PokecKupujete do svých telefonů aplikace?

Moderátoři: Jacho, Moderátoři fór

w0lf
Androiďák!
Reputace: 1
Typ mobilu / ROM: Huawei P7
Twitter: w0lf_cz
Rom: EMUI
Kontaktovat uživatele:

Re: Kupujete do svých telefonů aplikace?

Příspěvek od w0lf » čtv 17. úno 2011 19:28:14

Takze jeste jednou, ja nepisu, ze kradu, jen pisu, ze nemam rad moralisty... mimochodem, nikdo se tady s warezem nechlubi... dalsi vec je, ze to mel byt topic o app na androida, tak si svoje legalni veci na pc strcte do bot :-)

@telefon

Daidalos
Stálý androiďák
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Mi2S 32gb
Twitter: Daidalos117
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Daidalos » čtv 17. úno 2011 19:41:09

Ramon: Když už reaguješ tak si přečti všechny moje příspěvky, reagovat na jeden na který jsem pak napsal dodatek je nesmysl.
Karel01: Jo máš pravdu :lol:
Až bude nějaká aplikace/hra která nikde nebude zadarmo a já jí opravdu budu potřebovat možná si jí koupím :-)
(k warezu v PC a další, kdybych měl spočítat určitě jsem díky warezu tak 30-40 litrů ušetřil, navíc nezapomínejme na filmy a hudbu neznám nikoho kdo by si něco nestáhl zdarma)

ne3
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: Atrix

Příspěvek od ne3 » čtv 17. úno 2011 19:50:07

Jak sa tu moralizuje :D ja si myslim ze nikto z vas nieje uplne cisty (tak ako aj ja ) a tie keci okolo toho boli zbytocne :D aby som len nekecal OT tak nemam ani jednu app kupenu, jak to bolo aj na iphone a aj na pc :) a vobec ,ale vobec ma to nesere, ked si budem chcet nieco kupit si to kupim...

@telefon    
HTC Desire - Oxygen,CM7
Motorola Defy+ - CM7
Motorola Atrix - Stock rom

3 krát hladaj a raz píš :D

JIRI
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: Placatej

Příspěvek od JIRI » čtv 17. úno 2011 19:54:50

Jak to tady tak čtu tak jsem si uvedomil ze si ani nepamatuju jestli jsem za nejaky soft nekdy platil.
Ted jsem si vzpomel ze jsem si koupil COD4 :lol: za 1500 :lol: to je tak vsechno.

EDIT:Začal jsem taky aplikace kupovat. Je to rychlejší než někde shánět po netu, a většina aplikací je téměř zadarmo.
Naposledy upravil(a) JIRI dne úte 30. říj 2012 23:21:10, celkem upraveno 1 x.
VF-845, Huawei Ideos X5, Huawei Honor, HTC One S, LG L9 II, Acer Liquid E700, Microsoft Lumia 640XL, Smart prime 6, Alcatel Idol 3 5,5", Xiaomi Redmi Note 4 qualcom,Huawei, Huawei P20 lite

RiKy
Androiďák!
Typ mobilu / ROM: Nexus 4

Příspěvek od RiKy » čtv 17. úno 2011 20:07:26

Sice je to pokec, ale jste trochu mimo téma.
Ať si každej krade jak chce, ale já vím jedno. Když budou krást všichni tak ty aplikace nikdo dělat nebude, protože se mu to nebude chtít dělat zadarmo. Za předpokladu že je aplikace kvalitní a cena za ni adekvátní kvalitě není důvod proč nekoupit.

meritka
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: HTC Wildfire 2.2

Příspěvek od meritka » čtv 17. úno 2011 20:56:04

Nekradu a ani nekupuju.
Prozatim si vystacim s free aplikacema. Nic nepostradam, nic mi nechybi. Az se objevi app, po ktere budu touzit a bude placena, tak si ji koupim, PayPal mam, neni to pro me problem. Ale zatim sem na takovou nenarazila.

Haluska
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: UMI Super - CM13
Mobil 2 / ROM: Nexus 5 - Ressurection Remix
Tablet: Samsung Galaxy Tab 2 10.1
Kontaktovat uživatele:

Re: Re: Kupujete do svých telefonů aplikace?

