PokecFunkce placených aplikaci po rootu

Moderátoři: Jacho, Moderátoři fór

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
SKiD
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: HTC Desire

Funkce placených aplikaci po rootu

Příspěvek od SKiD » pát 25. úno 2011 8:05:31

Ahojte, marně jsem zkoušel googlit nějaké uspokojivé řešení problému, se kterým se ale asi potýká hodně lidí. Jde mi o to, že po rootnutí telefonu přestaly fungovat některé placené aplikace. Použil jsem Titanium Backup před rootem, aplikace obnovil na své stávající ROM a některé fungovaly normálně, až do dalšího updatu, kdy semi přeinstalovaly na trial nebo free. Toggle Settings mi při prvním spuštění po restoru zahlásil, že je to špatná verze a spustil se trial.

Chystám se teď na další změnu a do aplikací jsem zainvestoval celkem velkou kupu peněz a mám strach, že o ně příjdu. Díky za radu ;)

Mobil: HTC Desire ROM: CyanogenMod 7.0.3 Radio: 32.54.00.32U_5.14.05.23 RIL: (2.2.0014G)?
Kernel: 2.6.37.6-vorkKernel-140411+vork@ubuntu #24 Verze OS: 2.3.3 SD: A-Data 16GB Class 10

Coolajda
Androiďák!
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Apollo lite

Re: Funkce placených aplikaci po rootu

Příspěvek od Coolajda » pát 25. úno 2011 8:20:03

Všechny aplikace za který jsi zaplatil, najdeš na marketu (mé aplikace). Takže ty co ti nefungujou tak odinstaluj a nahoď znovu přímo z marketu.

ramon.dexter
Moderátor
Reputace: 42
Typ mobilu / ROM: xiaomi mi 9/stock ROM
Tablet: huawei mediapad 8.3 - stock

Re: Funkce placených aplikaci po rootu

Příspěvek od ramon.dexter » pát 25. úno 2011 8:22:52

Spíš se vykašli na zálohování placených aplikací. Vždycky je budeš mít na Marketu navázaný na svůj účet. A než po obnově nahazovat starou verzi aplikace a následně přes níc instalovat novou je lepší tu novou verzi nainstalovat rovnou.
...jestli budete práskat práskací kuličky...to si taky zapráskám!!!
---------------------------------------------------------------------
obchoduji s chlupatou kapustou ;)

Odpovědět

Zpět na „Pokec“