Ostatní aplikaceSMS ParkovaCzech

Moderátoři: don_alex, radegast

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
petrsimek
Nové Androidě
Reputace: 0

SMS ParkovaCzech

Příspěvek od petrsimek » ned 12. pro 2010 16:34:22

V rámci mého koketování s platformou Android jsem zkusil vytvořit takovou menší aplikaci - jde o program, který má zjednodušit objednání parkování ve městech, která to podporují, prostřednictvím SMS. Umožní evidenci aut s jejich RZ a při objednání lístku se jen vybere zóna, doba a auto a program vytvoří sms, kterou předá do sms klienta a můžete ji odeslat.

Další informace a apk ke stažení: http://www.petrsimek.cz/smsparkovaczech/

Pokud máte odvahu :) vyzkoušejte.

Pokud vyzkoušíte, byl bych rád, kdybyste mi alespoň napsali v jakém stroji vám program funguje (a v kterém ne). Zatím jsem to (kromě emulátoru) zkoušel jen v HTC Desire.

Nápady pro další rozvoj také uvítám. :)

Zatím to obsahuje data jen pro Hradec Králové, ale stejná firma dodává toto řešení parkování i do dalších měst, takže až to bude trochu odladěné pro HK, tak přidám i další.

Program je zatím ke stažení jen z uvedeného webu, na Market to půjde až to bude za to stát.

Petr Šimek

HTC Desire

slamka
Androiďák!
Reputace: 7

Re: SMS ParkovaCzech

Příspěvek od slamka » stř 05. led 2011 14:03:57

Zdravim,
vcera som potreboval parkovat v centre Bratislavy a pri kupe parkovacej karty som si vsimol aj moznost platenia SMS na podobny sposob ako funguje kupa cestovneho listka. Chcem sa opytat - bolo by mozne zakomponovat aj Bratislavu do tohto projektu??
Dolozil by som vsetky pravidla ako to pouzivat - nie su v meste ziadne zony, za 1 SMS sa parkuje 90min, to je vsetko.
Teoreticky by som pomohol so slovenskym prekladom.
HTC Desire, CM7.2.0.1
LG Google Nexus 4, ROM: Stock 5.1.1 ROOTED

Lenovo VIBE P1 P1a42, ROM: Stock 5.1.1, ROOTED -> Stock 6.0.1, ROOTED -> AOSP Extended, 7.1.2, ROOTED
Motorola Moto G6 Plus, ROM: Stock ROM 8.0 Oreo

Autor tohoto vlákna
petrsimek
Nové Androidě

Příspěvek od petrsimek » pát 07. led 2011 10:45:22

To co potřebujete podle mě umí aplikace SMS Parking Slovakia, dostupná na Marketu.
HTC Desire

Autor tohoto vlákna
petrsimek
Nové Androidě

Příspěvek od petrsimek » pát 07. led 2011 10:48:15

A to mi připomíná, že SMS ParkovaCzech je od verze 0.5 už také dostupný na Marketu a už pokrývá 8 měst: Hradec Králové, Ústí nad Labem, Jablonec nad Nisou, Uherské Hradiště, Děčín, Břeclav, Havlíčkův Brod a Žďár nad Sázavou

http://www.petrsimek.cz/smsparkovaczech/

Petr Šimek
HTC Desire

Odpovědět

Zpět na „Ostatní aplikace“