PokecTak a mám z G1 briketu

Moderátoři: Jacho, Moderátoři fór

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
klubru
Stálý androiďák
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Honor 8 Pro
Kontaktovat uživatele:

Tak a mám z G1 briketu

Příspěvek od klubru » sob 06. čer 2009 16:44:23

Dnešní den začel velice dobře, přijdu k PC, chci se připojit k netu a hle, net nejde. Nu čož si říkám, zavolám providerovi, vezmu G1, otočím ji k sobě displayem a koukám na to jako puk, svítí na mne úvodní logo G1 T-Mobile, to bílé na černém pozadí :o , si říkám co to je za blbost, včera jsem šel spát a vše bylo v pořádku. Tak jsem chtěl telefon vypnout a nic, restart PHONE+MENU+POWER a také nic, vytáhnu baterku, logo zhaslo, baterku dám zpět telefon zapnu, ozve se vibrace naskočí to první logo a zase nic nejde, nedostanu se ani do bootloaderu a nejde provést ani wipe, z čehož usuzuji, že se posrala asi EEPROM paměť a systém nemůže nabootovat, nejde ani USB rozhraní, nejde vůbec nic :cry: .
Do teď jsem měl zato, že z G1 udělat cihlu, nebo briketu je problém, no jak vidím, když se něco má pos..., tak dokonale. Volal jsem na T-Mobile, kde mi bylo řečeno, že se asi opravdu jedná o chybu EPROM a jediná schůdná cesta, je donés G1 na autorizovanou pobočku T-Mobile, kde by se snad měla povést přehrát eprom. Nesetkal se někdo s podobnou zkušeností? Jedná se mi o to, jestli se dá v této situaci přehrát eprom v domácích podmínkách. Třeba u mého routru Asus WL500gP se stalo něco podobného, ale tam to bylo při nahrávání firmware, ale stačilo na eprom vyskratovat pin 9 a zavaděč eprom se chytl.

«Desire HD»«GoldCard»«CoreDroid 8.1»«Radio 12.62.60.27U_26.13.04.19_M»«32GB class4»«T-Mobile»

DeToX
Robot
Reputace: 1

Re: Tak a mám z G1 briketu

Příspěvek od DeToX » sob 06. čer 2009 17:18:21

Ja bych to asi normalne poslal do servisu. Nu coz, kdyz to udelas sam tak mas velkou sanci ze z G1cky budes mit akorat tak tezitko na stole. V servisu ti na ROOT-a pravdepodobne neprijdou. Staci kdyz nebudes "machrovat", ze si king a mas roota. Staci delat lamu a ze ti to nejede a tak podobne a snad ti to projde. Jinak, hodne stesti :)

Autor tohoto vlákna
klubru
Stálý androiďák
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Honor 8 Pro
Kontaktovat uživatele:

Re: Tak a mám z G1 briketu

Příspěvek od klubru » sob 06. čer 2009 17:27:19

Neboj, už jsem na machrování starý, teď už si raději hraju na lamu :D . Určitě pak dám vědět jak jsem dopadl, aby se z telefonu za 1 Kč, nevyklubala proklatě drahá potvora.

Tak nejsem sám, na EN foru jsem našel další dva, kterým se to stalo: http://forums.t-mobile.com/tmbl/board/m ... e.id=27368
«Desire HD»«GoldCard»«CoreDroid 8.1»«Radio 12.62.60.27U_26.13.04.19_M»«32GB class4»«T-Mobile»

Odpovědět

Zpět na „Pokec“