Ostatní aplikaceAndroid Auto

Moderátoři: don_alex, radegast

Zamčeno

Autor tohoto vlákna
DenyKr
Robot
Reputace: 0
Kontaktovat uživatele:

Android Auto

Příspěvek od DenyKr » čtv 03. pro 2020 22:11:18

Kluci, mám dotaz na Android Auto a rád bych věděl, zda je to vlastnost, nebo chyby..

Při použití se systémem ve VW mi dělá následující:

1) Rádo to často vypadává - kabel nový, zkusil jsem i jiný, pořád stejný problém.. Především při manipulaci s mobilem

2) Po výpadku kolikrát opakovaně na telefonu požaduje potvrzení, někdy zase ne (z logiky věci vyplývá, že by se to mělo potvrzovat jen jednou a pak už fungovat automaticky)

3) Kdykoli dojedu, při opětovném nastartování navigace (Waze) zapomene kam se jede a musím to zadávat znovu.. Toto je naprosto nepochopitelná stupidita, která mě spolu s bodem #4 přivádí k šílenství... Stejný případ nastává samozřejmě i po samotném výpadku AA..

4) Ve Waze neexistuje historie.. Tedy existuje, ovšem například když si před jízdou zadám pro mě novou a "cizí" adresu, když Waze po zastávce "zapomene" trasu, mohu onu zadanou trasu najít POUZE vyplněním vyhledávacího pole nanovo, kdy adresu musím zadat minimálně 1. písmenem (například Hlavní třída 50 = musím zadat "H", aby mi to našlo poslední vyhledávání od tohoto písmena - celistvý přehled ve formě normální historie neexistuje), což je kolikrát problém, když je ona adresa pro mě cizí a nepamatuji si ani to první písmeno. Navíc znovu a znovu toto podstupovat X krát během jízdy, kdykoli po výpadku, nebo zastávce, to je na sebevraždu...

5) I když mám v telefonu nastavený kontakt správně = Petr jako jméno a Novák jako příjmení, s řazením podle příjmení, Android Auto vše seřazuje podle jména a nenašel jsem jak to změnit...

6) Vážně neexistuje způsob jak schovat spodní ovládací panel (řádek??) Zmenšuje displej o třetinu...

7) Při příchozím hovoru zvonil mobil, BT ne. Možná ojedinělá chyba, dnes jsem si toho všiml..

Samsung Galaxy Note20 Ultra 5G. Komplet čistá instalace, poslední aktualizace aplikací a ovladačů.

Díky předem za zkušenosti. Kdyby existoval způsob řešení bodu 3 a 4, byl bych v sedmém nebi..

Samsung Galaxy Note20 Ultra 5G

Carbon2000
Stálý androiďák
Reputace: 3
Typ mobilu / ROM: Galaxy S9+DUOS

Re: Android Auto

Příspěvek od Carbon2000 » pát 11. pro 2020 8:15:07

ahoj,

1) nemas pouzdro na telefonu? delalo mi to taky ale vyresil sem to novym kabelem od te doby klid. androidu 11 uz jde pripojit bez kabelu ale obcas pada vuz skoda scala vseobecne koncern volkswagen ma problemy s novym firmware do novych aut.

2) potvrzeni telefonu jo dela mi to taky ale ted bez kablu to nic nechce alespon jsem si to nevsiml

3) dnes cestou domu vy vydla waze (pripojeni bez kabelu) no po cca 30sek opet naskocila. trasa smazana no nechal sem to tak jel sem po dalnici dal bez zadane trasy cca po 10min. sem mel trasu najednou zpet

4) nezkoumal sem nejak podrobne waze zatim

6) nevim ale myslim ze ne na scale spodni radek zabira cca 1,5cm radio Bolero 8"

celkove si myslim ze problem bude ve software ve vozech neni tajemstvi ze skoda a vw maji problem s timhle ve vozech nizsi tridy. kolega ma superba 2015 stejny problem jeho apple se nepripoji pres kabel ani bezdrat. dnes sel do Prahy na prehrani software

verny94
Moderátor
Reputace: 282
Typ mobilu / ROM: Huawei P30
Mobil 2 / ROM: Samsung Gear S3 Frontier

Re: Android Auto

Příspěvek od verny94 » pát 11. pro 2020 8:37:07

Android auto má vlastní téma tady.
Zamykám.
Na poděkování slouží tlačítko v rohu příspěvku :palec:

Zamčeno

Zpět na „Ostatní aplikace“