Samsung Galaxy S4 (I9500/I9505) - Obecná diskuzeSamsung Galaxy S4, rada pri reklamácii

Moderátoři: Moderátoři Samsung, Moderátoři Samsung

Odpovědět
kalipaca
Nové Androidě
Příspěvky: 6
Registrován: ned 12. črc 2015 10:56:23
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S4

Samsung Galaxy S4, rada pri reklamácii

Příspěvek od kalipaca »

Dobrý deň, popíšem vám moj problém od začiatku, cca mesiac dozadu sa mi začal telefón sám od seba vypínať, reštartovávať, niekedy neišiel ani hned zapnúť až cca za hodinu a dokonca niekedy nešiel ani na prvý kráť.Zatial to robilo len pár krát do týždna tak som to neriešil len sa to stupnovalo a už to bolo aj 3x za deň, až tento týžden v stredu sa mi vypol úplne tak že neišiel spustiť a už ani nejde :( :( :( tak som utekal hned vo štvrtok do servisu, povedali že mi skúsia vymeniť baterku že ju objednajú že mám prísť v piatok, v piatok po výmene baterky ma nemilo prekvapily že to nieje baterko ale že odišla nejaká "fleška"(asi nejaká doska) lajcki povedané podla mna a sám neviem čo to je, tak mi povedali že ten telefón je súci do smetí, lenže je ešte v reklamácii tak by som ho chcel reklamovať len som tam mal svoje údaje, v servise mi povedali že pri tom ako je ten telefón poškodený že k tým údajom, fotkám a pod. sa už nikto nikdy nedostane.Len sa chcem spýtať Vás či sa nedá preistotu alebo nieje na mobile nejaké tlačítko reset čo by napr. hodilo mobil do továrenských nastavení, ak nie tak sa proste nič nestane.Budem rád ak mi poradíte do nedele keďže v pondelok ide telefón na reklamáciu, a pošlú mi nový kus.Ďakujem pekne všetkým za rady.
Uživatelský avatar
mahon
Moderátor
Příspěvky: 2293
Registrován: stř 18. kvě 2011 16:33:35
Typ mobilu / ROM: NOTE 3 n9005
Bydliště: Vsetínsko

Re: Samsung Galaxy S4, rada pri reklamácii

Příspěvek od mahon »

Máš poškozenou (mrtvou) paměť což je na výměnu základní desky. Bohužel v tomto stavu tovární nastavení neuděláš.
kalipaca
Nové Androidě
Příspěvky: 6
Registrován: ned 12. črc 2015 10:56:23
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S4

Re: Samsung Galaxy S4, rada pri reklamácii

Příspěvek od kalipaca »

Takisto v servise kebyže si telefón nejako opravia ked ho reklamujem, nemožu sa dostať k tým dátam čo som tam mal?
Uživatelský avatar
verny94
Moderátor
Příspěvky: 4054
Registrován: stř 22. kvě 2013 18:26:02
Typ mobilu / ROM: Huawei P30
Mobil 2 / ROM: Samsung Gear S3 Frontier
Bydliště: Kladno

Re: Samsung Galaxy S4, rada pri reklamácii

Příspěvek od verny94 »

Vymění desku. Určitě nebudou tahat data. Na to jsou specializované firmy.
Na poděkování slouží tlačítko v rohu příspěvku :palec:
kalipaca
Nové Androidě
Příspěvky: 6
Registrován: ned 12. črc 2015 10:56:23
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S4

Re: Samsung Galaxy S4, rada pri reklamácii

Příspěvek od kalipaca »

Dakujem.
//edit: Takze oni ked si vymenia tu zakl. dosku a po spusteny telefonu budu mat tovarenske nastavenie alebo tam nabehne to co som tam mal ja?A inak nemal by byt problem pri reklamacii, kedze odisla ta zakl. doska, zeby vadny kus?
Uživatelský avatar
verny94
Moderátor
Příspěvky: 4054
Registrován: stř 22. kvě 2013 18:26:02
Typ mobilu / ROM: Huawei P30
Mobil 2 / ROM: Samsung Gear S3 Frontier
Bydliště: Kladno

Re: Samsung Galaxy S4, rada pri reklamácii

Příspěvek od verny94 »

Když vymění desku, tak telefon buse jak po vytazeni z krabičky.

Reklamuj a uvidíš.
Na poděkování slouží tlačítko v rohu příspěvku :palec:
kalipaca
Nové Androidě
Příspěvky: 6
Registrován: ned 12. črc 2015 10:56:23
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S4

Re: Samsung Galaxy S4, rada pri reklamácii

Příspěvek od kalipaca »

Dakujem, zajtra reklamujem :)
Uživatelský avatar
don_alex
Administrátor
Příspěvky: 9937
Registrován: ned 26. srp 2012 16:11:34
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S22 Ultra 5G [SM-S908B]
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy Note 9 [SM-N960F]
Tablet: Samsung Galaxy Tab S7 [SM-T870]

Re: Samsung Galaxy S4, rada pri reklamácii

Příspěvek od don_alex »

Deska je vlastně celý telefon, tedy je na ní i paměť (ta navíc umřela, proto telefon nefunguje), takže když Ti vymění desku, opravdu v telefonu žádná Tvá data nebudou. A z té Tvé staré desky to nikdo tahat nebude, takových desek tam mají spoustu a bylo by to pro ně plýtvání časem. :)
:palec: Chceš-li poděkovat, klikni na palec :palec:

SERVIS MT => Unbrick | oprava IMEI a S/N | JTAG | unlock | flash ROM | atd. <= VÍCE PŘES SZ
Moje hračky: SM-N960F [Stock] | SM-N910C [Stock] | GT-N7100 [Stock+Root] | GT-N8000 [Stock+Root] | Sony SW2
Odpovědět

Zpět na „Samsung Galaxy S4 (I9500/I9505) - Obecná diskuze“