Příspěvek od Haluska » čtv 17. úno 2011 21:08:52

RiKy píše: Ať si každej krade jak chce, ale já vím jedno. Když budou krást všichni tak ty aplikace nikdo dělat nebude, protože se mu to nebude chtít dělat zadarmo.
Kolik vydelava Google a kolik jeho app je placenejch ? 97:3 ve prospech freecek. Reklama je reklama ;) Google je z 97% reklamni agentura, ktera vi, jak cilit reklamu na urcitou skupinu lidi (ano, vetsinou ze sledovani lidi, kteri o tom ani nevedej, ale G nic neporusuje). Az vyjde finalka Chrome OS a zacne se distribuovat do notasu, podil Winu na trhu klesne.....proc ? Chrome OS bude zadarmo, cena zarizeni klesne o 2000 a Google bude vydelavat jeste vic (a zase z 97% z freecka)
Dalsi je Facebook, distribuce Linuxu.....atd atd. Free aplikace dost casto vydelavaj vic nez placeny :)

Edit : 97% me napadlo, asi to bude 99,999% :D

Mishack
Kyborg
Reputace: 109
Typ mobilu / ROM: Pixel 3a XL
Twitter: @MichalSvatos
Rom: Poslední ofiko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mishack » čtv 17. úno 2011 21:31:04

ramon.dexter píše:... Ale opravdu mi vadí, když se tím někdo chlubí. Protože to zrovna není věc na kterou by měl člověk být hrdý.
Velmi dobre receno, tim bych to zakoncil :)

meritka: Ano, take reseni. Je spousta kvalitnich free aplikaci. Zalezi na pozadavcich uzivatele :)
N1 (testovací phone, CM 7.2) --> Galaxy Nexus (AOKP JB-MR2 Milestone 1) --> LG Nexus 5, 32GB (stock, Xposed Framework + GravityBox) --> LG Nexus 5x, 32GB (Stock, root) --> Pixel 3a XL (stock)
www.mishack.cz | helpforitaly.eu

w0lf
Androiďák!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od w0lf » čtv 17. úno 2011 21:33:56

To je pravda, ale jako clovek z reklamky, davam za pravdu haluskovi. Z reklamy je penez mraky a penez z prodany app androida clovek nidkdy tolik mit nebude....

Btw. Dost tech ot a vratte se k tematu!

@telefon

Haluska
Stálý androiďák
Kontaktovat uživatele:

Re: Re: Kupujete do svých telefonů aplikace?

Příspěvek od Haluska » čtv 17. úno 2011 21:39:22

Mishack píše:... Ale opravdu mi vadí, když se tím někdo chlubí. Protože to zrovna není věc na kterou by měl člověk být hrdý.
Kdo se tu tim chlubil a kdo psal, ze je na to hrdej ? Ja teda ne. A uz koncim s OT :)
Naposledy upravil(a) Haluska dne pát 18. úno 2011 7:48:29, celkem upraveno 1 x.

w0lf
Androiďák!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od w0lf » čtv 17. úno 2011 21:42:39

Kdo byl hrdej, nebo se hlubil warezem? U halusky jsem si toho nevsim, jestli ma bejt narazma na me, tak mi to popsim quotuj :-) tohle zacina bejt vazne OT!

Fllip
Androiďák!
Typ mobilu / ROM: Galaxy S 2
Twitter: http://twitter.com/Fllip1
Tablet: iPad

Příspěvek od Fllip » čtv 17. úno 2011 23:03:45

Ja většinou nakupuji, dokonce jsem kupoval i hry od gameloft, ale po poslední zkušenosti kdy jsem si koupil hru a stejné jsem musel stahovat SD data z warezu s nimi končím. Ale v současnosti mám vše co je v podpisu naprosto legálni.

@telefon    
Samsung Galaxy S 2
Chceš získat 2GB + 500MB zdarma na Dropboxu? Zde: http://db.tt/NAlopXO

Pnaky
Androiďák!
Typ mobilu / ROM: Samsung S4 Mini [GT-i9195]
Rom: CyanogenMod 12 5.1.1
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pnaky » čtv 17. úno 2011 23:22:59

Já aplikace kupuji, po tom co jsem získal přístup do marketu přes emulátor a následně přes český market absolutně nic neřeším. Kupoval jsem třeba RockPlayer kde mi licence stála skoro 300Kč a stejně jsem to dal. Jinak preferuji free variantu a ostrou - ten interval 15 minut bych chápal u her ale u těch aplikací nevím nevím. Ikdyž je pravdou, že koupit si takový MyBackupPro, flashnout telefon, nahrát zpátky data a vrátit app se dá za těch 15 minut asi taky.

Jinak jsem rád, že Google market vysloveně nevysává na provizích a proto dokážou být aplikace cenově přijetalené a dostupné. Viz. se teď stačí podívat do marketu na GameDevStory - má lite verzi a mraky lidí stejně propadlo full verzi které stojí nějaké 2 dolary? Počet stažení 50-100000 - pokud prodejcům zůstane 80% z částky tak jsou japonci celkem vysmátí...

