PokecPoraďte s výběrem nového android telefonu

Moderátoři: Jacho, Moderátoři fór

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
HELLERcz
Stálý androiďák
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: SG Note 2
Rom: DN4 v2.1

Poraďte s výběrem nového android telefonu

Příspěvek od HELLERcz » stř 09. bře 2011 10:31:49

Ahoj ve spolek,
trpělivost došla, nervy přetekly, plánuji v nejbližší době přejít ze symbianové Nokie N97 na nějakej high-end androidí telefon.

Mohli byste mi pomoci s výběrem telefonu ?
Očekávám využití ze všech stran. Ať už multimediální (fotky, hudba), tak i herní, tak i navigační atd ..

Rád bych konečně pořádnej mobil, kde budu s přechodem nadšenej. Jelikož jsem byl dá se říci "dodnes" zaslepen pouze nokiácky, tak nemám moc přehled, uvítal bych nějaký rozumný pokec (klidně i po ICQ).

A podotázka zní, zda do telefonu nějakého jít již v nejbližších dnech, nebo počkat na SGS2 (i když každý víme, jak je to s tím čekáním - že kdyby člověk furt čekal na něco nového, nikdy by si nic nekoupil)

Díky

Nokia 3310 - Nokia 6610 - Nokia N70 - Nokia N95 - Nokia N97 - SGS2 - SG Note 2.root

ramon.dexter
Moderátor
Reputace: 43
Typ mobilu / ROM: xiaomi mi 9/stock ROM
Tablet: huawei mediapad 8.3 - stock

Re: Poraďte s výběrem nového android telefonu

Příspěvek od ramon.dexter » stř 09. bře 2011 11:09:31

No, pokud chceš high-end, vyřadil bych z výběru všechny současný mobily na trhu a počkal na dvoujádrový mobily, čili Optimus 2X, SGS2, Motorola Atrix a dalš dvoujádrový mobily. Protože jak Nexus S, tak nový htc řady S (Desire S, Incredible S a Wildfire S) jsou jenom faceliftovaný verze současných mobilů se změněným vzhledem.
...jestli budete práskat práskací kuličky...to si taky zapráskám!!!
---------------------------------------------------------------------
obchoduji s chlupatou kapustou ;)

Termiter
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: HTC Desire

Příspěvek od Termiter » stř 09. bře 2011 11:30:03

Nečekal bych, žít s N97 fakt nemůže. Pokrok jde dopředu, to by čekal věčně. Než se dostanou novinky na trh a než se budou u nás prodávat, tak v dohledu budou novější novinky. ;)
Současní Androši jsou na současné aplikace dostatečně výkonní a za dva roky si stejně pořídí nový. Ne že by mu nestačil, ale bude ho prostě chtít. :twisted:

Autor tohoto vlákna
HELLERcz
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: SG Note 2
Rom: DN4 v2.1

Příspěvek od HELLERcz » stř 09. bře 2011 11:32:38

Dobře, děkuji a teď další otázka, na jakej z těch představovaných mobilů si mám počkat. Nebo prostě mám vyčkat až na nějaké uživatelské a redakční testy z finální verze produktu ?
Asi je fakt, že minimálně u SGS2 je zatím dost otazníků, co se týče ceny, data prodeje v čr, procesoru, paměti atd.

Řekl jsem si, že vydržím do léta ještě na Nokii N97, ale čím dál víc mám choutky jít na lepší stroj :)

+

Ano já obměňuju telefony cca co 2 roky.
Nokia 3310 - Nokia 6610 - Nokia N70 - Nokia N95 - Nokia N97 - SGS2 - SG Note 2.root

RiNNgla
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: DHD

Příspěvek od RiNNgla » čtv 10. bře 2011 22:23:44

Zdravim. Je to moj prvy prispevok takze vas hlavne vsetkych zdravim :P

V tychto dnoch cakam na HTC Desire HD co bude zatial moj najvacsi mobil a prvi Android. Som vlastnikom Samsung omnia ktory mam 2 roky a uz ma svoje vady ktore ma neskutocne vytacaju. Tiez menim mobil kazde cca dva roky a vyhradne na pausal a pretoze si stale uvedomujem ze to je iba mobil a nedokazem dojist do obchodu a polozit 500 eur na novy telefon ale ked kupujes mobil cash tak by som asi pockal. Dlho som bol rozhodnuty pre DHD ale stale bola premna cena vysoka az napokon sa mi cena pozdavala, a aj peniaze dosli no zrazu som sa docital o "'dvojadrakoch" a zacal som vahat. Uvedomil som si ze pokial dojdu na trh a budu mat pre mna prijatelnu cenu tak svoju omniou zozerem od nervov a aj tak pride stale nieco nove a takto cakat mozes do nekonecna. V tomto pripade vyhralo trosku skratove zmyslanie a snad ma za to nikdo neukamenuje :) Good Luck!
Device: HTC Desire HD RooT S-OFF
ROM: ARHD 6.1.5 Kernel: 2.6.35.14-RCMIX3D
Radio: 12.56.60.25_26.10.04.03_M

roxtedy
Androiďák!
Typ mobilu / ROM: Nexus S i9023

Příspěvek od roxtedy » čtv 10. bře 2011 23:06:42

Jedině NEXUS S s garantovanými updaty od googlu, o jiném telefonu se nemá cenu bavit..
Nexus 4, original JB 4.2 ROM, PowerAMP, Koss Porta Pro :)

Dark_Dave
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: HTC Hero

Příspěvek od Dark_Dave » pát 11. bře 2011 9:12:20

Ja byt tebou pockam na lg optimus 2x, ktery by tu snad mohl byt docela brzokdyz uz byly nejake ty recenze ;) ... ona ta tegra by snad ten rok jako top mohla vydrzet ...pak beztak prijdou 4 jadra :-D
Black Hero - 2 GB MicroSD - Vodafone Student
Moje aplikace

hercules19
Nové Androidě

Příspěvek od hercules19 » pát 11. bře 2011 12:32:09

nazdar

já taky právě vybírám telefon pro mou sestru a jednoznačně to bude telefon s androidem. zatím se mi moc líbí sony ericsson xperia x10 pro, nebo HTC Desire Z... tyhle telefony mají taky qwerty vysouvací klávesnici. Mně se zdá, že to moc pomáhá při psaní... taky jsem myslel na Samsung galaxy 551, ten je cenově mnohem lepší než ty modely co jsem vzpomínal... já bych ti poradil tyhle..ale já si taky nevím vybrat, takže to píšu tady, protože si nechci zakládat na tohle nový téma

Odpovědět

Zpět na „Pokec“