PokecProstředí v telefonech POCO

Pokec o všem možném i nemožném. V této sekci není nic OT. :)

Moderátoři: Jacho, Moderátoři fór, Jacho, Moderátoři fór

Odpovědět
Uživatelský avatar
vitezslav2
Androiďák!
Příspěvky: 479
Registrován: ned 14. bře 2010 17:53:12
Mobil 2 / ROM: Apple iPhone 12 128GB
Tablet: Apple iPad 2019

Prostředí v telefonech POCO

Příspěvek od vitezslav2 »

Chtěl bych se zeptat. Nejsem majitelem telefonu POCO, ale zajímalo by mne, jestli používá stejné prostředí MIUI, jako třeba Redmi Note, nebo Xiaomi MI. Protože když koukám na recenze, tak u každého POCO jsou ikony kulaté, oproti hranatým v druhých jmenovaných telefonech. Hranaté jsou mi sympatičtější.
Děkuji za info.
Uživatelský avatar
Papooch
Androiďák!
Příspěvky: 600
Registrován: sob 02. led 2016 14:41:26
Typ mobilu / ROM: Samsung A51

Re: Prostředí v telefonech POCO

Příspěvek od Papooch »

Pokud ti jde jen o vzhled ikon, tak snad každý Android podporuje změnu Launcheru (prostředí "domovské obrazovky") a tudíž použití libovolných ikon.
Na poděkování slouží palec u příspěvku
Mia24
Nové Androidě
Příspěvky: 2
Registrován: pát 14. dub 2023 8:51:03

Re: Prostředí v telefonech POCO

Příspěvek od Mia24 »

ahojte,
chcela by som sa informovat ci poco m3 podporuje android 13.Moja aktualizacia mi to zatial neupgradla, takze neviem ci telefon nepodporuje adroid 13 alebo ci pomoze nastavenie telefonu do tovarenskeho stavu ? vdaka za odpovede.
Uživatelský avatar
šulda
Androiďák!
Příspěvky: 431
Registrován: stř 21. zář 2016 13:35:28
Typ mobilu / ROM: Poco M3 4/64GB

Re: Prostředí v telefonech POCO

Příspěvek od šulda »

Tovární nastavení nemá nic společného s tím, zda po něm bude možnost aktualizovat na vyšší verzi androidu. Poco M3 dostalo android 12 což se ani nečekalo, to je pro tento telefon konečná a víc nečekej. Už tak je to pro tento telefon nad míru. Pokud chceš android 13, pořiď si novější telefon.
Mia24
Nové Androidě
Příspěvky: 2
Registrován: pát 14. dub 2023 8:51:03

Re: Prostředí v telefonech POCO

Příspěvek od Mia24 »

dakujem za odpoved,ja som sa trochu sekla- staci mi android 12-> ide o to ze mi nejde naistalovat ani ten - > skusala som uz vsetko,mam miu global 12.0.11 a android 10. stiahla som si aplikaciu miu donloader odkial som stiahla balik.vedeli by ste mi poradit kde robim chybu alebo treba to instalovat pomocou pocitaca cez usb ? dakujem.
Odpovědět

Zpět na „Pokec“