Ještě dokážu ocenit free aplikace které mají dobrou podporu či dokumentaci nějakou donations...

http://www.appbrain.com/user/Pnaky/apps ... htc-desire
Obrázek = Samsung S4 Mini + CyanogenMod 5.1.1 + O2 Free CZ

jtoxx
Droid
Typ mobilu / ROM: Note 3
Twitter: Jiratoxx
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jtoxx » čtv 17. úno 2011 23:55:42

Samozrejme kupuju. Uz z moralniho hlediska mi to prijde normalni. A u drtive vetsiny vim co kupuju. Drive to bylo sice jednoduche mit na vyzkouseni dva dny, ale kdyz nekdo chce tak si o programu zjisti vse co potrebuje. A nestahuji nove a nove aplikace kazdy den.
Follow me on - twitter

radegast
Moderátor
Reputace: 26
Typ mobilu / ROM: Nexus 5X 32GB
Mobil 2 / ROM: 8.0.0
Kontaktovat uživatele:

Re: Kupuje do svých telefonů aplikace?

Příspěvek od radegast » pát 18. úno 2011 9:32:03

Mishack píše:Ono by to nemuselo byt ani dva dny. Stacilo by par hodin. Za tuto dobu vetsinu aplikaci vyzkousis dostatecne. ....
Aplikace na profily, budíky, emailové a určitě by se jich do toho výčtu načlo daleko daleko víc si za 15 min nejsi schopen vyzkoušet ani náhodou. I 24 hod bylo málo.
15 min je málo na cokoliv. To člověka prostě ani nenapadne co všechno na app vyzkoušet.
Ne všechny placené aplikace mají free verze. Takové co mají oseknou free verzi jsou taky mnohdy naprd. Ne vždy mohu plně posoudit, jestli funkce co přináší placená mi bude plně vyhovovat.
Ideální jsou časově omezené trial verze. Krásně si to může pořešit samotný programátor bez účasti googlu.
A může to omezovat od jedné minuty do na jak dlouho chce.
Pnaky píše:Já aplikace kupuji, po tom co jsem získal přístup do marketu přes emulátor a následně přes český market absolutně nic neřeším.
:lol: :lol: jj, ještě když si vzpomenu, že jsme poslední omezení "vychytali" jen pár dnů před spuštěním placeného Marketu :lol: :lol:
Pnaky píše: pokud prodejcům zůstane 80% z částky tak jsou japonci celkem vysmátí...
Google si prý bere 30%
Nexus 5X
Nováčci, používejte tlačítko HLEDEJ a podívejte se na AndroidWIKI

Fllip
Androiďák!
Typ mobilu / ROM: Galaxy S 2
Twitter: http://twitter.com/Fllip1
Tablet: iPad

Příspěvek od Fllip » pát 18. úno 2011 10:00:14

Google si nebere nic. 70% jde vývojářům a 30% jde firmám které se o distribuci přez market starají.

BTW. napadá mě taková otázka, používáte ADBLOCK? To je svým způsobem taky pirátění, protože developer nedostane u free aplikace ani žádné drobáky z reklam.
Samsung Galaxy S 2
Chceš získat 2GB + 500MB zdarma na Dropboxu? Zde: http://db.tt/NAlopXO

MrPedro
Robot
Typ mobilu / ROM: G1 + SE X 10 mini + Nexus S + Huawei D2 + XNote 4G
Mobil 2 / ROM: RR-N-v5.8.3
Twitter: mrpedrocz
Tablet: Ainol Novo 7 Paladin, Acer Iconia tab A71

Příspěvek od MrPedro » pát 18. úno 2011 11:29:31

Ne.
Na vse existuji bezplatne alternativy.
Bud ted nebo v budoucnu urcite.
Takze nekdy staci pockat nekolik dni.
.:. XIAOMI Redmi Note 4g .:. RR-N-v5.8.3 .:. root .:. MIUI .:. Vodafone .:.

LordKJ
Androiďák!
Typ mobilu / ROM: Honor 3c Stock 4.2 EMUI 2.0
Mobil 2 / ROM: Galaxy Nexus PA 4.4.4
Twitter: sandoryx

Příspěvek od LordKJ » pát 18. úno 2011 14:25:45

tak ja mam vacsinu warez applikacii , kupenu mam iba jednu .. ( WidgetLocker - warez verzia nesla dobre :) ) , planujem kupit aj LauncherProPlus , kedze menit skiny na warez verzii by bolo na dlho...

