Ostatní aplikaceEqualizer na Android S.E. xperia 10

Moderátoři: don_alex, radegast

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
djkobrra
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Sony E. Xperia 10 mini pro

Equalizer na Android S.E. xperia 10

Příspěvek od djkobrra » sob 27. lis 2010 14:57:04

Ahoj, chcem sa spytat, poznate nazov nejakej aplikacie hudobneho prehravaca na mobilny telefon S.E. Xperia 10 mini pro? Teda, ze by som si pri spusteni hudby z karty mohol aj dat vlastny equlizer?
A tiez, neexistuje nahodou aj nieco podobne na tieto mobily ako je pri Windows Media player, ze ked mi hra hudba, tak sa mi tam robia vselijake efekty, neexistuje aj nejaka aplikacia vyrobena pre tento typ softwareu??

Vid priklad
http://imghost.sk/share/332840-zabavanaan.jpeg

Jajar
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: SK17i Xperia mini pro

Re: Equalizer na Android S.E. xperia 10

Příspěvek od Jajar » ned 12. pro 2010 13:39:07

Můžu vřele doporučit PowerAMP http://www.androlib.com/android.applica ... qwwmE.aspx .
Tebou zmiňované animace/efekty sice nemá, ale eq obsahuje. Dál umí přehrávat/procházet hudbu jak podle adresářů, tak i podle standartní androidí knihovny, stačí si jen vybrat.
Je to ale trial a nevím, jak je to momentálně s placenými app na Slovensku.

Autor tohoto vlákna
djkobrra
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: Sony E. Xperia 10 mini pro

Re: Equalizer na Android S.E. xperia 10

Příspěvek od djkobrra » čtv 06. led 2011 21:35:17

Vdaka stiahol som si ho.... je to ozaj len trial verzia po urcitom case, ked ho spustim mi stale vypisuje tu hlasku, ze ho treba registrovat alebo take nieco, len neviem ako.... Kazdopadne spokojny prehravacik :D
Len jedna nevyhoda, minule si idem v buse, otvorim si zlozku s hudbou a potom som si chcel odtial odstranit akoze z playlistu jednu pesnicku a cuduj sa svete, ja som si vsetky pesnicky co som mal na karte poslal do ahoj :D ale tak nevadi :D moja sikovnost......

Odpovědět

Zpět na „Ostatní aplikace“