Pokecjaký telefon mám zvolit

Moderátoři: Jacho, Moderátoři fór

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
racoon
Nové Androidě
Reputace: 0

jaký telefon mám zvolit

Příspěvek od racoon » úte 01. úno 2011 20:54:20

Ahoj,
je to už dva roky co jsem si pořídil G jedničku, mám ji do posud a nedám na ni dopustit, momentálně jedu na Cyanogenu 7 a jsem spokojený. Jelikož už v telefonech s androidem téměř ztrácím přehled má toázka ní, je v současné době mobilní telefon, který nahradí mou už téměř stařičkou G1 ? A to opravdu ve všem - hw. klávesnice, poslední android, možnost hacku, rychlost a hlavně VÝDRŽ BATERIE ? Koukal jsem se na aktuální možnosti, ale ani jedna z nich mi opravdu nepřipadá jako pravá náhrada. Za vaše názory děkuji.

LG-OO tak jak jej pán Bůh stvořil AmdroidCentrum - nový portál o Androidu. - http://www.pageware.eu
LG Optimus One LG v20c (Gingerbread 2.3.3) + ROOT

unavix
Kyborg
Reputace: 148
Typ mobilu / ROM: OnePlus 7 Pro 12/256GB
Kontaktovat uživatele:

Re: jaký telefon mám zvolit

Příspěvek od unavix » úte 01. úno 2011 21:06:17

Pokud by si měl možnost,zašel bych v Praze do značkovky HTC a tam si telefony osahal.Přeci jen není nad to si je okouknout naživo.Udělal sem to stejně,abych se přesvědčil jestli je Desire HD opravdu takové jak sem si myslel a pak ho vzal od opa. S HW klávesnicí je Desire Z ale jak se píše na HW klávesnici sem nezkoušel.
Bůh odpouští, JÁ NE!

PL113
Droid
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S

Příspěvek od PL113 » úte 01. úno 2011 21:08:25

no s hw klávesnicí asi moc nepochodíš - ta holt moc nefrčí. Jinak být tebou tak bych počkal na dvoujádra, co letos začnou prodávat. Ze současné nabídky by sis určitě vybral, ale třeba Galaxy S bude mít za pár dní nástupce a stejně tak za chvíli špička od HTC DHD. Takže když počkáš půl roku tak neprohloupíš. Já být tebou tak bych počkal...já si počkal na SGS ;)

Autor tohoto vlákna
racoon
Nové Androidě

Příspěvek od racoon » úte 01. úno 2011 21:16:17

to jsem si myslel, nejsem moc na virtuální klávesnici, hold prostě musím mačkat tlačítka
LG-OO tak jak jej pán Bůh stvořil AmdroidCentrum - nový portál o Androidu. - http://www.pageware.eu
LG Optimus One LG v20c (Gingerbread 2.3.3) + ROOT

Kanek
Androiďák!
Typ mobilu / ROM: Motorola Photon Q LTE
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kanek » úte 01. úno 2011 21:21:14

V dnešní době je tak na výběr Motorola Milestone 2, která se musí objednávat z Německa (vyjde nejlevněji, kromě USA) nebo jinde ze zahraničí, což plánuji i já - nebo Desire Z ...
Určitě doporučuji se někde v HTC Prodejně, Vodafone či O2 podívat na něj. Není špatný, ale Milestone 2 je pro mě pěknější a u Desire Z jsem se nemohl zbavit takového divného dojmu, i když klávesnice byla pohodlná a za 2 minuty virtuálního psaní na maketě jsem si zvykl na velmi široká tlačítka oproti G1. Zase je pravda, že na klávesnici u Desire Z dost šetřili a nebyl by problém tam narvat jednu řadu, bohužel už asi s jinou konstrukcí.

Nejlepší je si ty telefony odzkoušet. Já si zkoušel naposledy vše možné, iPad, Samsung Galaxy Tab, HTC HD2, HTC Desire HD apod. Z obrázků je to těžké rozhodování sice a do MM2 půjdu s riskem, ale určitě pokud máš možnost si zboží omrknout, tak si ho omrkni

Tak, a teď mě bijte! :D

Odpovědět

Zpět na „Pokec“