vasich komentaru se poucim a aplikaci vylepsim. Btw. z hlavniho menu se da prekliknout na obrazkovou napovedu (pokud jste offline, tak se zobrazi jen dialog s kratickym vyrezem napovedy).
Dekuji za dalsi komentare a kritiku

cevacevikus
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: HTC Wildfire

Příspěvek od cevacevikus » pát 25. bře 2011 21:59:56

Tato aplikace ač trpící dětskými nemocemi by se mi i líbila, jenže mi je pro mě z neznámého důvodu zapovězeno aktualizovat přes market - HTC Wildfire... Prosím o nápravu.

Odpovědět

Zpět na „Ostatní aplikace“