Ostatní aplikaceGoogle asistent

Moderátoři: don_alex, radegast

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
Skart
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Samsung S10e

Google asistent

Příspěvek od Skart » pát 02. říj 2020 7:01:21

Zdravim,
vcera jsem chtel zacit pouzivat Android auto ale k memu zklamani to je temer nepouzitelne, protoze moc nerozumim problematice google asistenta. Na mobilu jsem obcas pouzival hlasove zadavani, ktery cestine perfektne rozumi a cesky mi umi odpovidat. Bohuzel v aute pri pouziti android auto (prestoze prostredi je v cestine), kdyz se pokousim na asistenta mluvit, komunikuje v anglictine. To je extremne neprakticke napriklad pri vytaceni kontaktu, kdy proste jmenum nerozumi. Mate me take to, ze presto, ze cele prostredi meho telefonu je v cestine, jakmile vstoupim do menu nastaveni google asistenta, tato cast menu je cela v anglictine a v jazycich cestinu nemam. Abych shrnul svuj dotaz: muzete mi, prosim, vysvetlit, jak je mozne, ze na telefonu lze zadavat povely v cestine, ale v android auto uz ne? A proc je me nastaveni google asistenta i v menu telefonu v anglictine? Poredem moc dekuji za kazdou odpoved.

policak
Droid
Reputace: 75
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S7

Re: Google asistent

Příspěvek od policak » pát 02. říj 2020 17:16:01

Protože v telefonu jsi doposud využíval jen funkci Hlasové vyhledávání, případně Hlasové vytáčení. Google asistent je něco jiného a zatím podporu češtiny nemá.
Podpis...to jako můj? Nebo čí? Radši to nechám volný.

Odpovědět

Zpět na „Ostatní aplikace“