Pokeclaunchery pro Desire

Moderátoři: Jacho, Moderátoři fór

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
DenyKr
Robot
Reputace: 0
Kontaktovat uživatele:

launchery pro Desire

Příspěvek od DenyKr » úte 18. led 2011 8:14:00

Poté, co jsem zkusil kde co, mám dotaz:
existuje pro Desire vůbec nějaký launcher, který zanechá původní widgety a hodiny?
Používám HD romku s efektem překlápěcích hodin a rád používám klasické sense widgety - jenže po instalaci jakéhokoli launcheru to všechno zmizne.. Prvotně mi jde jen o změnu spodní lišty, abych v ní mohl mít vícero aplikací (něco na způsob Oxygenu), popř. šlo-li by to (ale to není podstatné), menu s efektem kostky se mi také líbí.. Existuje tedy něco podobného, nebo si holt musím vystačit s klasickou sense lištou?
Díky

w0lf
Androiďák!
Reputace: 1
Typ mobilu / ROM: Huawei P7
Twitter: w0lf_cz
Rom: EMUI
Kontaktovat uživatele:

Re: launchery pro Desire

Příspěvek od w0lf » úte 18. led 2011 8:27:21

Oxygen pouziva zeam launcher. Teda alespon do verze RC6. Obavam se, ze si budes muset vystacit se sense listou. Nepostrehnul jsem, ze by nejaky launcher jak pises byl. Jestli jde o vice app tak zkus circle launcher... to jsem nainstaloval asi pred 4 dny a jsem spokojen. Jen jak rikam, je to uplne neco jineho nez pises...

@telefon

Autor tohoto vlákna
DenyKr
Robot
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DenyKr » úte 18. led 2011 8:46:59

no, to je k ničemu.. tuším, že lišta ve stylu Nexus One ale lze nějak nainstalovat i bez použití launcheru, ne? Přidáním app do systému však ne, nefunguje to, to už jsem zkoušel..
Pokud nepůjde ani tato alternativa, kterou bych zvolil spíše jen kvůli vzhledu, tak mám smůlu, no.. Chci mít totiž ikonky, které často používám, na ploše před sebou, ale zároveň chci mít na hlavní ploše widget s úkoly, kalendářem, apod., abych při každém odemčení telefonu viděl, co mně čeká.. dohromady se to tam však nevejde a řešila by to právě ta lišta :(

w0lf
Androiďák!
Reputace: 1
Typ mobilu / ROM: Huawei P7
Twitter: w0lf_cz
Rom: EMUI
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od w0lf » úte 18. led 2011 8:56:34

Rozumim ti, ale sense widgety slapou jen bez jineho launcheru.

Edit: nebo muzes pouzit alternativy, neni to uplne dokonale, ale nebude to ono... launcher pro plus, fancy widget, myslim ze na kazdy htc widget najdes alternativu ale nikdy nebudou asi tak dokonaly...

@telefon
Naposledy upravil(a) w0lf dne úte 18. led 2011 8:58:54, celkem upraveno 1 x.

Krokodyl
Droid
Reputace: 5
Typ mobilu / ROM: Honor 7
Tablet: Samsung T535 GALAXY Tab4 10.1
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Krokodyl » úte 18. led 2011 8:57:03

No myslím že widgety fyzicky nezmiznou, jsou to klasické instalační APK , jen jsou nedostupné, ale jak na ně aby byly zase vidět v nabidce... Stačí kouknout do jakékoli ROM, rozbalit a podívat se se do složky SYSTEM/APP ... kde je mnoho apk kde se v názvu vyskytuje ..WIDGET... Ty odstraňuji z romek spolu s aplikace které nechci v rom mít .
Např. akcie - system\app\Stock.apk a s ní i widget system\app\com.htc.StockWidget.apk
Chtělo by to něco načíst a určitě to nějak půjde.
zálohovat ZálohovaT ZÁLOHOVAT

Autor tohoto vlákna
DenyKr
Robot
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DenyKr » úte 18. led 2011 9:17:43

no, já zkusil například dodatečnou instalaci = přeinstalovat stávající widgety s tím, že se snad objeví v nabídce daného launcheru.. Apps tam sice jsou, no nedají se přeinstalovat, instalace neproběhne úspěšně.. A jak jinak v daném launcheru upravit vlastnosti nabídky pro přidání aplikací, to netuším

mancusco
Androiďák!
Typ mobilu / ROM: HUAWEI Ascend P7

Příspěvek od mancusco » úte 18. led 2011 11:51:09

jenom bych chtěl obrátit Vaši pozornost k GO launcheru, příp. GO SMS. GO aplikace rozhodně stojí za vyzkoušení
Ascend P 7

Odpovědět

Zpět na „Pokec“