... ja som warezak uz vcelku dlhy cas , a zmenit sa je tazke .... ,

kym naozaj nemam vyhody v offic app pred warezom tak idem do warezu ...

.. k tomu dobremu pocitu , budis , ale neviete aky mam ja debilny pocit ked miniem coby len 1$ :)

... nepijem, nefajcim , nepracujem ...
like that.

Cleric
Kyborg
Reputace: 109
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Note 10+
Tablet: Huawei MediaPad M5 8.4

Příspěvek od Cleric » pát 18. úno 2011 14:34:02

Pokud si to tady pročítá nějaký vývojář, tak se na tvorbu další aplikace s největší pravděpodobností vykašle. Ono, koho by to asi bavilo se doma dlouhé dny s něčím babrat a pak přijde někdo kdo mu za to tu blbou dvacku nedá a ukradne to jinde. Neřeknu kdyby ty aplikace nebo hry stály v řádu několik stovek.

Karel01
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: Galaxy S9
Mobil 2 / ROM: LG G7
Tablet: Samsung Galaxy Tab S2

Příspěvek od Karel01 » pát 18. úno 2011 14:50:52

LordKJ : Tak nevím, zda se svým příspěvkem chlubíš nebo si stěžuješ.
... nepijem, nefajcim , nepracujem ... máš velice plodný život, ale to je tvoje věc. Akorát by mě zajímalo, jaké výhody tedy čekáš při zakoupení offic. app. Chtěl by jsi ještě k tomu slevovou kartu do Tesca? Fakt bych uvítal, kdyby jsi mohl ty "výhody" blíže specifikovat

aloha
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: HTC Desire - T-mobile

Příspěvek od aloha » pát 18. úno 2011 16:04:35

Kupuju, většina aplikací je v ceně jednoho piva, tak si jich dám v pátek místo deseti devět a hned mám na utrácení na marketu :-). Něco jinýho je to s navigacema, kde cena je v řádu tisícikorun. Ty jsem chtěl hezky všechny vyzkoušet a pak se rozhodnout (ne všechny byly trialový, jinak to nešlo). Ale stejně šly všechny hned zase pryč a jedu na brutech.

LordKJ
Androiďák!
Typ mobilu / ROM: Honor 3c Stock 4.2 EMUI 2.0
Mobil 2 / ROM: Galaxy Nexus PA 4.4.4
Twitter: sandoryx

Příspěvek od LordKJ » pát 18. úno 2011 17:03:46

Karel01 píše:LordKJ : Tak nevím, zda se svým příspěvkem chlubíš nebo si stěžuješ.
... nepijem, nefajcim , nepracujem ... máš velice plodný život, ale to je tvoje věc. Akorát by mě zajímalo, jaké výhody tedy čekáš při zakoupení offic. app. Chtěl by jsi ještě k tomu slevovou kartu do Tesca? Fakt bych uvítal, kdyby jsi mohl ty "výhody" blíže specifikovat
- to som tam dodal , len k tomu aby som nedostal spravu typu , nekup si pivo ale app ... , ano plodny zivot , sedim doma a nevadi mi to ;)
... ani sa nestazujem ani nechvalim ...

... tie vyhody boli v style , napr. Widgetlocker ktory mam zaplateny , - jeho warez verzia je po par dnach nepouzitelna ... tak to som si kupil , ale napr. VPlayer w. verzia ide stale... ,

Mozi
Androiďák!
Typ mobilu / ROM: Galaxy Nexus
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mozi » ned 20. úno 2011 13:30:55

Rozhodně nechci moralizovat, protože taky nejsem svatý, ale rád bych upozornil na malý rozpor. Někteří lidé tu píší o tom, že pokud by jim placená aplikace dala něco navíc tak by ji koupili nebo, že k většině apk existuje free alternativa. Zajímalo by mě zda tito lidé používají lite verze nebo zmíněné free alternativy, protože pokud ne tak si hodně protiřečí. Když mám na výběr free nebo placená a používám placenou (ale ukradenou) tak mi asi dává něco navíc, takže se podle vašich slov vyplatí koupit.

Přiznávám se k používání warezu, ale stejně tak ke kupování aplikací. Většinou si stáhnu lite verzi a pokud z nějakého důvodu toužím po plné verzi tak si ji koupím. Pokud si ale nejsem jist, zda mi placená verze přinese něco navíc tak se po ní podívám na warezu, vyzkouším a pak se rozhodnu zda má pro mě smysl si ji koupit nebo mi stačí lite verze.

