PokecDELL STREAK nebo NEXUS S ?

Moderátoři: Jacho, Moderátoři fór

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
aLuGaRd
Androiďák!
Reputace: 2
Typ mobilu / ROM: Sony Xperia Z1 C
Mobil 2 / ROM: Xiaomi RN 3 SE
Tablet: ASUS Pad Transformer 10
Tablet 2 / ROM: Asus MemoPad 10
Kontaktovat uživatele:

DELL STREAK nebo NEXUS S ?

Příspěvek od aLuGaRd » stř 09. úno 2011 9:49:46

Přemýšlím o koupi nového tel. Byl jsem tak nějak rozhodnut pro Dell Streak mini 5, ale začala mne zajímat i novinka Nexus S. Nexus S mám možnost zakoupit i jako dotovaný u svého operátora, Dell bohužel nikoliv. Ale i přes to je mi Dell Streak prostě nějak sympatičtější :P

Rád bych požádal o názory jaký tel by jste doporučili a proč,díky :)

http://AUTOPRODUKT.eu kvalitní autodíly za příznivé ceny

jtoxx
Droid
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Note 3
Twitter: Jiratoxx
Kontaktovat uživatele:

Re: DELL STREAK nebo NEXUS S ?

Příspěvek od jtoxx » stř 09. úno 2011 11:18:40

Rozhodne Nexus S. Streak je spise na hrani a plnohodnotny telefon to preci jen neni. Navic se blizi leto a se Streakem v kratasech bych te videt nechtel. Inu volani jen se sluchatky taky neni prijemne. Je to moc pekny stroj, ale Nexus je Nexus, podpora od Googlu je neco co snad zadny vyrobce neprekona. Sam mam na nej nabrousene zuby a az dorazi v breznu do Vodafone, tak zrejme nebudu vahat ani minutu. Nexus S 85%, Streak 15%.
Follow me on - twitter

cenda
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: LG Optimus 2X
Rom: CM10 unofficial V30A

Příspěvek od cenda » stř 09. úno 2011 12:11:19

jtoxx: mužeš mi říct v čem ti streak nepřipadá jako plnohodnotný telefon? A volaní jenom se sluchátky??? o tom sem taky nic neslyšel. (možná se pletu)

Jinak Nexus S se mi popravdě moc nelíbí (vzhledově), ale je docela dobře vybavený. Když google představil Nexus One tak to alespoň na mě mělo wow efekt to se u Ska nestalo. Ikdyž přítomnost nfc je pro mě příjemným překvapením, téhle technologii do budoucna hodně fandím.

Jinak je fakt že pro hodně lidí je streak nepohodlně velký, na druhou stranu přináší to o něco větší pohodlí při sledování webu či videa.

Kdybych měl volit za sebe bylo by to hodně těsný rozhodování: Streak 55%, Nexus S 45%
Z3 Compact, zatím STOCK
LG O2X - čas na výměnu; HTC Desire - utopil se; HTC Magic 32A - nenávratně ztracen

ramon.dexter
Moderátor
Reputace: 43
Typ mobilu / ROM: xiaomi mi 9/stock ROM
Tablet: huawei mediapad 8.3 - stock

Příspěvek od ramon.dexter » stř 09. úno 2011 13:06:53

Držel jsi někdy Streak v ruce? Je to až příliš velký na nošení po kapsách (teda pokud zrovna nemáš 2,5 metru). Svým zaměřením je to těsně pod tabletama - takový rychlý prohlížení internetu, nebo hry. Na volání je to blbost.
...jestli budete práskat práskací kuličky...to si taky zapráskám!!!
---------------------------------------------------------------------
obchoduji s chlupatou kapustou ;)

jtoxx
Droid
Typ mobilu / ROM: Note 3
Twitter: Jiratoxx
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jtoxx » stř 09. úno 2011 13:19:48

Pokud chces telefon tak si proste kup telefon a ne neco mezi telefonem a tabletem. Nedovedu si ho predstavit kdybych ho vlastnil. Na mobil neni skladnej a na tablet je moc malej. Nexus je jasna volba.
Follow me on - twitter

Termiter
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: HTC Desire

Příspěvek od Termiter » stř 09. úno 2011 13:49:40

Mám možnost si osahat většinu PDA, co máme na trhu.

Nexus S je takové větší nemotorné PDA. Abych ho mohl plně ovládat jednou rukou, tak si ho v ní musím pohazovat a posouvat. Ruce mám normální, trpaslík nejsem. "Padavost" aplikací, které používám, je na něm znatelně vyšší, než u jiných PDA. Proházená spodní tlačítka, absence kontrolky, nemá slot na SD. V ruce mi drží asi tak jako mýdlo. Fakt jsem se snažil ho používat, lákalo mne, že je "Google default". Vzdal jsem to.

Dell Streak je prostě hodně velké PDA, jednou rukou ho neovládnu. Na druhou stranu dostanu obrovskou obrazovku, na kterou se vejde skoro všechno. Na práci je fakt pohodlný a návykový. Telefonování s ním mi nevadilo, do kapsy se mi vešel a tkaničky jsem si mohl zavázat. Moc rád bych ho používal, ale často se mi stávalo, že nešel odemknout, obrazovka reagovala "jen trochu". Evidentně bug. Poslední kapkou byla nutnost s sebou tahat originální USB kabel. Po týdnu jsem ho odložil.

Zkoušel jsem prakticky všechno co je u nás na trhu, ale zatím jsem se vždy vrátil zpět k HTC Desire. Co mi tam vadí je ta zatraceně malá paměť, ale s aplikacemi, které používám, se do ní jen tak tak vejdu. Zatím. Zoufale vyhlížím PDA, které mi bude vyhovovat.

Popsal jsem subjektivní zkušenosti, každý jsme trochu jiný a každý máme trochu jiné požadavky. Proto berte mé názory na obě PDA s rezervou. Jinému ty krabičky můžou vyhovovat.

Moje rada zní: Jestli ti nevadí velikost, zamysli se nad HTC Desire HD.

Odpovědět

Zpět na „Pokec“