Pokeccitlivost gps prijimace v g1

Moderátoři: Jacho, Moderátoři fór

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
Supík
Admin - ten hodnej
Reputace: 250
Typ mobilu / ROM: MI9 + HTC G1
Kontaktovat uživatele:

citlivost gps prijimace v g1

Příspěvek od Supík » ned 30. lis 2008 10:39:38

Musim uznat ze gps prijimac je v g1 docela dost citlivy. Citlivost je srovnatelna s sirf III. Gps zachytava signal I z me postele :) kdy na de mnou je betonovy strop + strecha. Zase jedno male plus :)

Pokud vám AndroidForum pomohlo, tak jej prosím sdílejte a lajkute na FB a dalších sociálních sítích. A nebo ho třeba i podpořte vypnutím adbloku a nebo pošlete donation ..viz pravý sloupec. AF to potřebuje. Díík

vlk
Androiďák!
Reputace: 1
Typ mobilu / ROM: xperia z2

Re: citlivost gps prijimace v g1

Příspěvek od vlk » ned 30. lis 2008 10:58:05

no zo sirfom by som to az tak velmi neporovnaval, (aspon s mojim externym bluetooth - iTec20)
citlivost prijimacieho chipu (ktory sa mi zatial nepodarilo identifikovat) je mozno dobra, ale kazi ju mala antena ... po odobrani baterkoveho krytu je mozne ju vidiet v rohu vedla kamery (taka cierna samolepka - su vnej vodive cesty - neodlepovat! :) )

Autor tohoto vlákna
Supík
Admin - ten hodnej
Reputace: 250
Typ mobilu / ROM: MI9 + HTC G1
Kontaktovat uživatele:

Re: citlivost gps prijimace v g1

Příspěvek od Supík » ned 30. lis 2008 22:09:45

vlk píše:no zo sirfom by som to az tak velmi neporovnaval, (aspon s mojim externym bluetooth - iTec20)
citlivost prijimacieho chipu (ktory sa mi zatial nepodarilo identifikovat) je mozno dobra, ale kazi ju mala antena ... po odobrani baterkoveho krytu je mozne ju vidiet v rohu vedla kamery (taka cierna samolepka - su vnej vodive cesty - neodlepovat! :) )
Ja bych to s tim Sirf III porovnaval pac je to takovy obecny standard/etalon. (aspon pro mne) Mel jsem uz cca 5-6 gps prijimacu krome stavajiciho sirf III co si opecovavam, byli dost tupy na signal. Sirf III a G1 jsou jediny co dokazou zachytit signal co projde zkrs sterchu a strop u me doma. Takze at to ma antenu klidne z ohnuty vidlicky...hlavni je ze to je citlive a rychle to startuje.

Vzpominam si, ze jsem videl tabulku vstupni citlivosti sirf III a ta byla cca od 20-40 dB lepsi nez u konkurence.. coz do ted nechapu jak to v udelali (tech cca -160dBm). Podle meho prvniho dojmu bude mit G1 vstupni citlivost podobnou.
Pokud vám AndroidForum pomohlo, tak jej prosím sdílejte a lajkute na FB a dalších sociálních sítích. A nebo ho třeba i podpořte vypnutím adbloku a nebo pošlete donation ..viz pravý sloupec. AF to potřebuje. Díík

Odpovědět

Zpět na „Pokec“