Jediná, kterou opravdu chci a hodně s koupí váhám je F1 Timing, protože stojí $31.58 což je docela dost, jelikož si aplikaci musím koupit každou sezonu znovu.
HTC DESIRE

superman25
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Note

Příspěvek od superman25 » pon 21. úno 2011 12:02:13

Pár aplikací jsem už koupil ale nestáli víc než 50 korun jedna ješte do tech penez se mi to zda rozumny kupovat, pokud stoji aplikace tolik nevydim problem si ji poridit a jestli potrebuje clovek k chodu treba 10 aplikaci aby jeho telefon umel to co potrebuje nevzdim problem v tom si je poridit.Dam priklad me _ telefon s androidem me stal 8000 a k tomu software asi tak 300 kc a telefon umi to co potrebuju a jestli jsem nekdy zasel na Warez? jasne ze jo proc ne? spoustu aplikaci jsem diky tomu vyskoušel .... jinak by mě zajímala jedna věc když jsem zakoupil aplikaci na marketu a koupim jinny telefon,prihlásím se pod svím účtem google ukáže se mi že jsem aplikaci zakoupil, nebo je musím kupovat znovu?

ramon.dexter
Moderátor
Reputace: 43
Typ mobilu / ROM: xiaomi mi 9/stock ROM
Tablet: huawei mediapad 8.3 - stock

Příspěvek od ramon.dexter » pon 21. úno 2011 12:11:24

superman: tak se nad svojí otázkou zkus zamyslet. Přihlašuješ se přes účet google, takže minimálně placený aplikace ti zůstávají jako "zakoupené".
...jestli budete práskat práskací kuličky...to si taky zapráskám!!!
---------------------------------------------------------------------
obchoduji s chlupatou kapustou ;)

kromsa
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: SGS - Gtab 7 - SE Xperia mini - HD2 - SGN
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kromsa » pon 21. úno 2011 12:13:23

aplikace jde normalne stahnout a pouzivat, mam takhle dva android telefony a vsechny koupene aplikace na obou dvouch strojich pouzivam bez problemu

edit> to ramon : ty musis mit hrozne tezkej zivot, genius mezi bandou uplnejch debilu ... :mrgreen:
Naposledy upravil(a) kromsa dne pon 21. úno 2011 12:14:39, celkem upraveno 1 x.
SGS - ICS ; Gtab 7 - ICS ; HD 2 - WP7 ; SGN - ICS

BystraR
Androiďák!
Typ mobilu / ROM: Huawei NOVA 3 - EMUI 9.0.0
Mobil 2 / ROM: Galaxy Nexus - CyanogenMod

Příspěvek od BystraR » pon 21. úno 2011 12:14:31

Platim si taky WoWko na offiku, mam i par origosek na PC a aplikace na Androida delam podobne jak to nazacatku psal ramon.dexter. Warez, otestuju, pokud dobry koupim. Protoze mam Androida uz starsiho data vydani, ne vsechno na nem muze fungovat "treba hry:)" a tech 15 minut je fakt KUA MALOOO.
Takze pokud me faka aplikacka nebo hra jak ma tak KUPUJU. :yes:
HUAWEI NOVA 3 - EMUI 9.0.0.
Galaxy NEXUS - Android 4.4.4.

Haluska
Stálý androiďák
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Haluska » pon 21. úno 2011 12:24:00

Mozi píše: Někteří lidé tu píší o tom, že pokud by jim placená aplikace dala něco navíc tak by ji koupili nebo, že k většině apk existuje free alternativa. Zajímalo by mě zda tito lidé používají lite verze nebo zmíněné free alternativy, protože pokud ne tak si hodně protiřečí. Když mám na výběr free nebo placená a používám placenou (ale ukradenou) tak mi asi dává něco navíc, takže se podle vašich slov vyplatí koupit..
Bylo to myšlený na warez vs. placená, ne placená vs. free.

superman25
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Note

Příspěvek od superman25 » pon 21. úno 2011 12:50:57

Ok díky jen sem si to potřeboval ověřit 8-)

Mozi
Androiďák!
Typ mobilu / ROM: Galaxy Nexus
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mozi » pon 21. úno 2011 13:22:07

Haluska píše:Bylo to myšlený na warez vs. placená, ne placená vs. free.
Bylo to myšleno jako otázka jestli máte v telefonech jen free aplikace, protože někteří píšete, že pokud vám placená aplikace dá něco navíc tak by vám nedělalo problém ji koupit.
HTC DESIRE

Odpovědět

Zpět na „Pokec“